febo_ch
Elita
- Poruka
- 17.824
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Pa gube na frontu 3 i po godine, zar ne?U trenutku dok Ukrajinci gube na frontu, tvoje reči dođu kao dobar podsticaj, ohrabrenje i čuvanje optimizma.
Joj, kako je to lepo od tebe...![]()
A u obruču 10.000 ukrovermahta, kaže Gerasimov.Шта се није десило? Чак су имали мали иницијални успех, угрозили руске снаге које затварају обруч око Покровска и Мирнограда.
Кажи Јожи да мало мање цирка, а мало више прати BBC.
Избегавај са мном то "лупетати". Немам наравно техничке детаље, као што их немаш ни ти.Ne lupetati.
Brod kontrolirano pristane, kao i podmornica.
Nuklearna raketa ne sleti nego jednom, negdje, udari i raspadne se, ako već nije našla cilj.
Ili me želiš uvjeriti da ratna raketa ima predviđeno meko spuštanje kao Elonovi raketni potisnici.
Dobro si? Sve okej?
A evo, još buljuk vojnika da zaustavi ukrajinski dron i to je to.Srborusscic jesi pobedio Pokrovsk![]()
ahhaa, ahaha kako si smešan, jel to taj rvatsko-bojovničko- ujkaški sarkastični humor??A evo, još buljuk vojnika da zaustavi ukrajinski dron i to je to.
Najpouzdaniji ruski uništavatelj dronova je ruski vojnik: niti jedan ukrajinski dron nije preživio susret s njim.
I to je pravi Wunderwaffe, jeftin ruski vojnik. Uništi i dron, i metak, i granatu.
U vasen izvrnutom univerzumu Zapad mrzi Rusiju, u realnom univerzumu politicka klasa Rusije, vozi zapadne automobile, nosi zapadne satove, oblaci zapadna odela, drzi novac na zapadu, kupuje nekretnine na zapadu, skoluje decu na elitnim zapadnim univerzuitetima, a zaglupljenom narodu koji drzi u informacionoj blokadi, prodaje prodaje pricu kako zapad mrzi Rusiju, kako je pokvaren i hoce da unisti Rusiju!
Na vasu zalost ceo svet je to shvatio! Propaganda vise ne funkcionise! Svi beze od Rusije!
Hahahaha, siroti Gerasimov predstavlja svom fireru Wunderwaffe
Nadrealne scene, kakav spontati razgovor! Valerij Vasiljevič, 15 sati u zraku i to nije limit?
Razmišlja kako da prljavu bombu inkorporira u vojne snage, pa jbt, kakve budalice.
Amatersko pozoriste.
...Na lutriji će izvući kartu u jednom pravcu za bandera ekspresUkrajinci su pokušali u kontranapadu otvoriti mogućnost za bezbednim povlačenjem snaga u Pokrovsku i Mirnogradu. Nije dalo rezultata.
Snagama u Pokrovsku preostalo je da se pomole Bogu i Rusima, nadajući se da će biti milostivi prema njima u toku predstojećeg izvlačenja.
Lutrija. Ko koji broj izvuče.
Evo:ahhaa, ahaha kako si smešan, jel to taj rvatsko-bojovničko- ujkaški sarkastični humor??
ahahha Tupson- Thompson vic
Daj baci još neki da se smejem.

Хоћеш ли да се извиниш за "лупетање" или да те бришем? Свачије мишљење поштујем, али за простаклуке имам нулту толеранцију.Evo:
Rusija pored 17 meleona km2 pustare ratuje za teritorij![]()
Znači više nije popularno reći "Rusi osvajaju teritorij"Хоћеш ли да се извиниш за "лупетање" или да те бришем? Свачије мишљење поштујем, али за простаклуке имам нулту толеранцију.
Није културно рећи "лупеташ", без обзира о чему се ради.Znači više nije popularno reći "Rusi osvajaju teritorij"
Okej