Ratni Zlocinci u DS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako me ti oslovi....ej bre "degenko" vidis da je ovaj tvoj pajtas napisao "vratili se zivi".....valjda se moze proveriti ,ko ih je regrutirao i poslao na front...g..p si na kub i ti i ovaj tvoj pomagac,prosto ne znate ni sami sta pisete.

Sve sto si ti ovde napisao toliko je tendeciozno i glupo ,da sve svodi na ...znam vise majki i majke ga htele lincovati....daj bre radiaklsko-seseljevsji mozgu o....i ,dovoljno je procitati par tvojih poruka i sve je jasno,ko ti je "mozak" i gde formiras svoje "misljenje".:banovati::banovati::banovati::banovati:

Hej malisa,hajde malo da ohladis????????:rtfm:
 
Kako me ti oslovi....ej bre "degenko" vidis da je ovaj tvoj pajtas napisao "vratili se zivi".....valjda se moze proveriti ,ko ih je regrutirao i poslao na front...g..p si na kub i ti i ovaj tvoj pomagac,prosto ne znate ni sami sta pisete.

Sve sto si ti ovde napisao toliko je tendeciozno i glupo ,da sve svodi na ...znam vise majki i majke ga htele lincovati....daj bre radiaklsko-seseljevsji mozgu o....i ,dovoljno je procitati par tvojih poruka i sve je jasno,ko ti je "mozak" i gde formiras svoje "misljenje".:banovati::banovati::banovati::banovati:

ne znam sta haluciniras,ja sam ti rekao sto jeste,da nije tako ne bih otvarao ovu temu.
ti moj mozak opet nazivas seseljevsko radikalskim,a ja sam tvoj problem opisao u temi........e ti spovsko draskovicski mozgu.....:mrgreen:

I OPET TE PITAM-GDE SE TO MOZE PROVERITI I GDE BI TI PROVERIO....KONKRETNO....pre nego sto me banujes :hahaha:
 
Molim moderatore da zatvore ovu totalno promasenu temu ,jer ne izaziva nikakvu paznju ostalih forumasa i sve se svodi na gluposti koje pisu ova dva pajtasa i moje odgovore na njih,s´tim da ja definitvno odustajem ,jer nema smisla za bilo kakve daljnje pisanije....sve je jasno kao dan .:banovati::banovati::banovati:

P.S.Naravano,ne treba banovati ova dva "jarana" ,nego temu.....kako bi se covek nasmejao da nema i pajaca na ovom forumu.:rotf::rotf::rotf::whistling::whistling::whistling:
 
Molim moderatore da zatvore ovu totalno promasenu temu ,jer ne izaziva nikakvu paznju ostalih forumasa i sve se svodi na gluposti koje pisu ova dva pajtasa i moje odgovore na njih,s´tim da ja definitvno odustajem ,jer nema smisla za bilo kakve daljnje pisanije....sve je jasno kao dan .:banovati::banovati::banovati:

P.S.Naravano,ne treba banovati ova dva "jarana" ,nego temu.....kako bi se covek nasmejao da nema i pajaca na ovom forumu.:rotf::rotf::rotf::whistling::whistling::whistling:

pa sto da nas banuju ako te zasmejavamo.........:mrgreen:....nije nego.......

nesto ti ne odgovara spovacko draskovicki mozgu a.....:mrgreen:

samo ti reci oni odma ban...bas su poslusni........tema je koliko vidim bas udarila neke tamo gde treba....:mrgreen:

ma ne izaziva paznju,mogu oni po licnom opredeljenju da posecuju temu koji oni hoce ako tebe ne interesuje paljba.........zlocincu jedan:mrgreen:
 
pa sto da nas banuju ako te zasmejavamo.........:mrgreen:....nije nego.......

nesto ti ne odgovara spovacko draskovicki mozgu a.....:mrgreen:

samo ti reci oni odma ban...bas su poslusni........tema je koliko vidim bas udarila neke tamo gde treba....:mrgreen:

ma ne izaziva paznju,mogu oni po licnom opredeljenju da posecuju temu koji oni hoce ako tebe ne interesuje paljba.........zlocincu jedan:mrgreen:

Pazi klinje kako sve zna a 90-tih se verovatno tek rodio??
Jos i imena trazi.................ajde :klap::klap::rotf::rotf:
 
Ovako otprilike, sažeto, izgleda vaša diskusija na ovoj temi:

Postavljač: "Poznajem neke momke koje je V.Drašković regrutovao i koji su poginuli u ratu".

Drugi učesnik: "Koga ti poznaješ, ne izmišljaj, daj imena da proverim".

Treći učesnik: "Ko si ti da ti dajemo imena, šta ti umišljaš"?

Drugi učesnik: "Tvoj radikalsko-šešeljevski mozak ne može da razume ovo što ja govorim".

Postavljač: "Kome ti kažeš da ima radikalsko - šešeljevski mozak? Ja znam da je bilo tako i bilo je tako".

.........

Mislim, stvarno.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top