Riba ili peceno prase ?

Kad cujes pricu forumasa ispadne da su svi hebaci nad hebacima . Na ulici isto tako , svi se fale kako su neku prevrnuli
ili bi neku prevrnuli sa puno meraka . Razmisljao sam kako bi bilo da se napravi neka zgrada i u njoj hodnik . Sa jedne
strane prostorija u kojoj je gola ljepotica koja ce dati svakom , a sa sa druge strane peceno prase i par gajbi piva .
Ulaz u zgradu je slobodan kao i uzivanje u jednoj od prostorija ( ali samo jednoj ) . Sta mislite koja bi prostorija bila
posjecenija ?

Svakako da ce uvek posecenija biti ona sa golom ribom.Ti sto kazu da ce pre nasrnuti na peceno prase i gajbu piva jednostavno ne zele da neko pomisli da su pi*kopacenici pa pokusavaju da glume neku ravnodusnost.
Oduvek sam se pitao zasto pojedinci imaju konstantnu potrebu da glume nekakve frajere.
 
Kad cujes pricu forumasa ispadne da su svi hebaci nad hebacima . Na ulici isto tako , svi se fale kako su neku prevrnuli
ili bi neku prevrnuli sa puno meraka . Razmisljao sam kako bi bilo da se napravi neka zgrada i u njoj hodnik . Sa jedne
strane prostorija u kojoj je gola ljepotica koja ce dati svakom , a sa sa druge strane peceno prase i par gajbi piva .
Ulaz u zgradu je slobodan kao i uzivanje u jednoj od prostorija ( ali samo jednoj ) . Sta mislite koja bi prostorija bila
posjecenija ?
pa šta misliš :mrgreen:
ova desno...gde se loče i ždere mufte...
e sad...jes da ja nisam jebbač nit sam ikad bio, al ja bi nekako levo...misim baš zato što nisam, išo bi levo...a i slapše se ja snalazim u društvu prasetinopojedaca...asocijalan sam nekako i slapše nalazim teme za uz pivo...
 
pa šta misliš :mrgreen:
ova desno...gde se loče i ždere mufte...
e sad...jes da ja nisam jebbač nit sam ikad bio, al ja bi nekako levo...misim baš zato što nisam, išo bi levo...a i slapše se ja snalazim u društvu prasetinopojedaca...asocijalan sam nekako i slapše nalazim teme za uz pivo...

Ti ija bi se prike potukli oko sobička vim. Ipak smo mi naučno dokazati piččkopaćenici :drugari:
 
pa nebi se potukli, jabi ti ustupio da uđeš prvi i da biraš...a za mene koja ostane...ja nisam nešto izbirljiv ko neki ovde i tamo...rđavom kurrcu i dlaka smeta, znaš kako kažu paćenici

- - - - - - - - - -

mada ja koki sam ti srećnik tu u mraku međ gomilom pičetine jabi se verovatno uhvatio za nečji ****** :dash:
 
Kad cujes pricu forumasa ispadne da su svi hebaci nad hebacima . Na ulici isto tako , svi se fale kako su neku prevrnuli
ili bi neku prevrnuli sa puno meraka . Razmisljao sam kako bi bilo da se napravi neka zgrada i u njoj hodnik . Sa jedne
strane prostorija u kojoj je gola ljepotica koja ce dati svakom , a sa sa druge strane peceno prase i par gajbi piva .
Ulaz u zgradu je slobodan kao i uzivanje u jednoj od prostorija ( ali samo jednoj ) . Sta mislite koja bi prostorija bila
posjecenija ?

pa iskreno braco otišao bih na gotivu ... ovo has cuga i sve što ide uz to ... a de me sutra probudiš nakon tog svega i pitaš da opet biram, onda bi tucao neke žene radije ...
 
