Quantcast

Rodjeni pod srecnom zvezdom...

Elle

Iskusan
Poruka
6.865
Ne volim kada se astrologija koristi da hrani sindrom večite žrtve jer to svakako nije njena poenta, to je njena zloupotreba.

Srećne okolnosti i srećan život - to su dve različite stvari koje mogu a ne moraju ići zajedno.
Pretpostavljam da je tema i o jednom i o drugom :)

U svakom slučaju preširoka, ali za početak da kažem par informacija za početnike - sreća se vidi preko Jupitera, 5. i 9. kuće.

Elle

Iskusan
Poruka
6.865
Ja sam rekla svoje mišljenje na temu, ne znam što se ljutiš. Ti si mene pogrešno shvatila.

Čovek treba da preuzme život i odgovornost u sopstvene ruke. Nijedna 'zvezda' ne uslovljava. Kapiram da si se ti ovde šalila, ali mnogo ljudi na nekom nivou tako razmišlja.

Miaduka

Zainteresovan član
Poruka
218
Ne volim kada se astrologija koristi da hrani sindrom večite žrtve jer to svakako nije njena poenta, to je njena zloupotreba.

Srećne okolnosti i srećan život - to su dve različite stvari koje mogu a ne moraju ići zajedno.
Pretpostavljam da je tema i o jednom i o drugom :)

U svakom slučaju preširoka, ali za početak da kažem par informacija za početnike - sreća se vidi preko Jupitera, 5. i 9. kuće.
Jupiter u 1.kući u Vagi ,5.kuća prazna počinje u znaku Jarca ,9.kuća počinje u Biku u njoj Venera i Mesec u Blizancima ...ima li tu kakve sreće?☺

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.