Руси против Харе Кришне

Па шта да ти кажем, обрати се руској полицији :lol:



:hahaha:

XXI век од ког догађаја?:roll:

Prdnem na rusku i svaku drugu policiju.

XXI vek od rođenja Isusa Hrista, od koga mere vreme oni koji su imali planetarnu imperiju, pa nametnuli svoje merenje ostalima. Sve negde do 1920-tih godina XX veka svaka civilizacija je računala vreme od početka svoje civilizacije. Na Kosovu i u Makedoniji, recimo, sve do 1912. godine, dok srpska i crnogorska vojska nisu osvojile to područje, važio je zvanični muslimanski kalendar, kao i u celoj Turskoj imperiji, te su oni tada računali da se to nije dogodilo 1912. godine, već 1290. godine (pošto je islam osnovan 622. godine). I danas islamska verska zajednica računa vreme po starom kalendaru i po njima sada nije 2011. godina, već 1389. godina. Šta se onda događa. Dolaskom Srba i Crnogoraca na te prostore kalendar se menja, ali i on zaostaje 13 dana za kalendarom koji je u upotrebi u većini Evrope toga doba. Nakon WW I i Pariske mirovne konferencije, Britanija kao svetska kolonijalna velesila nameće celom svetu svoj kalendar, a to je ovaj današnji, koji je trenutno u upotrebi. Pa tako imamo prelazak većine zemalja u svetu na taj calendar između 1920. i 1930. godine. U Turskoj je taj kalendar zvanično uveden 1922. godine, nakon političke pobede Mustafe Kemala Ataturka, koji je modernizovao Tursku, a u Srbiji (tada Šugoslaviji) je taj kalendar zvanično uveden 1926. godine, no mnogi su i dalje, pa čak sve do 1960-ih godina, računali paralelno vreme po starom i novom kalendaru. Poslednja država na svetu koja je zvanično uvela novi (sadašnji, moderni) kalendar bila je Saudijska Arabija, i to se dogodilo 1962. godine, kada je i ukinula feudalni poredak i robovlasništvo, tako da u toj zemlji i danas postoje ljudi koji su se rodili kao robovi. Te, stoga, kao što vidiš, bedo ljudska, novo vreme, novo doba ili A.D. je dogovorna stvar - i ništa više od toga... Samo nastavi ovako da se ponižavaš, na moje osobito zadovoljstvo, uvek ću te razbiti argumentima i napraviti budalu od tebe... tvojim oružjem i na tvoj zahtev. Da si ćutao - ispao bi pametniji.
 
Au Mile, trajda rajda, opsa sa-a-a...

Što si dodao ono čega nema? I zar za tebe važi nekakav zakonik? Za mene ne. Ja nisam član nijedne religije.

Je6eš Google.

Синко, прди ти колико хоћеш.
Подсећам те Мануов законик, можемо прећи и на Бхагавадгиту, чисто да би видео да ти и ови којима не припадаш, али их млого нешто браниш, немате везе са изворним учењима хиндуизма.
Толико.
 
Синко, прди ти колико хоћеш.
Подсећам те Мануов законик, можемо прећи и на Бхагавадгиту, чисто да би видео да ти и ови којима не припадаш, али их млого нешто браниш, немате везе са изворним учењима хиндуизма.
Толико.

Deda, inhaliraj sinuse koliko god hoćeš.

Baš me briga za bilo čiji zakonik i bilo koju "svetu knjigu", dakako i religiju, jer ne pripadam nijednoj religiji. Samo branim slobodu veroispovesti svakog pojedinca. Al sam te razbio sa ovim komentarom za kalendar. :hahaha: I opet si promašio temu.
 
Samo branim slobodu veroispovesti svakog pojedinca.

"Да не бисмо средствима културе изгубили саму културу, потребни су, с времена на време, рецидиви дивљаштва." Фридрих Ниче.

Или да бацим један други цитат - нема слободе за непријатеље слободе.

