Rupa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jao kretenu ne podnosim te,uzasno sam besna na srbe sto sam bila sa tobom,lagao si me,napravio od mene glupacu i ono najgore okrenuo mi ledja kada mi je bilo najpotrebnije...ali shvatices jednom da si sve sjebao,da te ni jedna nece usreciti kao ja...samo polako,shvatices...a tada ce uveliko biti kasno,kao sto je i sada..
 
...bem ti sve da ti baš bem sve....pa neka vam bude, i neka neću vas moliti
pa neću valjda crći.....bem ti život pa jel to tako strašno, da se lepo kaže......................................izgleda vama jeste........bem te državo:besna::besna::besna::besna::besna:
 
Registrovala sam se samo da ovdje "ubacim koju trojku", poentiram, izjednacim i tipam na produzetke ili pustim da pobijedi...ali jos nisam spremna da pustim rijeci, "zabbe krastace " van... :)
 
...ljuta sam, na sve, ona je bolesna, a ne zna koliko je opasna bolest koju ima,
to je ono što me je večeras pogodilo, rastužilo, naljutilo.....i šta joj reći, čime
je utešiti a ne uplašiti je........nepravda, velika nepravda....:besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna:
 
Za ovaj posao je dovoljno oko 2 sata da se zavrsi. Ali ne, mi cemo se baviti time 3 dana, jer cemo da odmaramo posle svakih 15 minuta, da pijemo sok, da jedemo keks :evil: Imate preko 30 godina, niste u prvom osnovne, pa da ne mozete da se koncentrisete. I ne, necu sutra ranije da ustanem zbog vaseg glupog posla:besna:

Da ne pomislite da sam neki gonic robova, iznervirala me jedna poznanica kojoj treba nesto da zavrsim :lol:
 
...dobro što se u ove rupe može i zaviriti,....ovako vidiš da ovo što ti zakopavaš,...i nije nešto,....Nekima od vas, stvarno skidam kapu,....treba to izdržati,....:worth:
 
E, to je to! Gotovo, dosta mi je više!!!!
Mesec dana još, mesec dana, ni dana duže!!!!!!! Godinu i po planiramo, godinu i po mi pričaš još malo, tražim posao u Beogradu, preselićemo se, izdrži još malo.... E, ne mogu i neću, shvati, NEĆU!!!!!! ni dana duže!!!! Mesec dana, još, eto, izdržaću još toliko.
Da mi zabranjuje prolaz, eeeeeej! Ja sam tebi još odavno rekla, meni čovek može da pokaže vrata samo jednom!!!!! E, jednom sam prećutala, a sad je dosta!!!! Istina, nije mi bukvalno pokazala vrata, rekla je da nam tvoj otac otvara stepenice sa druge strane, ona će nam zabraniti prolaz tuda!!! A tvoj pošteni i principijelni stric, koji nam je tako velikodušno dao to jebebno potkrovlje, ćuti, ćuti kao *****, strah ga od žene!!!
E mene nije strah ni od koga. Prvo ću tebi da kažem šta imam, samo da dodješ sa posla, a onda kad istekne mesec dana,a ti ne uradiš ništa, ja uzimam dete i odoh!!!! ODOH, BRE, KUNEM TI SE DA OZBILJNO MISLIM!!! Hoćeš sa nama, naravno, ideš sa svojom porodicom. Nećeš li, e baš me i briga...
Imam ja gde da odem, imaš i ti, i dobrodošao si, ali da trpim izdrkavanja jednog po jednog i da se žderem svaki dan, e to ćete svi više da izvinete! I balon pumpaš, pumpaš, pa pukne. Uh, samo da mi dodješ sa posla... sreća pa je tvoj diiiiivni stric izneo te džakove koje ti iznosiš već danima, ****** te džakovi, sreća, inače bi pojeo svo ono djubre, kunem ti se!!!!
mesec dana, samo toliko, i da znaš ne govori sad bes iz mene,neću se ohladiti! Dosta mi je!!!!!!
Uuuuuh, sreća pa posoji ova rupa, da se čovek bar malo isprazni, inače bi me infarkt strefio... ma ***** li im mamicu svima... jeste psujem, ja psujem... ko je mene i kada čuo da psujem... e onda znaš da mi je dozlogrdilo... da gutam svoja govna pa i ajde, ali da me tvoji svakodnevno hrane istima i ja da ćutim, ajde, ovaj bolestan, ovaj lud, ovaj nam dao stan.... ma **** mi se za stan, imam ja oca i majku imam tamo jednu sobu, svoju sobu, i ako smo ljudi, nama je dosta. Ali ničije hirove neću da trpim, ničija dranja da slušam, niko neće da mi nabija na nos u čijoj kući živim, i da mi zabranjuje prolaz stepenicama....
joooooooj, živote, joooj, zašto sam ovo dozvolila sebi, zašto da trpim ovoliko??? ma, jebaću im majku, još mesec dana, rradi tebe, samo radi tebe, a onda ni na slavu neću bre da im dodjem.... ***** li im ... uuuuuh!!!!!
 
