Republika Severna Makedonija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne, vec upravo je problem sto ti ni sam sebe ne mozes razumeti, a o tome da razumes druge ljude, nema svrhe sa tobom pricati, jer si nazalost previse ogranicen i bugarski sovinista si.
Ende der Diskussion!
Vrati se na temu, nemoj da skaces sa teme pa su ti posle drugi krivi.

tebi je mozak ispran sa antibugarsku propagandu
nije ni cudo kad se vidi sta su jos pre 80 godina pisali vase novini o nama
demonizirali nas
718158481-1.jpg

279615761-1.jpg
 
tebi je mozak ispran sa antibugarsku propagandu
nije ni cudo kad se vidi sta su jos pre 80 godina pisali vase novini o nama
demonizirali nas
718158481-1.jpg

279615761-1.jpg

Pa sad kome jeispran mozak, to je vrlo dobro pitanje. To sta su pre 80 godina pisale novine, ne znam, jer nemam 80 i vise godina. Ako su pisali, znaci da su tacno pisali.Gde ima dima, ima i vatre.
A to da meni neko ispira mozak, nemoguce je, jer sam rodjena i u skolu sam isla u Austriji ovde, tako da tvoje tvrdnje mozes sa okacis macki o rep i da penis i dalje...
Vi ste samo sebe ocrnili, masakrima i podlom i nasilnom politikom.
 
Pa sad kome jeispran mozak, to je vrlo dobro pitanje. To sta su pre 80 godina pisale novine, ne znam, jer nemam 80 i vise godina. Ako su pisali, znaci da su tacno pisali.Gde ima dima, ima i vatre.
A to da meni neko ispira mozak, nemoguce je, jer sam rodjena i u skolu sam isla u Austriji ovde, tako da tvoje tvrdnje mozes sa okacis macki o rep i da penis i dalje...
Vi ste samo sebe ocrneli, masakrima i podlom i nasilnom politikom.

neznam sa koji obraz pricas o masakrima i nasilnom politiku:think:
 
Мени не чуде ова sверства.Па хочеш ли још слика?

sećam se da je moja baba govorila da nije bilo ničeg goreg nego kad Bugari upadnu u selo - nikakva vojska, a vole da pale, muče i siluju. Njen otac je bio solunac i ratnik balkanskih ratova, i kaže da je pričao da "čudom nisu mogli da se načude" šta su sve Bugari bili u stanju da urade
 
Gde, kada?
Nego na osnovu cega?
Ti znas, ti si bio tamo tada?
Ali kao sto rece nas dragi moderator, tatari nisu tema...

mislim da cula si moderator da i uvrede nisu tema
ti mene nazivas tatar a kako je ja sad tebe da nozovem hrvat ?
ne nego ja znam istoriju makedonije
znam srpsku,grcku,makedonsku i bugarsku stranu price
ja sam istoriju zavsrio u Makedoniju-MAKEDONSKA ISTORIJA tako da...
ali ajde nije to tema ...





Grcka ce da resi deo problema Bugarske u ovaj spor
a ako da Bog mozda i sve probleme ;)
 
sećam se da je moja baba govorila da nije bilo ničeg goreg nego kad Bugari upadnu u selo - nikakva vojska, a vole da pale, muče i siluju. Njen otac je bio solunac i ratnik balkanskih ratova, i kaže da je pričao da "čudom nisu mogli da se načude" šta su sve Bugari bili u stanju da urade

Е то треба да свати овај Бугараш јер масакри се још памте зато што то време и није тако далеко.Сведоштва се базирају на до јуче живих људи.
 
Tema se tiče imena republike Makedonije!
Ako želite da raspravljate o etničkom poreklu stanovništva i bugarskim zločinima otvorite novu temu ili pređite na pdf istorija!

Ма добро је само смо реагирали на Бугарашеву пропаганду.За њега је све пропаганда када се ради о ТАТАРИЈИ.
 
mislim da cula si moderator da i uvrede nisu tema
ti mene nazivas tatar a kako je ja sad tebe da nozovem hrvat ?
ne nego ja znam istoriju makedonije
znam srpsku,grcku,makedonsku i bugarsku stranu price
ja sam istoriju zavsrio u Makedoniju-MAKEDONSKA ISTORIJA tako da...
ali ajde nije to tema ...
Grcka ce da resi deo problema Bugarske u ovaj spor
a ako da Bog mozda i sve probleme ;)

Ne bi trebalo da te vredja tvoje poreklo od tursko-tatarkog plemena, vec si juce napomenuo jednom da si ponosan na to poreklo, a i dobio si dokaze koji potkrepljuju tu tvrdnju.
Ti mene nikada ne mozes da nazivas Hrvaticom, jer nemas nikakvog argumenta koji potkrepljuje tu tvrdnju, jer ja znam svoje poreklo i imam svoje porodicno stablo koje ide nekoliko vekova unazad.
Takve istorijske teze koje ti potenciras nisi nikada u Makedoniji mogao da naucis, a ako si istoricar najmanje sta bi trebalo da znas i osnovno je to da svetski vodeci istoricari ne pocinju knjuge da pisu i analziraju bez GENETIKE, koju si ti juce i ovih dana osporavao.
Iznela sam ti dokaze i izvore i ppevela ih da mozes da razumes, koji stavljaju pod znakom pitanja grcko poreklo antickih Makedonaca.
Tema su Makedonci, a Makedonci nisu bugari kako ti tvrdis, tako da ne vidim razlog zasto uopste komenarises.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top