RPC, da li se usuditi?

M

Majki

Gost
Skinuo sam neke programcice za skidanje zastite ( regioni ) sa mog DVD-roma. Medjutim nasao sam se u dilemi da li ih pokrenuti. Jos jedan problem je sto se oni pokrecu se iz dos-prompta a ja imam WinXP.
Sve u svemu da li je i koliko to siguran postupak i jer mogu nesto za_srati?
Moj DVD je
LG gdr8161b
 
Majki:
Skinuo sam neke programcice za skidanje zastite ( regioni ) sa mog DVD-roma. Medjutim nasao sam se u dilemi da li ih pokrenuti. Jos jedan problem je sto se oni pokrecu se iz dos-prompta a ja imam WinXP.
Sve u svemu da li je i koliko to siguran postupak i jer mogu nesto za_srati?
Moj DVD je
LG gdr8161b

Proveri prvo da li je tvoj DVD region-free ili je zakljucan na jedan region,ako je prvi slucaj nemas problema ako je drugi bice posla.
 
Koliko se ja secam region mozes promeniti ukupno 5 puta,ali sta se onda desi ne znam,imao sam tu srecu da mi je region-free pa nisam morao tim da se zamaram.Raspitacu se i prosurfovati nocas pa ti mozda onda malo vise pomognem. :wink:
 
Majki:
Skinuo sam neke programcice za skidanje zastite ( regioni ) sa mog DVD-roma. Medjutim nasao sam se u dilemi da li ih pokrenuti. Jos jedan problem je sto se oni pokrecu se iz dos-prompta a ja imam WinXP.
Sve u svemu da li je i koliko to siguran postupak i jer mogu nesto za_srati?
Moj DVD je
LG gdr8161b

Programi koji to rade ne skidaju zastite nego samo "lazu",podizu se na XP-ovom start-apu i kad ubacis dvd skenira za koji je region i postavlja taj region za tvoj dvd-rom.Ne znam koji ti program koristis ali ja sam imao DVDGenie 4.1 i DVDRegion killer i normalno su radili na XP-u.
 

Back
Top