REZANI DUVAN - GDE NAĆI ?

Напокон,мало више - конкретног---па ком се свиђа...свиђа,
Пошто немам намеру да ''трала-лалам''
пре но што - ЕНД-ујем
зафркните све....
гуглајте...док не изгуглате CAMEL
каква Вирђинија...какви бакрачи...и што је најбитније
ЦЕНА НЕ ИДЕ НА ГОРЕ,а боме ни на доле.
Путоказ---сајт потражити у Румунији...примењљиви језици РО-ЕН...
и,
ако то преплави ово мутно поднебље...
физикалцима - који дижу ... не предвиђам сјајну перспективу
Од мене-по овом питању-
толико
THE END
 
Kupio danas na kalenić pijaci duvan od neke žene, kaže jači, 200 grama 400 dinara. Duvan je blago reći katastrofa, smrdi na seno dok gori i dimi kao lud.
Drugar mi je pre ovoga donosio negde sa periferije, pančevo ili krnjača nisam zapamtio. Mnooogo bolji duvan tamnije boje i ima jači miris dok motaš. Inače pušim tamno plavi drum i samson.
 
Poslednja izmena:
Kupio danas na kalenić pijaci duvan od neke žene, kaže jači, 200 grama 400 dinara. Duvan je blago reći katastrofa, smrdi na seno dok gori i dimi kao lud.
Drugar mi je pre ovoga donosio negde sa periferije, pančevo ili krnjača nisam zapamtio. Mnooogo bolji duvan tamnije boje i ima jači miris dok motaš. Inače pušim tamno plavi drum i samson.

Zašto nisi smot'o jednu cigaretu i probao ?
Pre nego što si kupio.
 
Jel nekom treba seckalica za duvan?Imam jednu za prodaju,postavio sam danas na limundo pa je mozete pogledati,lako je naci posto je jedina,ukucajte samo seckalica za duvan.Isto tako ako nekom treba neki savet tu sam, dosta sam za ovih 1.5 godinu naucio o rezanom duvanu.Pozzz
 
Jedini pouzdan duvan može da se nadje na trafikama, i to ne baš na svakoj, ovo sa pijaca nema šanse da ne smrdi.
E sad, problem je što taj poput drum-a, lakija, ili macbaren-a, i ostalih nije uopšte nije jeftin (kako za koga).
Dobra stvar je što u poslednje vreme ima baš širom asortiman duvana sa aromom, pa kad se izmiksuje sa tim "hercegovačkim" ( nije video ni Bosnu ni Hercegovinu) može malo da se uštedi, a opet da sami napravite svoju dobitnu kombinaciju .
Inače, cena već duže vreme ne varira, 200din je 100gr, jedino su inspektori počeli malo češće da obilaze pijace pa kupujete na brzinu, i uglavnom mačku u džaku. Pa kome šta zapadne.
Ako nekog zanimaju cene i vrste duvana može da pogleda.
Ne znam jel neko razmišljao na prelazak na Nesagorevajući duvan? To je sad kao hit
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam čuo, da su neki koji su prešli na iqos, posle nekog vremena i njega prestali da koriste. Kažu da su skroz prestali da puše. Nigde nisam našao da to ima veze jedno sa drugim, niti ovi što ga prodaju to potvrđuju. Ipak mislim da je to nešto što zavisi od osobe.
Sve što sam uspeo da nađem je da je 95% manje štetan od klasičnih cigareta.
Našao sam i to da je na njemu radila naša naučnica iz Užica
Ako neko sa foruma ima lična iskustva sa korišćenjem Iqos-a, malo duža, možda bi nam bolje objasnio.
Inače, vidim da je sad jeftiniji i pristupačniji nego pre. Ja sam se registrovao preko jedne prodavnice duvana ( reklamiranje zabranjeno), ljudi su me zvali i objasnili da ako kupim preko njih aparat i 5 paklica tih Heets-a košta 3990din, akcija im važi do 01.07. tako da se još razmišljam, ali imam vremena . Šalju i van Srbije.
 

Back
Top