Rome: Total War

pa i meni shljaka na relativno low podeshavanjima... ali sam overclock karticu (izgleda malo vishe) pa mi slika treperi, zidovi nestaju pa se pojave, itd... a chim malo spustim clock, opet radi nekako (sve dok ne ispale flaming arrows, kada secka do bola :) )
 
to je to!neshto je kvrcnulo kod Creativa!i ja instaliram patch na Alexu az online igranje,kad ono odjednom ne mogu uopshte da igram RTW:A duzhe od 1 sata!,i uz to,grafika onih bannera na armijama je TOTALNO zeznuta...ne znam ni sam shta da radim :-(
 
ah, znam. to je onaj isti bag ko u mtw, jednostavno udje u igru, sve radi i onda kad treba da pocnes kampanju ili battle, on te izbaci. ja sam to dugo pokusavao i nista nisam uspeo, mislim da ne mozes nista, probaj jedimo da iskljucis firewall, ali tesko da ce ti pomoci!!
 
vyruz:
Da li neko zna zasto me izbacuje iz igre RTW - Alexander kad god trebam da zapocnem neku bitku? Instalirao sam potrebne patcheve ali ipak imam taj problem.
Ne znam sta si instalirao od patcheva, rome treba da bude v1.5 a b invasion v1.6 i onda sve savrseno radi, ne znam kojeg alexandra imas, ja imam ovaj najnoviji reloaded i nemam nikakvih problema,...
 
hehe konachno popravih taj problem skinuo sam patch za RTW:A,BI,i 1 igru preko nekog sajta,mozhda je bio file planet,anyway,sad ga igram i preko neta i mogu da nastavim svoju kampanju u Alexandru,a nabavio sam sve tri igre u onom deluxe paketu tako da sam iz toga dobio 8 igara :razz: Shoguna,expanziju za njega,mediveal,expanziju za njega,mediveal 2,RTW,RTW:BI i RTW:A :-D :-D
 
Kupio sam Rome Total War i Rome Total War Barbarian Invasion na jednom DVD - u.Problem je u tome sto se instalira preko WinRar-a,kada to ukljucim igica se sama instalira i kada zavrsi sama ulazi u igricu.Kada izadjem iz igrice nigde nepostoji nista od nje,i ponovo moram da instaliram i svaki put tako.

Pomozite mi molim vas!!!!!!!!!!!
 
Gledaj ovako.Extratujem preko winrara,nema nikakvog znaka da se instalira samo odjednom udje u igricu.Normalno je igram i sacuvam,ali kada izadjem iz igrice nema nista od nje,nigde,kao da je ni nisam instalirao i da bih opet igrao moram ponovo da je instaliram.Hvala svima na savetima.
 
e imam problem sa rome : total war
evo sta je na slici
znaci ostaje trag misa na sve strane ...znaci svugde de predjem misem ... a i ostalo ...recimo kada biram nesto iz padajuceg menija ...
e sad ... do sada nisam imao problema sa ovim ... pa mi je cudno malo ...
sta je ovo ...kako da resim ?
problemdo5.jpg
 
Koji windows media player imas?
Meni se ovo desavalo kad sam instalirao WMP 10
Uradi rollback na predhodnu verziju pa ponovo instaliraj trenutnu verziju.
Ako ti se ne pojavljuje intro film onda je definitivno to u pitanju
 

Back
Top