Romantika u prevari....

Nisi ti ništa ukapirao. :wink: Pisala sam da je normalno da se u brak uđe iz ljubavi, i da ta ljubav može da traje ali je pitanje koliko dugo. "Nesvađanje" nije normalno, ako mene pitaš.
A što se tebe tiče, ako je već prevara večna ... najbolje je ni ne raspakivati se :lol:
Ma da skratimo vise. Ljubav je jedna, jedina, nedeljiva i neponovljiva, i svako ko tvrdi drugacije laze, u prvom redu sam sebe. I prava ljubav nikad ne vodi u brak, pre te vodi u smrt. Zasto? Zato sto ona ne poznaje granice i kida sve vrste okova. Mislis li da je neki tupson izmislio Lanselota i Ginevru, Tristana i Izoldu, Romea i Juliju. To su arhetipi koji nas jedini mogu osloboditi robovanja na ovoj umobolnoj planeti. I uvek se zavrsavaju tragicno.
 
Procitah vas lepo ... interesantno ... ubi me u pojam pp :(:(:(
ali ne mozes u moje verovanje da bas takva ljubav postoji 8-) :lol: i da je moguce ostvariti !
mani me tragike - tragicnog na svakom koraku ....Bogu hvala ne zovem se Julija ni Izolda ...
Ljubav i strast = idealna kombinacija - meni ali ne moze svako to da probudi u vama
Sta bi vi izabrali ???
Ljubav bez leptirica ? ili Leptirice bez Ljubavi?

:roll:
 
The End... bar se nadam
Smiley-IPB-422.gif
 
To sto sam rekla najozbiljnije mislim.
To su veze bez buducnosti i pune lazi i gorcine, neiskrene u svojoj sustini.Tu ljubavi iskrene nema.
Kako je lepo staviti dupe na sigurno, zasuskan u "svom toplom harmonicnom domu", a ovamo svrljati i saucesniku u tom svrljanju pricati o nebeskoj ljubavi!!!. Treba biti macan pa preuzeti odgovornost za osobu sa kojom si.
Ne moralisem ni najmanje, dozvoljavam i da se leptirici i probude i smire, al' ovo o cemu mihajlo govori podstaklo me na odgovor koji sam dala.
 
To sto sam rekla najozbiljnije mislim.
To su veze bez buducnosti i pune lazi i gorcine, neiskrene u svojoj sustini.Tu ljubavi iskrene nema.
Kako je lepo staviti dupe na sigurno, zasuskan u "svom toplom harmonicnom domu", a ovamo svrljati i saucesniku u tom svrljanju pricati o nebeskoj ljubavi!!!. Treba biti macan pa preuzeti odgovornost za osobu sa kojom si.
Ne moralisem ni najmanje, dozvoljavam i da se leptirici i probude i smire, al' ovo o cemu mihajlo govori podstaklo me na odgovor koji sam dala.

Slazem se sa tobom, samo za mene tako nesto nema ni V od veze....tu leptirici ni ne spavaju:roll:
 

Back
Top