Reci NE Drogi.

Pa dobro,objektivno male su shanse da naletite na nekog ko se drogira,a korpuletan je... ali sa druge strane,nisu svi mrshavi ljudi narkomani..... Chujem ponekad komentare starijih "Vidi kakav je,kost i kozha,sigurno se drogira..."...to su zaista besmislice.....:roll:
 
Droga je dobra za dijetu.
Secah se mladih dana, imali smo drugaricu..nevena se bese zvala i bila je onako podebela.
Jedan dan dodje Nevena, ti bokca, sve visi sa nje.
" Staa je Nevena nasla decka, seksas se aaa Nevena ima svalera aaaa".
"Drogiram se".

Fljas.

pa jeste al treba znati odabrati pravi kocept dijete , recimo jedna moja drugarica sa viskom kilograma je u osnovnoj drzala lepak dijetu i nije bas bila uspesna ,a kasnije u srednjoj kada je presla na hors postala je manekenka za kratko vreme :D
 
hm....ja licno nisam protiv droga i ko hoce da se drogira nek se drogira, moze sve to biti ok ako je u granicama normale ako si karakter i znas sta hoces od zivota, nista ne skodi da se ponekad opustis, ali naravno ako to postane navika sto je u vecini slucajeva onda ne valja..mada znam ja dosta ljudi koji su uzivaoci droga, ali naravno ne svakodnevno, imaju normalan zivot, zavrsavaju fax odlicno,pametni su i nema sta....
 
hm....ja licno nisam protiv droga i ko hoce da se drogira nek se drogira, moze sve to biti ok ako je u granicama normale ako si karakter i znas sta hoces od zivota, nista ne skodi da se ponekad opustis, ali naravno ako to postane navika sto je u vecini slucajeva onda ne valja..mada znam ja dosta ljudi koji su uzivaoci droga, ali naravno ne svakodnevno, imaju normalan zivot, zavrsavaju fax odlicno,pametni su i nema sta....

Ma strasno su pametni.
 
e pa kad svi bilo tako crno belo i kad bi sve moglo da se ugura u neke definicije... da li je uopšte moguće promeniti karakter?! a i totalno je nebitno da li je to pitanje karaktere, pameti, na sve utiče više faktora i ko što reče svako bira svoj put, lakši ili teži
 
kako za koga, al u principu lakše je okrenuti se uživanjima bez napora, drogama, alkoholu, lekovima... nego raditi, stvarati sebi neki "normalan" život... al ni za ovo prvo nema svako muda tako da...
 

Back
Top