Rusija trazi nazad Aljasku! Putin proglasio predaju Aljaske SAD Ilegalnom!

Nisam znao za to.
Шта мислиш ,зашто је Горбачов после потписивања Берлинског Зида пребегао у Енглеску и тамо му дали Уточиште и тамо је скончао?
Само због Зида??
.шио му га Ђура...
 
Шта мислиш ,зашто је Горбачов после потписивања Берлинског Зида пребегао у Енглеску и тамо му дали Уточиште и тамо је скончао?
Само због Зида??
.шио му га Ђура...


bas tako

Aljaska da se vrati Rusiji!

Aljaska je samo 50 km od najblize ruske teritorije. Dok je od americke najblize teritorije hiljadama kilometara daleko!
 
Koliko kapiram ruski car je dao pod zakup na 99-100 godina, zasto onda Breznjev nista nije uradio po tom pitanju niko mi nije odgovorio?
Breznjev je tada sa Karterom,bio u solidnim odnosima,jer jedini predsednik,koji nigde nije vodio ratove dok je bio predsednik SAD-a je karter,a pre njega Kenedi koji je bio protiv rata u Vijetnamu,pa su ga koknuli,ali je ovaj imao dobre saradnike,verovatno.
 
bas tako

Aljaska da se vrati Rusiji!

Aljaska je samo 50 km od najblize ruske teritorije. Dok je od americke najblize teritorije hiljadama kilometara daleko!

Eee, bas taka!

Aljaska da se vrati Rusija!

Aljaska e samo 50 km od najbliska ruska teritorija. Dok e od americcka najbliska teritorija hiljadam kilometra daleku! Ajde, majku mu, vrati Aljasku Rusija, da vidime kako ce Amerikanci da cvile!
 
Koliko kapiram ruski car je dao pod zakup na 99-100 godina, zasto onda Breznjev nista nije uradio po tom pitanju niko mi nije odgovorio?
pa ja sam odgovorio da je sve propagandni rat, ali hajde nadji gde se pominje aljaska u tom dokumentu - nigde! drugi su se setili, a to znaci da imamo propagandni rat preko posrednika, a zapravo se radi o otimanju imovine, tj da ce rusi takodje zapleniti svu zapadnu imovinu koja je u rusiji
 
IMG_2808.jpeg
 
Ja više volim temu o obnovi DDR-a , tu mogu da iznesem svoje vizije o obnovi kvalitetnih proizvoda npr. MZ-a , Praktike, biciklizaciji, sletovima, povratku fizičke kulture, porodici kao stubu socijalizma ....
Sa Aljaskom nemam šta da pišem to je odpad na kraju sveta gde se od šljunka pravi plin , tu su ključne reči škriljci , šljaka , kopovi , bušotine , preživeli Inuiti , kineski baloni ....
 
Poslednja izmena:

Back
Top