Ribice...

Fixa:
riba temperamentna?

aaaaaaaaaaaaHAHAHHAHAHAHahhahahahhahaha

mislim generalno ne da nije nego ono, mlohaviji znak (dobro ajde mozda vaga) nisam upoznao.
Evo ja sam Riba, imam i Sunce i Mjesec u Ribama, a podznak mi je u Vagi....hmmmm...ne bih rekla da sam mlohava, ali priznajem da Ribe cesto tako djeluju. Mislim da je jako bitno gdje se u horoskopima Riba nalaze Mars, Uran i npr. Jupiter....Meni je Uran u 1 kuci u Skorpiji, a Mars na granici 8 i 9, a Jupiter u Ovnu...tako da mi se cini da sam daleko od mlohavosti :lol: :lol: :lol:
 
milench:
Evo ja sam Riba, imam i Sunce i Mjesec u Ribama, a podznak mi je u Vagi....hmmmm...ne bih rekla da sam mlohava, ali priznajem da Ribe cesto tako djeluju. Mislim da je jako bitno gdje se u horoskopima Riba nalaze Mars, Uran i npr. Jupiter....Meni je Uran u 1 kuci u Skorpiji, a Mars na granici 8 i 9, a Jupiter u Ovnu...tako da mi se cini da sam daleko od mlohavosti :lol: :lol: :lol:


pa jupiter je mlohav
:D
 
isto tako mislim da su i muski rakovi donekle flegmaticni ali ne kao ribe, samo malo, ustvari su mnogo mirniji i mnogo vise kontrolisu energiju nego racice, racice su nemirne, energeticne i hiperaktivne ali nisu histericne ko zenske ribice...
imam 2 zenske ribe u porodici, i to je histerija nevidjena....a zabavljala sam se davno sa muskom ribom, vecu flegmu nisam videla....sve mu je ravno do plutona i sire, nista ne moze da ga potrese i uznemiri, on samo sedi i bleji, mogu da padaju bombe, on bi se samo smeskao, sedeo mirno ko da se nista ne desava:)))
 
... ribice... :-D ... sve zavisi...
...ne moraju da budu ni njanjavi, ni flegmatični, ni mlohavi...

...moj kum je riba, naravno tu mi je Sunce, podznak škorpija... vladalac Neptun u škorpiji u 1.polju, Mesec u raku, baš tamo gde mu najviše prija... da se čovek udavi u tolikoj vodi, he, he, he... a Venera u nekim ludim aspektima... te se čovek već dva puta ženio i razvodio... :-D

... ali Mars u ovnu (pa on tamo najbolje čuči ...) i strašno je temperamentan, zujka, mesto ga ne drži, samo nešto radi, ima fenomenalan smisao za humor... sve u svemu super je lik :-D
 
sweet mo:
... ribice... :-D ... sve zavisi...
...ne moraju da budu ni njanjavi, ni flegmatični, ni mlohavi...

...moj kum je riba, naravno tu mi je Sunce, podznak škorpija... vladalac Neptun u škorpiji u 1.polju, Mesec u raku, baš tamo gde mu najviše prija... da se čovek udavi u tolikoj vodi, he, he, he... a Venera u nekim ludim aspektima... te se čovek već dva puta ženio i razvodio... :-D

... ali Mars u ovnu (pa on tamo najbolje čuči ...) i strašno je temperamentan, zujka, mesto ga ne drži, samo nešto radi, ima fenomenalan smisao za humor... sve u svemu super je lik :-D

Pa zato i nije njanjav kad ima tog mersa u ovnu , a tek podznak skorpija!. Znas za foru da su ribe podznak skorpije = AJKULE !
 
Jao jesu ribe histericne i drske ali znate za ono pas koji laje ne ujeda,samo treba na finjaka biti drzak i bice vam najbolji prijatelj. bar je samnom takav slucaj a i iskustvo je pokazalo. :))))
 
ja sam ribica i vrlo sam fina...i skromna...a i sta to znaci prva kuca,pa merkur u kuci,pa jupiteri i ostala prateca oprema? a ribice i jarcevi kako se slazu? ajde pisite kad ste vec raspolozeni...
 
Znas za foru da su ribe podznak skorpije = AJKULE ![/QUOTE]


Nisam znala za to- a ja sam ribe podznak skorpija, mars na AC....
nemaj osecaj da je to bas tako lose (bar ne po mene) ;-)
 
mozda i lupam ali rekla bih da ljudima delujes drugacije od onoga kakva si zapravo ( vaga-vazduh i riba-voda) , dok te bolje ne upoznaju ali ne moze se puno reci samo na osnovu znaka i podznaka
 
Ma ti si bre agresivna ko troje muskaraca! Definitivno si ajkula![/QUOTE]

Draga neptunijanko, vidis kako na osnovu tih par podataka mislis da znas kakva sam. A prvo pravilo u astrologiji glasi: "pogledaj ostatak pa onda sudi". Agresivnost nije isto sto i hrabrost iako iste iskonske snage iza toga stoje- samo s drugacijim pobudama.
 

Back
Top