Razlika u godinama

sis:
Ljudi ovo je neverovatno kada izlazim u grad samo vidjam "decu" . Sve su to klinke 89' , 90' , 91' , 92' godiste koje izgledaju kao starija devojka od 20-ak godina . Sada ovo vece mala je dosla iz Kanade i izgleda starije ona je 94' . Ljudi sta da radimo starije nema starije je udato , ja vama postavljam pitanje dokle ne treba preci odredjenu granicu .


Nadji razvedene ili tandari udate, ko ja. ;)
 
sis:
Ljudi ovo je neverovatno kada izlazim u grad samo vidjam "decu" . Sve su to klinke 89' , 90' , 91' , 92' godiste koje izgledaju kao starija devojka od 20-ak godina . Sada ovo vece mala je dosla iz Kanade i izgleda starije ona je 94' . Ljudi sta da radimo starije nema starije je udato , ja vama postavljam pitanje dokle ne treba preci odredjenu granicu .
:shock: Pa sta sad? Ja volim klinke '89, '90 koje izgledaju kao da imaju 20 godina :razz: A starije ti i nisu potrebne. Mnogo su smor...
 
W.A.S.P.:
moje si godiste a kratio si 94-o, da li si ti normalan?, care to je 14 godinica j*bote ALO to nije ni stariji maloletnik, napravio si TESKO krivicno delo, za to se mardelja , NE ZAJ*BAVAM SE
Ma opusteno...14 godinica plus jedan dan i ne mozes da odgovaras za protivprirodni blud ;-) Samo za zavodjenje maloletnice... I to verovatno nije bezveze tako :-)
 
Chubbchubb:
:shock: Pa sta sad? Ja volim klinke '89, '90 koje izgledaju kao da imaju 20 godina :razz: A starije ti i nisu potrebne. Mnogo su smor...
a koliko ti godina imas kada uopste razmatras '90. godiste? :?
W.A.S.P.:
moje si godiste a kratio si 94-o, da li si ti normalan?, care to je 14 godinica j*bote ALO to nije ni stariji maloletnik, napravio si TESKO krivicno delo, za to se mardelja , NE ZAJ*BAVAM SE
kojih crnih cetrnaest,te ce tek trinaest da napune ove godine :shock:
 
W.A.S.P.:
reko 14 da mu malo ublazim muku ... a i ako je rodjena u januaru mogla je do sada da napuni toliko ;) . nego banshika, kad ces ti mene da zenis bre ???
ona u svakom slucaju puni 13 sada.
to je dete.nema sise.nista nema. :shock:

kako kad cu da te zenim,je te ponudila za seika ti neces :lol: zajebi zenidbu,mnogo si tezak klijent,bolje se zamonasi :lol: :D
 

Back
Top