Razmena filmova i titlova (za nove članove: obavezno pročitati prvi post)

@Goldengaidin
Razmena roba za robu nije piraterija. Rupa u zakonu

O tome i pricam......

pa razumem ja sve to oko piraterije, ali ako jedanput moderatori zabrane "pirateriju" na celom forumu, kako onda ljudi rasturaju diskove...??, npr ja sam banovan jedanput na trajno zbog piraterije bez upozorenja, a drugi ljudi uveliko prodaju po forumu diskove...(demokratija :))

ali dosta o tome....

Ljudi, pomagajte !!!!
Trazim film iz 1986. godine u kome glavnu ulogy igra Martin Sin, film se zove 'A state of emergency" (Vanredno stanje, Stanje uzbune) ili "Chain reaction" (Lancana reakcija), ali ne onaj sa Kianu Rivsom i Morgan Frimenom iz 1996., u kome se radi o sprecavanju nuklearnih proba zbog mogucnosti lancane reakcije. Martin Sin se u ovom filmu zove doktor Aleks Karmodi, fizicar. Nigde ne mogu da nadjem taj film. Ako neko moze da mi pomogne da ga nadjem, bicu mu jako zahvalan. Hvala vam svima unapred.
Nije bitno da li je DVD ili Divx ili VHS, bitno da postoji.

to je ovaj film,
http://imdb.com/title/tt0092010/
ali ja nisam video kod nikog ovaj film...
 
Ne mogu vise da izdrzim MORAM ovo da kazem

Na ovoj temi neki ljudi stalno ponavljaju postove o razmeni a ne odgovaraju na mailove (vise komada), ne razumem, HOCES LI RAZMENU ILI NE? Ako vec dogovorimo da obojica imamo zanimljivog materijala ra razmenu? :confused:

2 lika su u pitanju, necu da imenujem, neka se prepoznaju.

Nije da nemam sta da ponudim, imam: (tona rariteta)
2000+ divx filmova
600 DVD filmova
150+ serija
700+ dokumentaraca
350+ divx koncerata
120+ DVD koncerata
2500+ spotova
.............................. ma dosta svega i svacega

Dakle ko je ozbiljan nek se javi sa katalogom na: prog@blic.net

Nemam vise snage ni volje da se nerviram zbog nekog ko nemoze napisati ni 2 recenice u mailu. Pitam se kako onda ispostuje isporuku diskova ili slanje postom????????

Evo moram da citiram sebe, ovaj post sam bacio 15.03. i javilo mi se jedno 15-20 ljudi, ali posto ja nisam supermen odabrao sam 3 sa kojima sam sad odradio razmene. Jednu razmenu sa covekom s kojim sam radio i ranije (on je vise nego korektan momak sve odradi u roku i tacno sve kako treba, necu da ga imenujem, jer on ne bude ovde na forumu) i 2 nova lika sa ovog foruma.

Taj siguran momak jo ponovo odradio 130 DVD extra sve kako smo se dogovorili. I jedan od ove nove dvojice je takodje odradio 30 dvd za pohvalu.

Razlog sto sve ovo pisem je taj treci sto je ostao, sjebo je diskove maximalno nista nije uradio kako treba (isto veca razmena je bila), izradio me posteno, da ne objasnjavam sad sve detalje jer necu da ga imenujem. Ne kazem mozda drugi ljudi nisu imali problema sa njim mozda mu se omaklo, mozda je stvarno korektan momak, mozda sam sad previse besan sad upravo proveravam diskove pa mi je bes na vrhuncu, mozda ne rasudjujem kako treba, mozda....... ali mene je uglavnom sjebo posteno.

Ono sto hocu da kazem: radite razmene samo sa ljudima u koje imate poverenja i sa kojima ste ranije radili. Ja sam evo po hiljaditi put opecen i ne pada mi na pamet da radim vise ikakve razmene ikada. NE saljite mi kataloge, sigurnije mi da skidam filmove sa neta.

