Rat u Ukrajini (15)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    122
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bilo je na hepiju vec najmanje dva puta - nocu, unistavanje ukrajinske kolone tenkova u pokretu, zaseda koja je postavljena duz min 2 km, sa obe strane puta. ne znam koji su bacaci ali gadjaju culjeve u pokretu. preko 5 tenkova za kratko vreme. stravicno
vide iz dronova sve tacno. i sta tu ima cudno? I u drugom svjetskom ratu je to bilo moguce samo je problem bio sa navodjenjem i da li onaj koji navodi vidi sve na dlanu.
Da ciljevi u pokretu, citaj iskustva veterana "dje se zale da ovi tuku pravo kao da ciljaju svakog vojnika ponaosob".
 
Bundestag izdvaja 200 milijardi eura da pomogne posrnulim kompanijama. Propade Rusija! :cepanje:

nsza.gif
 
Pipaju odbranu već 10dana .Svaki dan po dve brigade posalju na novi pravac .Udariti će svim sto imaju u narednih par dana.. Nije njima bitno koliko ce ih izginuti
Koji god vojnik je isao u akciju zna da to mu mogu biti zadnji trenutci zivota. Ja nijesam imao problema ici, i tokom akcije, ali kad sve prodje i adrenalin splasne, onda tijelo se samo pobuni i pun mu je k. svega.
Zato svi ti stresovi kasnije dolaze na naplatu.

Znaci bice toliko ljudi sa obe strane koji su psihicki skroz osteceni.
 
ispravnije bi bilo da si rekao da ti ne umeš da povežeš.


glupost. kukavice i zaslužuju da ovako glupo poginu. pametini su pobegli na vreme. nesnalažljiv nek ide u bajbokanu. čim se rat završi pustiće ga...itd

rekao sam u postu. vojnik koji brani pogrešnu stvar i sam je kriv što je na to pristao. nema oslobađanja u lancu. sam si kriv za svoju nesvest.

ali kad je već stradao zbog svoje bedastoće posmatrači ne treba da se rugaju njegovoj nesreći. ruganje je vlastita pokvarenost.

el jasno evgenije lički? :D
Treba na Ukre primeniti Čerčilove, i naročito Trumanove demokratske metode borbe, bombardovanje gradova najefikasnijim mogućim oružjem i prinuditi na kapitulaciju, a onda im svima suditi, uterivati krivicu generacijama, i raditi baš sve što su njihovi pomagači nekad radili - voziš tenk sa oznakama Vermahta, imam nuklearnu bombu -> biće upotrebljena, a posle ćete svi biti krivi. Prosto kao pasulj.
 
Koji god vojnik je isao u akciju zna da to mu mogu biti zadnji trenutci zivota. Ja nijesam imao problema ici, i tokom akcije, ali kad sve prodje i adrenalin splasne, onda tijelo se samo pobuni i pun mu je k. svega.
Zato svi ti stresovi kasnije dolaze na naplatu.
Мени је бивша жена већа траума од свих година рата.

oh-yes-it-is-it-is.gif
 
Koji god vojnik je isao u akciju zna da to mu mogu biti zadnji trenutci zivota. Ja nijesam imao problema ici, i tokom akcije, ali kad sve prodje i adrenalin splasne, onda tijelo se samo pobuni i pun mu je k. svega.
Zato svi ti stresovi kasnije dolaze na naplatu.

Znaci bice toliko ljudi sa obe strane koji su psihicki skroz osteceni.
Pilo se mnogo tada !
Potpuno te razumem!
 
Treba na Ukre primeniti Čerčilove, i naročito Trumanove demokratske metode borbe, bombardovanje gradova najefikasnijim mogućim oružjem i prinuditi na kapitulaciju, a onda im svima suditi, uterivati krivicu generacijama, i raditi baš sve što su njihovi pomagači nekad radili - voziš tenk sa oznakama Vermahta, imam nuklearnu bombu -> biće upotrebljena, a posle ćete svi biti krivi. Prosto kao pasulj.
upravo im to rade sad. ili kapitulacija ili će otići ukrajina u kameno doba.

čemu žurba i velike civilne žrtve? naravno, i optužnice su spremne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top