Rol viršle

Probacu da napravim, da iznenadim zenu :P
Lisnato testo treba znati napraviti
Jufka se više puta razvlači, premazuje puterom, preklapa, odmara...
Ako hoćeš da iznenadiš baš viršlama u lisnatom testu, kupi gotovo zamrznuto.
Imaš lisnato testo za krempitu, u pakovanju su dve table testa.
Dvoljno je jednu da odmrzneš na sobnoj temperaturi, razviješ oklagijom i motaš na viršlu.

Imaš i u Lidlu lisnato testo, stoji pored kora za pitu.Ne znam kakvo je, nisam ga koristila.
 
Lisnato testo treba znati napraviti
Jufka se više puta razvlači, premazuje puterom, preklapa, odmara...
Ako hoćeš da iznenadiš baš viršlama u lisnatom testu, kupi gotovo zamrznuto.
Imaš lisnato testo za krempitu, u pakovanju su dve table testa.
Dvoljno je jednu da odmrzneš na sobnoj temperaturi, razviješ oklagijom i motaš na viršlu.

Imaš i u Lidlu lisnato testo, stoji pored kora za pitu.Ne znam kakvo je, nisam ga koristila.
odlicno je lisnato testo u Lidlu..ja sam ga koristila i koristim..kupi ga i probaj
 
odlicno je lisnato testo u Lidlu..ja sam ga koristila i koristim..kupi ga i probaj
Nekada sam kupovala ovo Frikom, to je bilo zaista davno.
Volim da radim sa testom i mesim, to me opušta, mada mnogo ređe pravim u odnosu na pre.

Probaću Lidlovo posle praznika.
Ostaviću utiske negde u nekoj temi.
 
Nekada sam kupovala ovo Frikom, to je bilo zaista davno.
Volim da radim sa testom i mesim, to me opušta, mada mnogo ređe pravim u odnosu na pre.

Probaću Lidlovo posle praznika.
Ostaviću utiske negde u nekoj temi.
testo u Lidlu je sveze nije zamrznuto i nije puno masno.. meni se svidja sto ne znaci da treba i drugima ali ja ga koristim
utiske napisi ovde
 
Znam da nije zamrznuto.
Meni se dopada sve iz Lidla, verujem da je i lisnato testo dobro.
sama znas da su ukusi razliciti i misljenja..zato je najbolje da svako od nas proba i sam se uveri
ja sam probala to sveze lisnato testo u Lidlu jer mi je preporuceno i meni se svidelo
ne kupujem ga cesto ali povremeno ga kupim pa napravim ili rol virsle ili punim sa sirom ili vec sta se sve moze
 
Viršle su iz lidla one od 110 din pola kile :mrgreen:

IMG_20230126_231613.jpg
 

Back
Top