Robert De Niro vs podcenjeni glumci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Opsenar

Veoma poznat
Poruka
13.911
Koliko ima dobrih glumica i glumaca koji prosto budu zanemareni u svojim ulogama pored izvikanih "zvezda" koje prečesto ne zaslužuju ni da budu pomenute prema onme što su ostvarili u nekom filmu?
Trenutno ponovo gledam film "Flawless" iz 1999. godine u kojem glume Robert De Niro (glavni) i Philip Seymour Hoffman i vidim stalno istog DeNira i svaki put neverovatnog Hoffmana.
Takvih slučajeva je mnogo.
Šta vi kažete :ceka:
 
Uffff bre
De Niro je ko i svi imao uloge u nekim lošijim filmovima, imao je par loših uloga, to stoji
Al ne možeš za njega da kažeš da je izvikana zvezda brt, on je jedan od retkih koji je kvalitetom dospeo tu gde jeste.
Zbog Taksiste, Kuma, Razjarenog bika, ja bi mu progledala kroz prste kakvu god glupost da snimi sad
 
Da je snimio samo onu scenu u goodfellasu kad onako iznervirano ispod oka gleda Dzo Pesija koji je nesto zasro i pita ga "vaćudu? Ha? Vaćudu?" to bi bilo dovoljno
Ahahaha al ima bre on te neke momente
Ko što je kod nas dovoljno nekad bilo recimo Čkalja samo da se pojavi i odma smešno
Tako I de Niro, samo da se pojavi, pogled, to nešto i dosta je
Pa u Roninu to nije velika uloga, al na mene skroz ostavio utisak samo on
 
Ahahaha al ima bre on te neke momente
Ko što je kod nas dovoljno nekad bilo recimo Čkalja samo da se pojavi i odma smešno
Tako I de Niro, samo da se pojavi, pogled, to nešto i dosta je
Pa u Roninu to nije velika uloga, al na mene skroz ostavio utisak samo on

Pa da, onaj pogled ispod oka kad ispizdi, klasicni prototip predstavnika italijanske mafije, na ivici nervnog sloma, al nekako se uvek suzdrzi. Ali ipak, on i Pesi jedan bez drugog ne ide. U svakom filmu u kojem glume zajedno, De Niro, kao nesto manje zivcan i kultivisaniji joliko toliko, pokusava da smiri ovog koji nema ni taj minimum, pa izbode nekog na keca, na sta se De Niro iznervira, al ne zato sto je ubio coveka, nego zato sto ce sad morati da ociste prostoriju, bace les i jos brdo posla.
 
Pa da, onaj pogled ispod oka kad ispizdi, klasicni prototip predstavnika italijanske mafije, na ivici nervnog sloma, al nekako se uvek suzdrzi. Ali ipak, on i Pesi jedan bez drugog ne ide. U svakom filmu u kojem glume zajedno, De Niro, kao nesto manje zivcan i kultivisaniji joliko toliko, pokusava da smiri ovog koji nema ni taj minimum, pa izbode nekog na keca, na sta se De Niro iznervira, al ne zato sto je ubio coveka, nego zato sto ce sad morati da ociste prostoriju, bace les i jos brdo posla.
Ko Paja i Jare, to ti pričam
 
Robert De Niro je moj drugi po redu ili treći otac, koja se polemika ovde vodi o njemu?
O ovom gigantu samo imam da kažem da sa nekih 13 godina nisam znala da odlučim ko može da bude moj zvezdani otac-Steve Martin ili Robert De Niro. Te dve ličnosti:
1579218336946.png
1579218376579.png

Biram ako mogu i dalje moje veliko srce, Steve Martin-a... iako je bila mrtva trka. Robert De Niro je veliki zalogaj za neko tamo ismejavanje!
 
Де Ниро до 2000. један од најбољих глумаца у историји. У 21. веку глумио је у пар добрих филмова, али је чињеница да се глумачки понавља. Но ипак, има своје место у историји кинематографије. Улази за у топ 10 најбољих свих времена.
 
Cim on igra veoma dobro negativce,pa i pozitivce,a ima i sporednih uloga.To je dobar glumac.Ako ti njega gledas kroz njegove uloge i procebjujes ga,sigurno je tako,jer stvarno dobro igra negativce.medjutim to je za mene pravi glumac,kada docara lik kakv treba da bude.Kakav je u stvarnom zivotu,to me stvarno ne interesuje.Dolazio je apr puta i u beograd i nije ostavio neke lose utiske.
 
Uffff bre
De Niro je ko i svi imao uloge u nekim lošijim filmovima, imao je par loših uloga, to stoji
Al ne možeš za njega da kažeš da je izvikana zvezda brt, on je jedan od retkih koji je kvalitetom dospeo tu gde jeste.
Zbog Taksiste, Kuma, Razjarenog bika, ja bi mu progledala kroz prste kakvu god glupost da snimi sad
Čekaj molim te, ali da li on i u jednoj svojoj ulozi nije on već lik kojeg glumi?
Da li smo i jednu njegovu ulogu od Kuma II videli kao transformaciju?
 
Molim lepo. Izgleda i Steve Martin dobro. Srdačca i jednom i drugom, Rober De Niro je rođen neke tamo 1943. a Steve Martin 1945. Dakle skoro su generacija...
Ne, ja volim i Brad Pitta, ako ćemo iskreno. Neke filmove u kojima je glumeo smatram promašajima, ali on je bio čak i u njima dobar.
Onako... najbolje je da je odbio uloge.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top