Razmena Igrica

Potrebna mi je igrica GTR Evolution..

imam Crysis.Warhead, S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky, 14GB sega, nitendo i ostalih starih igrica!

imam i neshto od filmova...nek se javi ko ima GTR Evolution pa ce lako da se dogovorimo ;)

EDIT: command and conquer3 i Dracula 3 path of the dragon takodje posedujem...
 
Poslednja izmena:
Trazim igricu Penumbra 2 i 3 deo. u zamenu za sledece:
Nostrodamus, HL2: EP2, HL Portal, PES7, Warcraft3, Star Wars, Max Payne 1 i 2, Prey, Need for speed: Underground, itd ili moze uplata 100din. kredita na mobilni ili kako god?

Moze na PM
 
Zamolio bih moderatora da, u cilju odrzanja preglednosti ove teme, pravilima objavljenim u prvoj poruci (koju izgleda malo ko cita) doda i pravilo da svaka poruka MORA da sadrzi ponudu kako bi ispunila osnovnu svrhu ove teme (razmena). Vecina naslova koji se traze mogu da se nadju medju vec postavljenim spiskovima, a moguce je i kontaktirati bilo kog clana preko priv. ili e-mail poruka ukoliko se trazeni naslov ne nalazi u spiskovima.
 
Potrebna mi je igrica GTR Evolution..

imam Crysis.Warhead, S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky, 14GB sega, nitendo i ostalih starih igrica!

imam i neshto od filmova...nek se javi ko ima GTR Evolution pa ce lako da se dogovorimo ;)

EDIT: command and conquer3 i Dracula 3 path of the dragon takodje posedujem...

covek treba mi
Dracula 3 path of the dragon

ako si za razmenu....
 
Evo XBox igara koje me zanimaju svoj spisak saljem zainteresovanima na mail vlads70@yahoo.com
Call of Duty 2: Big Red One
Call of Duty 3
Far Cry Instincts
Freedom Fighters
Gun
James Bond 007: Everything or Nothing
James Bond 007: From Russia with Love
Medal of Honor: European Assault
Medal of Honor: Frontline
Return to Castle Wolfenstein: Tides of War
Prince of Persia: The Sands of Time
Prince of Persia: The Two Thrones
Prince of Persia: Warrior Within
The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay
The Incredible Hulk: Ultimate Destruction
TimeSplitters: Future Perfect
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
A ZA PC ME ZANIMA IGRA :
CRYSIS-WARHEAD
 

Back
Top