Reputacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.101
... Kada mi postovi (a i reputacije) nestanu kada se tema obriše ????
Dragi mi je rekao da postovi "volšebno" nestaju jer je u njima citat kažnjenog ili obrisanog posta,
ali zbog čega mi nestanu postovi (broj) zbog toga što je tema obrisana, a ja nakuckala 10-20-30 postova na toj temi
pa još i "zaradila" i poneku reputaciju ?

Korektno bi bilo da ostane makar broj postova i reputacije iako je tema obrisana ....
 
Dive je vec dala odgovor, dakle brise se samo komentar uz reputaciju, a sama reputacija ostaje (ukupan broje poena).

Sama reputacija moze da se vidi na linku:
http://forum.krstarica.com/usercp.php

repfg.jpg



@Hochopepa
Vidi se i reputacija na linku koji sam postavio, nema potreba da reputacija stoji ispod avatara, dovoljna je reputaciona moc.
 
Interesuje me da li se reputacija sa komentarom zbraja na isti način kao reputacija bez komentara?

Isto tako, zanima me zašto se uvek prilikom dobijanja reputacije ne povećava reputaciona moć?

ista je
reputaciona moc ti raste i kad dajes i kad primas..a sad kako ide koeficijent, sad ce caskom neki mod to detaljnije da ti objasni
ako si ucila integrale u skoli, lakse ces da shvatis :lol:
 
N meni nisu jasne ove repke, sinoa sam imala 36, a sada 35, a nisam obavestena ni o kakvom kaznjavanju. Vidim i svi postovi su i dalje tu.

Репутација се никоме не може сама од себе смањити.. Биће да је највероватније обрисан неки пост на којем си добила репутацију, и сходно томе је смањена, другог разлога не може бити. Кажњавање нема везе са репутацијама, наравно.
 
Репутација се никоме не може сама од себе смањити.. Биће да је највероватније обрисан неки пост на којем си добила репутацију, и сходно томе је смањена, другог разлога не може бити. Кажњавање нема везе са репутацијама, наравно.
.... и тада се *Примљена репутација* и *Репутациона моћ* не смањују!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top