Организација која тражи од својих чланова предавање имовине, која мисионари користећи људске слабости и која (коначно али никако најмање важно) ради на релативизацији вредности и уништавању субјективитета нација да би се створио melting pot - треба да буде овако или онако санкционисана.
Можемо разговарати докле се сме у томе ићи... Ево ја сам либералан, пустио би их да раде шта хоће у четири зида.

Са друге стране, муслимани, будисти, атеисти, пагани... немају у Русији никаквих проблема, докле год исту поштују.
 
Организација која тражи од својих чланова предавање имовине, која мисионари користећи људске слабости и која (коначно али никако најмање важно) ради на релативизацији вредности и уништавању субјективитета нација да би се створио melting pot - треба да буде овако или онако санкционисана.
Можемо разговарати докле се сме у томе ићи... Ево ја сам либералан, пустио би их да раде шта хоће у четири зида.

Opisao si Jehovine svedoke, a ne Vaišnavsku versku zajednicu, odnosno kako nepismene seljačine kažu "Hare Krišna".
 
Лепо ли је живети у таквој земљи.

Иначе, Русима није страна верска толеранција, али толеранцију такође треба заслужити.
Рецимо, поштовањем закона и етике.



И ту има тензија, наравно. Али то је једина област у Европи која има званичну аутохтону паганску религију.
Зашто то није опстало код католика и протестаната?!
Него да те питам Јута... Шта би с Индијанцима по Америкама? Имају ли они своје федералне субјекте тамо?!

Toleranciju treba zasluziti ?????? Nije to znacka uzoran pionir, da treba zasluziti.
Postoji zakon koji je iznad licnog subjektivnog misljenja.
Kakve veze imaju Indijanci sa ovom temom ? Sta su federalni subjekti indijanaca ?
Opravdavas nasilje nad pripadnicima Hare -Krisne sto pocinjes pricu o Indijancima.
 
Toleranciju treba zasluziti ?????? Nije to znacka uzoran pionir, da treba zasluziti.
Postoji zakon koji je iznad licnog subjektivnog misljenja.
Kakve veze imaju Indijanci sa ovom temom ? Sta su federalni subjekti indijanaca ?
Opravdavas nasilje nad pripadnicima Hare -Krisne sto pocinjes pricu o Indijancima.

Да, толеранције се заслужује поштовањем закона... или рецимо такође толеранцијом. Вероватно ти је познато оно "Америка не преговара са терористима", а и не знам да ли су Осами прочитали права :roll: Буш је одавно прогласио победу у рату у Аванистану, па што не пустише заробљенике Гвантанама, ако им не суде (углавном нису судили), после рата се побеђени пушта на слободу...
Какве везе имају Индијанци?
Ко је безгрешан нека први баци камен.
Или ти немаш никакве везе са Американцима?!:roll:
 
Да, толеранције се заслужује поштовањем закона... или рецимо такође толеранцијом. Вероватно ти је познато оно "Америка не преговара са терористима", а и не знам да ли су Осами прочитали права :roll: Буш је одавно прогласио победу у рату у Аванистану, па што не пустише заробљенике Гвантанама, ако им не суде (углавном нису судили), после рата се побеђени пушта на слободу...
Какве везе имају Индијанци?
Ко је безгрешан нека први баци камен.
Или ти немаш никакве везе са Американцима?!:roll:

Tema je Rusi protiv Hare Krisne.
Tolerancija se ne zasluzuje , nego je propisana zakonom. Ti moras biti tolerantan prema necemu sto je legalno, uprotivnom slede sankcije od drzave.
Kakve veze ima Bush,Amerika i Osama ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Kakve veze imaju Indijanci sa temom ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Hram Hare Krisne se zida u Rusiji, dobili su papire i sagradice ga. Ko me se to ne svidja moze da dodje i protestvuje, nece spreciti izgradnju hrama i gotova prica.
 
Драга моја, биће да и сама имаш проблема са (не)толеранцијом... Зато сада овај пост гледаш ко српска репрезентација европско првенство :lol:
Vidmo ko ima problem, tema Rusi protiv Hare Krisne, a ti pises o Indijancima,Busu,Osami,,,,promasaj do promasaja
 

Back
Top