E pa pazite ovako. Em što sam čistila go vna tamo bez preterivanja, em što sam trpela naduvani prolivčić bubuljičavi kao "gazdu" kog ste tamo strpali preko veze, em što sam se potcenila maksimalno, em što sam brate i ostala previše :neutral: em što ste mi oca otpustili i sve one jadnike omatorele..... sad činjenica da mi, samo meni, nije legla poslednja jebena plata, zaista me čini jako nervoznom i ako mi neko bude pravio problem za tu crkavicu idem tamo da vas izujedam za debeli procenat ***** li vam materina LOPOVSKA!
 
Nema tog sajta, te emisije, te televizije koja me neće videti, nema tih vrata na koja neću pokucati a prvo ću policiju da zovem da vam pošalje inspekciju da vidimo kakvu poentu ima uopšte ta zadruga ako zapošljava ljude samo i isključivo na jedno radno mesto za koje se, moš misliti, može dati i oglas, a da niko ne uzima procenat. A ako nije do vas ni to me ne zanima tu ste da štitite moja prava.
 
Nema tog sajta, te emisije, te televizije koja me neće videti, nema tih vrata na koja neću pokucati a prvo ću policiju da zovem da vam pošalje inspekciju da vidimo kakvu poentu ima uopšte ta zadruga ako zapošljava ljude samo i isključivo na jedno radno mesto za koje se, moš misliti, može dati i oglas, a da niko ne uzima procenat. A ako nije do vas ni to me ne zanima tu ste da štitite moja prava.


....da tebi tvoj drug kaže,....samo ćeš se istrošiti, iznervirati, oneraspoložiti još više,....nikad nisu bili povezaniji nego sada,....ne očekuj od nikoga ništa,....uveravam te da je sve samo gubljenje vremena,....Ceo sistem se mora menjati, sama srž,....a tu je sad pitanje da li za to imamo dovoljno snage ....cela nacija se uspavala,....
 
...more doći ću ja da radim, a vi me oterajte..ako baš morate, ali neću baš tako
da pustim to..teško mi je jeste..ali moram bre da zaradim za život, dal' vi to
shvatate.....ili vas baš briga.........:mrgreen::besna:

...pa ako me baš odnesu odatle..odneli su me...nemam izbora shvatite to..:((((((
 
Ah pa znam ja to naročito kad je ova firma u pitanju :lol: fcking monopol, al' svedno ću da spavam u hodniku dok me ne isplate ili ubiju. Nisu neke pare u pitanju al' nije do para veruj mi :roll:
 
jao kretenu ne podnosim te,uzasno sam besna na srbe sto sam bila sa tobom,lagao si me,napravio od mene glupacu i ono najgore okrenuo mi ledja kada mi je bilo najpotrebnije...ali shvatices jednom da si sve sjebao,da te ni jedna nece usreciti kao ja...samo polako,shvatices...a tada ce uveliko biti kasno,kao sto je i sada..

Šta su ti srbi skrivili :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top