Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Red Hot Chili Peppers

RHCP

Aktivan član
Poruka
1.594
Misliš na Frusciantea? Dok je god Majkl Balzari u bandu meni je uvjek veselo.
qliranje.gif

A onaj tužno-opuštajući glas Entonija ne može da se zamjeni.:lol:
I za koju pjesmu kažeš to što kažeš, da ne ponavljam?

Poslednja izmena:

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.457
Ako mislite na ovu
ne znam šta vam se ne sviđa, meni je ovo vrh vrhova, sad ako ne volite funky stil vaš problem.
Mada meni je Funky monks najjača njihova funky pjesma.

sine, meni je one hot minute vrhchina, a ovo mi je sranje, tako da batali prichu.
Koliko bi zapravo bolje bilo da im je navaro doshao opet, a ne ovaj (???wtf name).
Mada ko zna, mozhda me odushevi, mada ako je ovo izbacheno kao promotivno, male su shanse.

RHCP

Aktivan član
Poruka
1.594
Nema ja šta da bataljujem priču, ako se tebi ne sviđa ne znači da je loše. I, da, post ti je krajnje nekorektan za jednog moderatora.
Jeste, i meni je blood sex sugar magik omiljeni album.
Meni su svi njihovi albumi, bez izuzetaka, odlični. Ja 90% njihovih pjesama volim, tako da mogu gotovo bilo šta da pustim od njih i da slušam.
qliranje.gif

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.457
Nema ja šta da bataljujem priču, ako se tebi ne sviđa ne znači da je loše. I, da, post ti je krajnje nekorektan za jednog moderatora.
Jeste, i meni je blood sex sugar magik omiljeni album.
Meni su svi njihovi albumi, bez izuzetaka, odlični. Ja 90% njihovih pjesama volim, tako da mogu gotovo bilo šta da pustim od njih i da slušam.
qliranje.gif

Shta, moderator nema pravo da bude nekorektan prema pepersima? :lol:
Inache, lepo je to shto si okoreli fan, al gledaj malo objektivno, a objektivno je da je pesma zhesci prosek za njih.

TheShiccFunk

Zainteresovan član
Poruka
206
:D
Ja sam i vise nego zadovoljna albumom. :D :heart: Pratim Flea na Twitter-u i kaze da su sinoc imali koncert i da je bilo strava! :D Kaze da cak nisu ni znali da ce svet biti u mogucnosti da preslusa album pre objavljivanja. :D "wow, i had no idea people were gonna be able to hear the whole record on itunes before it came out! suprised me!!! welp there you have it!"

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.