Pozdrav svima
 
Evo moram da citiram sebe, ovaj post sam bacio 15.03. i javilo mi se jedno 15-20 ljudi, ali posto ja nisam supermen odabrao sam 3 sa kojima sam sad odradio razmene. Jednu razmenu sa covekom s kojim sam radio i ranije (on je vise nego korektan momak sve odradi u roku i tacno sve kako treba, necu da ga imenujem, jer on ne bude ovde na forumu) i 2 nova lika sa ovog foruma.

Taj siguran momak jo ponovo odradio 130 DVD extra sve kako smo se dogovorili. I jedan od ove nove dvojice je takodje odradio 30 dvd za pohvalu.

Razlog sto sve ovo pisem je taj treci sto je ostao, sjebo je diskove maximalno nista nije uradio kako treba (isto veca razmena je bila), izradio me posteno, da ne objasnjavam sad sve detalje jer necu da ga imenujem. Ne kazem mozda drugi ljudi nisu imali problema sa njim mozda mu se omaklo, mozda je stvarno korektan momak, mozda sam sad previse besan sad upravo proveravam diskove pa mi je bes na vrhuncu, mozda ne rasudjujem kako treba, mozda....... ali mene je uglavnom sjebo posteno.

Ono sto hocu da kazem: radite razmene samo sa ljudima u koje imate poverenja i sa kojima ste ranije radili. Ja sam evo po hiljaditi put opecen i ne pada mi na pamet da radim vise ikakve razmene ikada. NE saljite mi kataloge, sigurnije mi da skidam filmove sa neta.

Pozdrav svima

Pa zato je i najbolje menjati se preko hard disk drajva.
 
Evo moram da citiram sebe, ovaj post sam bacio 15.03. i javilo mi se jedno 15-20 ljudi, ali posto ja nisam supermen odabrao sam 3 sa kojima sam sad odradio razmene. Jednu razmenu sa covekom s kojim sam radio i ranije (on je vise nego korektan momak sve odradi u roku i tacno sve kako treba, necu da ga imenujem, jer on ne bude ovde na forumu) i 2 nova lika sa ovog foruma.

Taj siguran momak jo ponovo odradio 130 DVD extra sve kako smo se dogovorili. I jedan od ove nove dvojice je takodje odradio 30 dvd za pohvalu.

Razlog sto sve ovo pisem je taj treci sto je ostao, sjebo je diskove maximalno nista nije uradio kako treba (isto veca razmena je bila), izradio me posteno, da ne objasnjavam sad sve detalje jer necu da ga imenujem. Ne kazem mozda drugi ljudi nisu imali problema sa njim mozda mu se omaklo, mozda je stvarno korektan momak, mozda sam sad previse besan sad upravo proveravam diskove pa mi je bes na vrhuncu, mozda ne rasudjujem kako treba, mozda....... ali mene je uglavnom sjebo posteno.

Ono sto hocu da kazem: radite razmene samo sa ljudima u koje imate poverenja i sa kojima ste ranije radili. Ja sam evo po hiljaditi put opecen i ne pada mi na pamet da radim vise ikakve razmene ikada. NE saljite mi kataloge, sigurnije mi da skidam filmove sa neta.

Pozdrav svima


A meni nije jasno zasto ti stitis tu osobu koja te SJEBALA? Zasto ti ne bi napisao ko je to u temi predvidjenoj za to da jos nekog ne zajebe????:?::?::?::?::?:

Ako neces da imenujes osobe sa kojima je sve ok (130 dvd diskova za razmenu, zasto ne bi rekao ko je to ne kapiram da i drugi znaju da je taj ok i drugi od 30 diskova) ni onog ko te sjebao meni samo jedno pada na pamet - da je ovaj tvoj post paravan za nesto sto neces da uradis pa ti ovo dodje kao neko opravdanje ako neko pocne da te proziva da si ga zezo il sta vec :mrgreen:
 
A meni nije jasno zasto ti stitis tu osobu koja te SJEBALA? Zasto ti ne bi napisao ko je to u temi predvidjenoj za to da jos nekog ne zajebe????:?::?::?::?::?:

Ako neces da imenujes osobe sa kojima je sve ok (130 dvd diskova za razmenu, zasto ne bi rekao ko je to ne kapiram da i drugi znaju da je taj ok i drugi od 30 diskova) ni onog ko te sjebao meni samo jedno pada na pamet - da je ovaj tvoj post paravan za nesto sto neces da uradis pa ti ovo dodje kao neko opravdanje ako neko pocne da te proziva da si ga zezo il sta vec :mrgreen:

