Razmena Igrica

Molim vas pomozite mi!
Hitno mi trebaju sledece igrice>
Crysis
Bioshock

Ostalo mi samo nekoliko igrica!brat mi je pokupio sve igrice.
Imam Driver Parallel Lines(1 DVD),Sega Rally(1 DVD),Virtua Tennis 3(1 DVD),Neverwinter Nights 2(1 DVD),Top Spin 2(1 DVD),Far Cry(1 DVD),Cabela's Big Game Hunter 2008 - Trophy Bucks i Bass Shops Trophy Bass 2007(Na 1 DVD u image),NBA 07(1 DVD),FIFA 08(1 DVD),NFS Carbon(1 DVD),Call of duty 2(1 DVD) ,Cabela"s big game hunter 2004(1 CD),GTA 3 (2 CD),Painkiller: Battle Out Of Hell (3 CD)
Imam i Mr.Bean na dvd 15 serija.
Ako imate,javite se pa da se dogovorimo.
Ponude na PM
 
Poslednja izmena:
Imam Driver Parallel Lines(1 DVD),Sega Rally(1 DVD),Virtua Tennis 3(1 DVD),Neverwinter Nights 2(1 DVD),Top Spin 2(1 DVD),Far Cry(1 DVD),Cabela's Big Game Hunter 2008 - Trophy Bucks i Bass Shops Trophy Bass 2007(Na 1 DVD u image),NBA 07(1 DVD),FIFA 08(1 DVD),NFS Carbon(1 DVD),Call of duty 2(1 DVD) ,Cabela"s big game hunter 2004(1 CD),GTA 3 (2 CD),Painkiller: Battle Out Of Hell (3 CD)
Imam i Mr.Bean na dvd 15 serija.
Dobio sam Crysis,Bioshock,Hellgate: London i Command And Conquer 3 Tiberium Wars: Kane Edition.
Ako vas interesuje nesto,posaljite mi spisak vasih igara na PM.
 
Poslednja izmena:
zanima me ako ima neko iz Nisa za razmenu igara zanimaju me starije igre za koje nema seedera na internetu tako da ako ima neko da hoce da se menjamo i da je iz Nisa neka mi posaljem PP.posle cu mu ja poslati moj spisak.
 

Back
Top