Razlika Cetnika iz Prvog svetskog rata i Drugog svetskog rata!

Masa ljudi je zbog držanja srpske “elite” potpuno izgubila kompas i prišla Brozu. Još je i Kralj Aleksandar preko radija pozvao Srbe da pređu kod Jože!

Nisu tu bili samo srpski komunisti, veliki deo političke klase nije ništa manje kriv: tzv “Jugosloveni” i “jugoslovenstvo”.
Исто је и данас.
Одржавањем јогословенске приче у животу и омогућавање злонамернима
скривање иза упокојене идеје титоизма, ми сами себи поново копамо нови гроб
јогословенштине. Дуле као пљује по појави Динка Грухоњића али кад анализираш
његове уписе на тему ДСР-а они се не разликују од Динкових антисрпских текстова.
Ја сам по то питању искључив, прогласио бих партизанштину и титоизам за деструктиван
по Српство и српске интересе.

Делиш исте вредности са Динком, мени је то довољно да те сврстам.
Какве су то глупости? Где да ме сврсташ?
Ако су национализам, егалитаризам, Светосавље, сарадња Цркве и Државе, дугинизам, русофилија ,,Динкове вредности", онда си самог себе сврстао- на глупу страну.
Јер само неко ко није баш интелигентан (не желим да те вређам, али стојим иза тога) може да мисли да ја делим исте ,,вредности" са Динком. :roll:

Какве су то глупости? Где да ме сврсташ?
Ако су национализам, егалитаризам, Светосавље, сарадња Цркве и Државе, дугинизам, русофилија ,,Динкове вредности", онда си самог себе сврстао- на глупу страну.
Јер само неко ко није баш интелигентан (не желим да те вређам, али стојим иза тога) може да мисли да ја делим исте ,,вредности" са Динком. :roll:
Само се ти позивај на национализам и Светосавље док пљујеш по бранитељима истог
у корист оних који СПЦ наметнуше удружење свештеника и ставише петокраку на
календар СПЦ. Наравно да делиш исте вредности, Динко исту песму пева, исту екипу заступа.
Кажеш четници су убијали Србе? Кога су убијали партизани? Кинезе?
КПЈ је терористичка организација, њихови најглупљи и најспремнији егзекутори из редова
српског народа и организације СКОЈ-а, убили су ми деда-ујака на кућном прагу, на исти
кукавички начин као председника општине у Друговцу.

Само се ти позивај на национализам и Светосавље док пљујеш по бранитељима истог
у корист оних који СПЦ наметнуше удружење свештеника и ставише петокраку на
календар СПЦ. Наравно да делиш исте вредности, Динко исту песму пева, исту екипу заступа.
Кажеш четници су убијали Србе? Кога су убијали партизани? Кинезе?
КПЈ је терористичка организација, њихови најглупљи и најспремнији егзекутори из редова
српског народа и организације СКОЈ-а, убили су ми деда-ујака на кућном прагу, на исти
кукавички начин као председника општине у Друговцу.
Очигледно си застранио у том погледу, због породичне трагедије, и ја то могу да разумем, тако да ти, због општесрпског јединства, овде нећу одговарати и ићи у даљу расправу са тобом.

Очигледно си застранио у том погледу, због породичне трагедије, и ја то могу да разумем, тако да ти, због општесрпског јединства, овде нећу одговарати и ићи у даљу расправу са тобом.
Пишеш о општесрпском јединству док заступаш Броза и његову терористичку банду?

Diskusiju o razlici četnika iz prvog i drugog rata odmah okrećete na Tita.....jer je razlika izmedju četnika patriota u prvom ratu i četnika antikomunista i antisrba kao nebo i zemlja i umesto komunističke internacionale koja nije bila anacionalna uzdižete fašizam kao internacionalni pokret.
Ceo svet zna da vam je rukovodstvo engleska MI456 i da vas programira kao fašiste....iste kao Ukrajinske Banderaše....

Извод из Леровог извештаја након операције Вајс. У последњем пасусу пише: Недавне борбе показују да је Михаиловић омануо као војни лидер. Несхватање датих могућности у погледу времена, простора и терена чини њега најодговорнијим за недавне неуспехе
Pogledajte prilog 1523880
IMG_0683.jpeg

Жао ми је што је тако нападаш брате. Ради братског српског мира, нећу ти одговарати и ићи даље у расправу са тобом.
Не нападам те и чему лагање? Ако си титоиста не требаш се стидети тога, не буди поводљив.
И имај на уму док опањкаваш Чичу, да је два пута имао душманина у гостима и одржао је официрску реч.
Није му длака са главе фалила, чак су га угостили у Мишићевој кући, генерала чије је војнике двадесет година
раније убијао по Србији. То је Чича, српски херој из више ратова а не неспособни гибаничар како га ти описујеш.
Ако прочиташ 'Крваво коло херцеговачко' од Сава Скока, партизанског официра мало ће ти се поглед на ту српску
трагедију разбистрити.
А злотвор, за кога тврдиш да је највећи син народа и народности, убио је сопственог генерала који му је водио НОП,
ликвидирао је Арсу Јовановића. Тај се није либио убистава најбољих из сопствених редова, можеш мислити шта је радио
противницима. Убиства виђенијих Срба присталица монархије била су свакодневна појава.
Терористи награђени државом, као ОВК.

Ако си титоиста не требаш се стидети тога, не буди поводљив.
Нисам титоиста, ја сам дугиниста. Нема нас пуно на политичкој сцени. Мислим да је Верољуб Недељковић био стварни представник овог правца у Српској Политици!

1712178739116.png

;)

• Haha
Reactions: PA8
Нисам титоиста, ја сам дугиниста. Нема нас пуно на политичкој сцени. Мислим да је Верољуб Недељковић био стварни представник овог правца у Српској Политици!

Pogledajte prilog 1525610
;)
Нека ти је Бог на помоћи.
И шта каже Дугин? Тито је до јаја?
Јел причао шта за четнике?

Back