Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Vrijeme je za mir kada gube.Zanimljivo.„Ton sastanka bio je mučan“, — europski dužnosnici o pregovorima sa SAD-om o Ukrajini
Američki ministar vojske Driscoll rekao je europskim veleposlanicima i zapadnim dužnosnicima na sastanku u Kijevu da je „optimističan i vjeruje da je sada vrijeme za mir“, ali je upozorio da „Washington neće pokazati puno fleksibilnosti“.
Europski dužnosnici primjećuju da je Driscoll bio vrlo grub i koristio psovke.
Američki ministar vojske naglasio je da je vrijeme da se „stane na kraj ovom sranju“ i da je „iskrena procjena američke vojske da je Ukrajina u vrlo lošem položaju i da je sada najprikladnije vrijeme za mir“.
„Koliko god podržavali nastavak rata u Ukrajini, postoje ograničenja. Rusija ima snažnu industrijsku bazu i pitanje je vremena kada će Ukrajina morati sklopiti dogovor“, rekla je američka otpravnica poslova Julie Davis na sastanku.
Sibir iim ne gine, imaće podosta vremena za razmišljanje
Kako je to lepo, oni se nadmudrivaju, a Rusi samo piče li piče....

ukratko američki mirovni sporazum ima naplatu od 50 miljardi dolara ruskog novcaTrampov „mirovni plan od 28 tačaka“ predstavlja promenu režima, kolaps, pljačku, rasparčavanje Rusije.
Imperijski mediji, SAD, NATO, EU, antiruski agenti lažno prikazuju „mirovni plan“ kao „nagnut ka Moskvi“ i „težak za Ukrajinu“.
Stvarnost: neodrživ američki „mirovni plan“ ignoriše minimalne bezbednosne zahteve Rusije, naređuje zamrznuti konflikt/prekid vatre, ne uključuje pet teritorija Rusije, zabranjuje zaštitu Donbasa, uključuje neodređene garancije bezbednosti SAD za Ukrajinu itd.
Juče se „američki sekretar vojske Danijel Driskol, nakon sastanka sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim u Kijevu, složio sa „agresivnim rokovima“ za kretanje ka miru“. SAD, Velika Britanija, NATO, Ukrajina očajnički žele ovaj sporazum jer se oružane snage raspadaju,
Rusija svakodnevno ostvaruje ogromne napredke, sve je očiglednije da su SAD izgubile rat protiv Rusije.Američki generali u Ukrajini, koji su „razgovarali o situaciji na bojnom polju, proučavajući mape zajedno sa oficirima koji već dugo rade u Ukrajini“, to shvataju.
Zbog toga, oni grozničavo vrše pritisak za „mir“ i „diplomatiju“, odnosno „predaju Rusije“.
Predsednik Putin, Ministarstvo odbrane Rusije i Duma shvataju ovo. Postojaće samo vojno rešenje.
![]()
eu niko ne pita kako ce biti do 2032/2033 da vidimo
толико је битна болумета из Брисела Трампу да их не јбе ни 2% само су битни када треба да им продаје амрички течни гас и наравно америчко наурожање што је ок за бизнисмена калибра какав је Трамп
Šibicarenjeukratko američki mirovni sporazum ima naplatu od 50 miljardi dolara ruskog novca