Razlika u libidu

Što? Misliš da ne mogu da se sretnu i smuvaju on koji voli sex svaki drugi dan i ona koja voli sex svake druge nedelje?
Pa u početku izlaze jedno drugom u susret, on se strpi pa kara jednom nedeljno, ona se žrtvuje pa daje jednom nedeljno.
Posle par meseci on krene da traži sve češće, ona počne da daje sve redje, to preraste u frustraciju kod oboje pa se prelije u ostale oblasti zajedničkog života i veza puca po svim šavovima.
Ima puno takvih slučajeva. Kod 90% loših veza u osnovi leži loš sex.
strast samo jednom prvi put nikad vise sa istim
 
Je l' vam se desilo da ste u vezi sa osobom koja ima veci (ili manji) libido od vas, i kako ste sa time izlazili na kraj?
On/a hoce a vama nije do seksa, ili vi hocete a on/a ne da, kako sa tim izaci na kraj?
Da li navaljujete, ili pustite drugu stranu da iskulira, ili ucinite uslugu drugoj strani iako vam nije bas to seksa?

Da li vam je smetala i koliko ako jeste, ta razlika, i zasto?

Ostajete u vezi, trazite "malo sa strane" ili trazite nekog ko ima isti, tj. priblizno isti libido?
jesam, i to je uzasno frustrirajuce
smetalo mi je prvo jer sam se osecala nesigurnom, a on i ako je to znao, nije mu ni bilo bitno ocigledno
jednostavno, dobar sex je 30%veze, los 70% , pa i dobar los kolicinski
ne trazim nista sa strane, vec je to i bio jedan od razloga raskida
a i bila sam bas neiskusna pa tome nisam davala mnogo vaznosti, ali uskladjivanje libida mora biti jedna od stavki svake veze
 
Je l' vam se desilo da ste u vezi sa osobom koja ima veci (ili manji) libido od vas, i kako ste sa time izlazili na kraj?
On/a hoce a vama nije do seksa, ili vi hocete a on/a ne da, kako sa tim izaci na kraj?
Da li navaljujete, ili pustite drugu stranu da iskulira, ili ucinite uslugu drugoj strani iako vam nije bas to seksa?

Da li vam je smetala i koliko ako jeste, ta razlika, i zasto?

Ostajete u vezi, trazite "malo sa strane" ili trazite nekog ko ima isti, tj. priblizno isti libido?

nisam bila u takvoj vezi.
mislim d aje moj libido sasvim prosecan, normalan, i mislim da sam sa takvim osobama i bila.
ima kad necu seks jer sam smorena, ili u pms-u, tako nesto.
a do sada mi se nije desilo da druga strana nije raspolozena za seks:think:
 
ju ju znaci ja jos dobio po labrnji hahaha. odo sad u svoju tuznu jazbinu da umrem od sramote sto me je ovakva intelektualna gromada porazila svojim nadrrkanim slovcima: (
idem i ne placite za mnom nije sramota povuci se pred jacim !
cao vronski neosporiva velicino smekeru kralju caru ejbacu genijalcu al u qrcu ;)
 
ju ju znaci ja jos dobio po labrnji hahaha. odo sad u svoju tuznu jazbinu da umrem od sramote sto me je ovakva intelektualna gromada porazila svojim nadrrkanim slovcima: (
idem i ne placite za mnom nije sramota povuci se pred jacim !
cao vronski neosporiva velicino smekeru kralju caru ejbacu genijalcu al u qrcu ;)

Posluži se slatkim pre spavanja !
Vodom i ne moraš.....
 
je l to libido ili mu/joj se samo bas i ne svidjas toliko
tj treba neku foru da napravis :roll:
cenim da se ne svidjas toliko, s nekim drugim bi bilo drugacije. ali tesi se, s tobom vise voli da prica i gleda albume
 
ju ju znaci ja jos dobio po labrnji hahaha. odo sad u svoju tuznu jazbinu da umrem od sramote sto me je ovakva intelektualna gromada porazila svojim nadrrkanim slovcima: (
idem i ne placite za mnom nije sramota povuci se pred jacim !
cao vronski neosporiva velicino smekeru kralju caru ejbacu genijalcu al u qrcu ;)

gadnije je kad to dobijes od mladjeg? o ne.. opet
 

Back
Top