Rucni satovi

...pa ne mozemo uvjek...

apropo...nasao sam si novi satic (: ...idem ga danas pogledati...

CITIZEN, Promaster, Land, Chronograph, Multifunktion, Eco-Drive, Titan, schwarz, Funkuhr, Solaruhr


Nikada nisam imao ovako nesto...pa reko da probam (: ...
 
imam jedan telefon, imam drugi telefon, imam ajpod i tri kompjutera
i sve to pokazuje vreme, dane, mesece, prognozu, dubinu, širinu, uglove i zaimute..na sto različitih načina

još mi sad samo treba ručni sat..
 
Nekada jesam, da. Onda jedno vreme nisam dugo nosila ručne satove. Inače ih obožavam i veliki ssam pobornik i ljubitelj. Neka žena voli cipele, tašne, ok, volim i ja, ali za dobar sat, dušu prodajem. :) Čist jereS, a ha ha. Šalu na stranu, zaista uživam u ručnim satovima, i to volim i da kupujem, kao i da dobijam. Generalno sma ih imala baš puno, različitih, oblika i dezena. Nekako se kao "nenormalna" uvek zalepim za neki muški primerak sata, nemam pojma, što mi se takvi svidjau, ali "otkidam" na satove. :)
 
Volim ja ručne satove, ali ne vole oni mene(, verovatno zato što znaju da sam (ponekad) potpuno ravnodušan na to što oni pokazuju) !? :tongue2:
Ali, poštujem svačiji rad i trud, pa i njihov ... :hvala: :lol:

Inače - nekako mi, nežno elegantni modeli japanca i 'talijana najviše "leže" ...
:whistling:
 
Није имала она...али ја да сам ову видео,ја би' је одма узео...Реците утиске.
imgres
 

Добра,добра.Свиђа ми се комбинација црне и плаве.Сличне је величине као мој,имају исти пречник,само што је твој милиметар дебљи.Видим овде пише гаранција годину дана,што кад Фестина обично даје две године гаранције?Иначе стварно леп сат.У здрављу га носио
 

Back
Top