Rusija može da prehladi jedino dok traje sahranjivanje EU

nesko101

Elita
Poruka
17.639
Autorska
Ovo ne mogu da shvate jedino pronacisti kojih ima ne tako malo i u samoj Srbiji.
,
Isto ovo govori da Rusija mora da sahrani ovakvu EU koja postoji da ta prehlada usled dugog trajanja ne bi bila pogubna po nju.
Ova EU je sada nacistička i fašistička i ona mora biti rasturena na komade.
Ko drugu jamu kopa i sam će upasi u nju.
I ova poslovica govori o EU koji je rasturala Jugoslaviju sada je došlo vreme i za nju.
 
...odnosi Rusije i Ukrajine su nepoznanica za zapadno poimanje ili bolje receno
neinteresovanje osim kad je interes u pitanju...trebamo bolje znati istorijsku pozadinu
da bi znali sta je ukrajina u tom zajednistvu i zasto se sad ovo desava a Poljska zna da je ostavila ruznu sliku kad je tim prostorima vladala...za rasulo Jugoslavije nije niko kriv i ne treba nikoga kriviti osim njenu nesrecnu emigraciju ciji pojedini profiteri
ili kontraverzasi pokusavali su upadima i saboterstvom da zavadjaju i ovladaju iz obijesti ili komplexa da vrate tamo odakle su potekli ...
...nije to ni EU, a ni SAD kao i Englezi...da i jesu , to bi bilo kratkotrajno i povratno ali ovako je domacinski i nepovratno...
 
Ne znam na šta misliš da ja radim, ali ako pogledaš one Iveco kamione koji su bili na barikadama i na njima stoje nalepnice ''donacija EU''.
Та ЕУ је у оквиру НАТО уништила:https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/Материјална_штета_у_НАТО_бомбардовању_СРЈ
Само један мост у Н.Саду вреди више од свих тих камиона, али ти не би био ти да не одвалиш глупост.
 
Brale, znaš li ti koliko ljudi ovde živi od te EU? Nisi svestan da bi njeno propadanje upravo značilo naš upad u jamu.
Srećom, to su samo pusti ruski snovi i nekih u Srbiji. :mrgreen:
Све је то лепо, само није баш извесно да једна конфедерација може да траје колико и државе, а да је и Америка почела да перципира ЕУ као претњу својим економским интересима није потребно ни доказивати.
 
Ja govorim o našim, dakle srpskim interesima. Oni nisu ni američki ni ruski.
A što se prehlađivanja tiče, u Rusiji su teški mrazevi, a u EU uglavnom kao sad kod nas. Putin je želeo da se Evropa zbog njega smrzava, ali se to njemu vratilo. Sasvim zasluženo.
Па добро, ти мразеви су тамо такви исти сваке зиме, само у UK почињу да користе и материјал за апсорбујући мачји WC уместо пелета. Осећа се чак и у Америци:

0FF674B0-26EC-4B6C-8F3A-5253748DDC65.jpeg
5E2D43D6-C437-414E-85C8-6C339E0903B3.jpeg
 

Back
Top