Quantcast

Robert De Niro vs podcenjeni glumci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

момоа

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.228
Pa ja ne mogu lost, probala sam i ne ide. Čim mene od toga boli glava, ne mogu
A dosije x sam gledala na tvu gde kod i kad god se repriziralo
Čak i ove nove kad su počeli, matori Molder I Skali ja sam rešila da ne skidam nego da gledam na foxu. Jednom nedeljno. Pa sve čekam epizodu, pa kad su reklame idem da pišam ko nekad... Vrlo dirljivo je bilo
Mene sve sto ima veze sa paranornalnim nenormalno uzbudjuje, ne znam kako su Moldera mogli da naprave onako hladnog i sve nekako pospanog, kao da se bavi upisom zemljista u katastar, a toboz se toliko interesuje za cetvrtu dimenziju i sve

gost 423947

Elita
Poruka
21.557
Mene sve sto ima veze sa paranornalnim nenormalno uzbudjuje, ne znam kako su Moldera mogli da naprave onako hladnog i sve nekako pospanog, kao da se bavi upisom zemljista u katastar, a toboz se toliko interesuje za cetvrtu dimenziju i sve
Znaš kako, nekako su i takva vremena bila, prosto je ta serija bila mnogo više od serije
Ništa takvo se nije pojavilo pre i definitivno je dosije x pokrenuo lavinu sličnog sadržaja
I Skali I Molder su praktično ušli u istoriju, oboje su napisani i odigrani genijalno.

gost 423947

Elita
Poruka
21.557
Ni Breaking bad nije bio dovoljno dobar- iako je bio dobar, uza sve stilizacije.

No plastične serije super-tehnike kojom panduri otkrivaju sci-fi načinom kromose- to je blesavo do bola.
Opet ti... Prvi CSI Las Vegas se ne može porediti sa kasnijim forenzičarskim serijama, uopšte sa ostatkom CSI franšize. Neuoporedivo je bolje i kvalitet više nije postignut. Majami i Njujork su štancali, Las Vegas Je imao dušu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.