Kad cujes pricu forumasa ispadne da su svi hebaci nad hebacima . Na ulici isto tako , svi se fale kako su neku prevrnuli
ili bi neku prevrnuli sa puno meraka . Razmisljao sam kako bi bilo da se napravi neka zgrada i u njoj hodnik . Sa jedne
strane prostorija u kojoj je gola ljepotica koja ce dati svakom , a sa sa druge strane peceno prase i par gajbi piva .
Ulaz u zgradu je slobodan kao i uzivanje u jednoj od prostorija ( ali samo jednoj ) . Sta mislite koja bi prostorija bila
posjecenija ?

a zene? ne jedu prasetinu? :(
 
pa nebi se potukli, jabi ti ustupio da uđeš prvi i da biraš...a za mene koja ostane...ja nisam nešto izbirljiv ko neki ovde i tamo...rđavom kurrcu i dlaka smeta, znaš kako kažu paćenici

- - - - - - - - - -

mada ja koki sam ti srećnik tu u mraku međ gomilom pičetine jabi se verovatno uhvatio za nečji ****** :dash:

Pa čekni der malo prike, zar ne reče moj dobri drugar sarvas da je u pitanju jedna žemska? Otud mene sve to zbunjuje. Ma ja bik ti se zafalijo odma i ne bik mlogo pito, "a jel sigurno mene puštaš prvog" :flert:

A i ako bismo se potukli, ti bi imo veće šamse, jerbo sam ti ja običan kancelarijski parcov :(
 
Kad cujes pricu forumasa ispadne da su svi hebaci nad hebacima . Na ulici isto tako , svi se fale kako su neku prevrnuli
ili bi neku prevrnuli sa puno meraka . Razmisljao sam kako bi bilo da se napravi neka zgrada i u njoj hodnik . Sa jedne
strane prostorija u kojoj je gola ljepotica koja ce dati svakom , a sa sa druge strane peceno prase i par gajbi piva .
Ulaz u zgradu je slobodan kao i uzivanje u jednoj od prostorija ( ali samo jednoj ) . Sta mislite koja bi prostorija bila
posjecenija ?
Sto se mene tice opredelio bih se za klopu. :rumenka: :D
Ali ne osporavam 'ebacko umece ostalih ljudi, zivi bili i neka uzivaju.
 
Pa čekni der malo prike, zar ne reče moj dobri drugar sarvas da je u pitanju jedna žemska? Otud mene sve to zbunjuje. Ma ja bik ti se zafalijo odma i ne bik mlogo pito, "a jel sigurno mene puštaš prvog" :flert:

A i ako bismo se potukli, ti bi imo veće šamse, jerbo sam ti ja običan kancelarijski parcov :(

kaka tuča, tebi bi ustupio da budeš prvi
 
A evo, jedino da je neka ultra hi fi super mambo jambo luda ribetina, perverzna, da joj prsti plin iz usiju da pripalim cigaru, pa da se hebemo, a pecenje uopste ni ne volim. Baci neku dobru sniclu tamo, socna Karadjordjeva ili mozda slanince umotano u suvu sljivu pa na rostilj...e onda moze..A to prase budjavo to tamo ovim neuhranjenim politicarima.
 
Kad cujes pricu forumasa ispadne da su svi hebaci nad hebacima . Na ulici isto tako , svi se fale kako su neku prevrnuli
ili bi neku prevrnuli sa puno meraka . Razmisljao sam kako bi bilo da se napravi neka zgrada i u njoj hodnik . Sa jedne
strane prostorija u kojoj je gola ljepotica koja ce dati svakom , a sa sa druge strane peceno prase i par gajbi piva .
Ulaz u zgradu je slobodan kao i uzivanje u jednoj od prostorija ( ali samo jednoj ) . Sta mislite koja bi prostorija bila
posjecenija ?

A daj, dokle sa tim stereotipima?
Ko se ovde khurchi da je bacje neprevazidjeni? Navedi barem jedan primer.
Naprotiv, bas neka melanholicna atmosfera vlada na forumu, harmonija...
Rekao sam ti Sakili jednom davno...samo seks, gudrovina i rokenrol.
 
a zene? ne jedu prasetinu? :(

Ja je ne jedem,gadi mi se, a sad cu ti reci i zasto.Svinjsko meso ima slican ukus kao ljudsko(tako kaze nauka,nisam probala:lol:),pa kad ga pojedes,organizam ga ne prepoznaje kao hranu,tako da se jako,jako sporo vari(odnosno truli).Odvratno,ali istinito.:lol:

- - - - - - - - - -

Znaci , pravi zaskace prase ? :think:

Pravi i ne ulazi u takvu zgradu.
 

Back
Top