Redosled

ne može! :nono2:
..
nema, ništa...što je bilo, bilo je...ako se sticajem nekih sretnih okolnosti i položaja planeta nađemo, možda, ali ne verujem :p
..
u potpisu "tvrdica" :zkez:
Znači...ti misliš da ja kalkulišem ako želim da se još koji put vidimo posle tog jednog sexa?
Da sigurno hoću da ti skinem keš, ubijem kućnu pomoćnicu, silujem psa, rodim ti dvojke, uzmem alimentaciju, uništim karijeru , ostavim te i odem sa čistačem bazena?
Mislim razumeš šta hoću da kažem? :lol:

:rotf:
 
A gde se to trazimo? Da znam da ponesem lampu.
izvinite MrNapokon..ja nekako utrčah preko reda i redosleda :lol:

- - - - - - - - - -

Znači...ti misliš da ja kalkulišem ako želim da se još koji put vidimo posle tog jednog sexa?
Da sigurno hoću da ti skinem keš, ubijem kućnu pomoćnicu, silujem psa, rodim ti dvojke, uzmem alimentaciju, uništim karijeru , ostavim te i odem sa čistačem bazena?
Mislim razumeš šta hoću da kažem? :lol:

:rotf:

naročito zbog ovog zadnjeg a još ni bazen nemam :lol:
..
ne može! :nono2::lol:
 
Pa ok salom pokusavate da kazete da nije sve crno belo. Ja ipak posmatram stvari iz prakse u zivotu a ne kako mi neko prica. Ne pricam o sexu za jedno vece kada kazem ovakve stvari, a donsenje zakljucaka da ako nije veza onda je prljavi i prazan sex za jedno vece moze vec nesto da znaci. Drugo, htele vi to da priznate ili ne, svi vrlo dobro znamo da je sex jedna jako bitna prekretnica u odnosu izmedju dve osobe. Nije bas tako lepo nam kao i do sada, plus smo imali sex, pa eto.. Znamo da je drugacije, i extrem tog drugacijeg je to na sta ja aludiram.
E sada ja ne znam kako vi sa ostalim muskarcima. Verovatno je bilo takvih sa kojima druzile se ili imale i sex sa njima isto je, u krajnjem slucaju lepo i to je to, ja znam da je moj slucaj da je u vecini slucajeva sex kod nje bio velika prekretnica. U sustini evo nekog sablona kako ide to:
Prvo se druzimo, lepo nam je, obicno se od mene ocekuje direktno ili indirektno da pokrecem inicijativu, pokazujem sve one gorila karaktere : Ja znam kuda cemo, Ja znam kako cemo, Ja znam gde je zabavno, Ja zasmejavam situaciju i td. E onda imamo sex, pa je sutradan taj kritican momenat zvanja. Nakon toga, taraaaa, ne prodje ni nedelju dana, nekako ni ne primetim a mi se vidjamo veoma redovno, dosta redovnije nego pre sexa i to dalje vuce ka jednoj ozbilnoj vezi. Ne uvek, i ne kazem sa svima, ali velika vecina.
 
Pa ok salom pokusavate da kazete da nije sve crno belo. Ja ipak posmatram stvari iz prakse u zivotu a ne kako mi neko prica. Ne pricam o sexu za jedno vece kada kazem ovakve stvari, a donsenje zakljucaka da ako nije veza onda je prljavi i prazan sex za jedno vece moze vec nesto da znaci. Drugo, htele vi to da priznate ili ne, svi vrlo dobro znamo da je sex jedna jako bitna prekretnica u odnosu izmedju dve osobe. Nije bas tako lepo nam kao i do sada, plus smo imali sex, pa eto.. Znamo da je drugacije, i extrem tog drugacijeg je to na sta ja aludiram.
E sada ja ne znam kako vi sa ostalim muskarcima. Verovatno je bilo takvih sa kojima druzile se ili imale i sex sa njima isto je, u krajnjem slucaju lepo i to je to, ja znam da je moj slucaj da je u vecini slucajeva sex kod nje bio velika prekretnica. U sustini evo nekog sablona kako ide to:
Prvo se druzimo, lepo nam je, obicno se od mene ocekuje direktno ili indirektno da pokrecem inicijativu, pokazujem sve one gorila karaktere : Ja znam kuda cemo, Ja znam kako cemo, Ja znam gde je zabavno, Ja zasmejavam situaciju i td. E onda imamo sex, pa je sutradan taj kritican momenat zvanja. Nakon toga, taraaaa, ne prodje ni nedelju dana, nekako ni ne primetim a mi se vidjamo veoma redovno, dosta redovnije nego pre sexa i to dalje vuce ka jednoj ozbilnoj vezi. Ne uvek, i ne kazem sa svima, ali velika vecina.

Generalno MrNapkon..evo prema mom isto iskustvo vi ste u pravu.
Žene uglavnom očekuju tu nadogradnju odnosa. Emotivno se vezuju kroz dobar sex, naročito ako im se ta osoba sviđa, znači govorim o situaciji koja nije sex za jedno veče. Većina teško pravi taj otklon i održi zaista stav "okej, malo se zezamo i zabavljamo neozbavezno, pa dok traje traje." Uglavnom vrlo brzo...krene to što vi pišete, vezivanje, intenziviranje viđanja, neki planovi i eto za čas ste u ozbilnjoj vezi.
..
Tema Redosled je bila negde zamišljena...da vas ja pitam...koliko im je bio brz start da vam se popnu figurativno na vrat ili možda usmeravaju odnos
..iz vašeg pisanja, vidim da su uglavnom odmah pokušavala da situaciju zaozbilje i kontrolišu negde jako brzo...e sad vidite možda ste i vi ostavljali utisak jedne ozbiljne osobe...možda su one videle taj kvalitet u vama...pa su htele da vas zadrže...možda ima i toga...ne znam
 
Kaže jedna mudra izreka naslovljena ovako Žena u srcu

"Uvek je isto: najpre se žena ima u srcu, zatim u ruci, pa na kolenima, pa najzad na vratu"
..
Ako sam ja razumela ovo dobro iz pozicije muškarca, neka žena treba da mu omili prvo u srcu, pa da je ima u ruci metaforično jel' da ju je osvojio, pa da joj je izbio tlo pod nogama ili se ona možda žena sama spustila na ta kolena :lol:
Ali taj prelaz sa kolena pa do vrata, nekako deluje baš rasponski velik :lol: ...kako do toga dolazi i kad?
..
Mislim koliko je kod vas taj prelaz obično trajao, odnosno vašim izabranicama u srcu?

I jel' ovaj redosled uopšte valjan? :think:

nisi ti shvatila taj deo kad je na kolenima...:per:
 

Back
Top