Necu za sad da kazem, cekam da vidim sta ce mi odgovoriti na mail koji sam mu poslao, posto on ovde postuje redovno nek vidi i ovo sto sad pisem. Ukoliko mi ne odgovori za dan-dva i ako ne napise ono sto bi trebao necu oklevati da napisem ovde sve njegove podatke ko je i sta je. A to nece biti kraj... Lud sam kad su u pitanju diskovi, u stanju sam svasta da uradim kad me neko zajebe (nebi mi bilo prvi put da preduzmem konkretne mere)

Nikakvog paravana tu nema u svakoj razmeni koju sam ja radio odradio sam sve tacno kako treba, nemoze niko da se pozali sigurno! Hocu samo da upozorim vas ostale da bas pazljivo birate s kim cete raditi....

2 lika koji su odradili sve kako treba su Dragan iz kragujevca i Branislav B. iz beograda (Dragan ne postuje ovde a od Branislava neznam nick, neda mi se sad da trazim)
 
Necu za sad da kazem, cekam da vidim sta ce mi odgovoriti na mail koji sam mu poslao, posto on ovde postuje redovno nek vidi i ovo sto sad pisem. Ukoliko mi ne odgovori za dan-dva i ako ne napise ono sto bi trebao necu oklevati da napisem ovde sve njegove podatke ko je i sta je. A to nece biti kraj... Lud sam kad su u pitanju diskovi, u stanju sam svasta da uradim kad me neko zajebe (nebi mi bilo prvi put da preduzmem konkretne mere)

Nikakvog paravana tu nema u svakoj razmeni koju sam ja radio odradio sam sve tacno kako treba, nemoze niko da se pozali sigurno! Hocu samo da upozorim vas ostale da bas pazljivo birate s kim cete raditi....

2 lika koji su odradili sve kako treba su Dragan iz kragujevca i Branislav B. iz beograda (Dragan ne postuje ovde a od Branislava neznam nick, neda mi se sad da trazim)

ovaj odgovor uopste ne lici na onaj prvi :shock:
svakako napisi ko je jer je zezno diskove

pozz
 
Imas prevod za 1 i ako se ne varam 5 sezonu ovde: http://www.prijevodi-online.org/

Usput da pitam jel neko mozda ima nas prevod ili eventualno engleski za star trek voyager 6 sezonu dvd rip,za epizode velicine oko 170 mb,posto nista od prevoda kih ima na netu neodgovara,i ne moze da se namesti ni pomocu time adjusera..

Hvala unapred!
Usput da i ja piutam STA SE DESAVA SA TVOJOM POSILJKOM?

Ovde si rekla da si mi diskove poslala u utorak a sada je cvetvrtak popodne i nikakva posiljka iz Sermskih Karlovaca za neme nije jos stigla u postu Beograd.

Sada je potrebno da kazes pod kojim brojem si poslala posiljku i kada i da odmah pitas u svojoj posti zasto nije poslato odnosno gde je.
 
^Aman umukni,na svim forumima gde je ima,ti spamujesh...Imash privatne poruke za to...Ako je poslalastici ce ti...
1. To i ja kazem, AKO je poslala, sitci ce. Zato i ptam kako je poslala.
2. Ko sti ti da mi kazes da umuknem? To kazi onima kod tvoje kuce koji su te ucili kako da se ponasas. Ti nisi nikakva cenzura da odredjujes ko ce sta da pise. Ako ti se ne svidja, nemoj da citas kao sto ni ja ne citam tvoje poruke.
 
^Imam pravo da kazem zato shto samo spamujesh neke teme...nepregledno je,i nepotrebno,i ruzno...a i iritira...I time naglashavash da su ti ti diskovi mnogo bitni,a ona ce da te josh vishe zeza chim vidi da ih toliko hocesh(70% ljudi je takvo)...

A i da ti ne stignu,pa shta?Jedna propala rzmn.,zar je tolika shteta?A i sam vidish shta je Koks uradio na ono drugom forumu i ako se nisi tamo menjao...
 

Back
Top