Ribice...

Sve osobe koje nam sa tim polozajem marsa imaju siroviju energiju u sebi! I karakteristican namrgodjen pogled! I ja imam prejakog marsa, pa sam se sto ja kazem rafinisala ( sad sam ko cvetic) , mislim da je to i sa tobom slucaj, ali tesko da si rafinirana rodjena. To sam htela da kazem!
 
Neptunijanka:
Sve osobe koje nam sa tim polozajem marsa imaju siroviju energiju u sebi! I karakteristican namrgodjen pogled! I ja imam prejakog marsa, pa sam se sto ja kazem rafinisala ( sad sam ko cvetic) , mislim da je to i sa tobom slucaj, ali tesko da si rafinirana rodjena. To sam htela da kazem!


U redu, ne ljutim se, nisam agresivna :evil: :)
I neptun mi je na AC na istom stepenu kao mars ( sve je cudno, ali mora i takvih da ima)
pozdrav
 
Ja bih u dve reci znak riba opisala sa "zdravo pameti", ako bi trebalo da se izabere kod koga najvise odsustvuje realnost iz celog horoskopa, to su ribe. Oni sve lepo sloze u svojoj glavi a to nikakve veze nema sa svetom oko njih. Sta su oni zamislili oni po tome idu i rade i to je to.Zbog toga su uvek na dovoljnoj emotivnoj distanci od svijuh, pa meni blizancu nisu uopste zanimljivi.Izmedju mene i riba sve se svede na moje ignorisanje.
 

Back
Top