Razvode se Nataša bekvalac i Danilo Ikodinović

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ni meni nije nešto dojmljiva, jeste lepa, ali nema tu neobičnost i nežnost u sebi, kakvu ja tražim

inače, svakog mogu da razumem, sem muža Jelene Karleuše

msm, ***** bih je, voleo bih da joj odradim titifak i da mi da oral

ali nešto više od toga - bljaaaak : povraća:

Jelena je urbana,kulturna.
Zamisli da je prosetas Knezom,ne bi ti imponovalo?
 
Steta,prosli su zajedno njegov oporavak.
Nesto i ne pratim te likove,ali stekao sam utisak da se Natasa ponasala kao balavica.

Mislim da je u pitanju konkretna tema, citaj - lova!
Ako dobro pamtimo, pre Ikodinovica je bila sa secernim Kosticem (tu nije falilo para)... Ali posto Dacha vise ne moze da pravi ono sto je pravio... Nesto nacuh da se Natasa vidja sa Secerkom opet :per:
 
pa u nevolji se vide junaci.....popularni oboje i dok je sve islo glatko i ljubav je cvetala....a i ona voli pare koje on vise ne moze da stvara.....a Kole je pun kao brod.....missim, dajte, bila je mlada i lepa i iz solidno bogate porodice pa se uhvatila za Koleta.....zbog ljubavi????....aha....mislila je da je maznula i lepog i zgodnog i bogatog i sad kad je jedna od stavki pocela da nestaje, razvode se....ocekivano je....
 
Čisto da Vas informišem, ako niste zadnja 3 dana otvorili ni jednu stranicu na netu sem ljisa, pa da znate eto
:roll:
.-..znao sam da će to da se desi pre ili kasnije...
pretpostavljam da je razlog "nešto drugo", a ne to što je sad invalid...:confused:
...misim...

...jedno vreme jeste bila ribetina i po, misim...držanje i to...ali se puno iskompromitovala i spala na nivo prosečne pevaljke...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top