Ronjenje

Najboji provod i drustvo je u Valdanosu jos da se vrati Nemanja iz Nemacke i ludilo je zagarantovano plus "zezce pitije".Za pocetnike preporucujem jer kurs drzi najbolji instruktor - Vanja.
 
Zdravo momci!

Kako je bre Nemanja, cula sam da se prizenio tamo u Nemackoj, kako mu je?

Ma i Valdanos je vise dosadio, skupljajte ljudi pare za Crveno more, Peca Radifkovic ponovo vodi grupu u novembru.

Pozdrav najludjim roniocima iz Pirota!
 
ronjenje na dah je zakon! nema opreme, cimanja. bio sam smoren kad su mi na pregledu rekli da imam mali kapacitet pluca, i skoro sam izmerio koliko mogu bez daha-j*bena tri minuta! bez ikakvih priprema! a devojka koja drzi svetski rekord u FREE-DIVING-u ostaje po cetri minuta staticno. prelepo saznanje posto mnogo gotivim ronjenje na dah.
 
acropora:
Zdravo momci!

Kako je bre Nemanja, cula sam da se prizenio tamo u Nemackoj, kako mu je?

Ma i Valdanos je vise dosadio, skupljajte ljudi pare za Crveno more, Peca Radifkovic ponovo vodi grupu u novembru.

Pozdrav najludjim roniocima iz Pirota!

Nemanja je isti, brak ga nije promenio, mada se zali nesto u zadnje vreme u fazonu nije kinta kao sto bi trebala da bude.Bio je na "Ibiza"-i prosle godine doneo je lude slike, valjda dolazi i ove ko zna. A Pecina tura koliko kosta? Voleo bih da znam i neke detalje kao na primer koliko zarona dnevno, jesi li na brodu sve vreme ili u kampu-hotelu...
Cao!!!
 
Peca vodi u Sharm El Sheikh, to je jedan od najvecih svetskih ronilackih centara, nacionalni park, ribolov je strogo zabranjen kao i vadjenje bilo cega iz mora. Napolju pustinja a u moru ludnica :D .

Ide se nekih 12 dana, u nekom od luksuznih hotela si, na lokacije se ide super jahtom gde za rucak imas i arapski svedski sto, super hrana. Dnevno se radi 2-3 ronjenja, maximalna dubina je 30m njihovi propisi zabranjuju da se roni dublje, a i nema sta da vidis na toj dubini osim ajkula.
Pazi vides cak u moru ispred hotela ono sto nikada nisi zamisljao a da ti ne pricam sta je kada odes malo dalje recimo na Ras Mohamed ili Tiran.

Cifra je bila sa svim oko 600 eura, sto je smesno. Veruj mi kada odes tamo videces da to vredi mnogo vise.
 
interesuje me da li gde je ,odnosno u kom klubu, u Crnoj gori najbolje i najpovoljnije odraditi obuku za pocetnika.
druga stvar, da li postoji beogradski klub koji na moru ima obuku tokom ce
log leta
kiss
 
acropora:
Peca vodi u Sharm El Sheikh, to je jedan od najvecih svetskih ronilackih centara, nacionalni park, ribolov je strogo zabranjen kao i vadjenje bilo cega iz mora. Napolju pustinja a u moru ludnica :D .

Ide se nekih 12 dana, u nekom od luksuznih hotela si, na lokacije se ide super jahtom gde za rucak imas i arapski svedski sto, super hrana. Dnevno se radi 2-3 ronjenja, maximalna dubina je 30m njihovi propisi zabranjuju da se roni dublje, a i nema sta da vidis na toj dubini osim ajkula.
Pazi vides cak u moru ispred hotela ono sto nikada nisi zamisljao a da ti ne pricam sta je kada odes malo dalje recimo na Ras Mohamed ili Tiran.

Cifra je bila sa svim oko 600 eura, sto je smesno. Veruj mi kada odes tamo videces da to vredi mnogo vise.

U Sharmu je zabranjeno ronjenje preko 30m zbog velikih struja. Nakon te dubine postoje velike sanse da vas struje odvuku i da ne mozente da ih savladate. A ajkule mozete da vidite i na 20m ili manje ali u ranim jutarnjim satima oko 5 AM. Organizuje se specijalna SHARK tura gde barakude oko tebe naprave krug a dole tak krug presecaju ajkule. :)
 

Back
Top