Rat u Ukrajini (37)

Da li očekujete kraj rata tokom 2025. godine?


  • Ukupno glasova
    118
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bela kuća raskrinkala Zelenskog: Objašnjava zašto Tramp želi resurse iz Ukrajine
Sjedinjenim Američkim Državama su potrebni retki elementi iz Ukrajine kako bi nadoknadili sredstva koja su potrošena na podršku Kijevu, izjavio je predstavnik Saveta za nacionalnu bezbednost Brajan Hjuz, prenosi televizija NBS.


"Kao što je rekao predsednik SAD Donald Tramp, SAD bi trebalo da nadoknade sav novac koji troše ili su potrošile na pomoć Ukrajini", rekao je Hjuz.


Al su nategli malog zelenka, a on nesretnik pomislio sve je za dž. Još se čeka da evropa uzme svoje i ode ukra ina u dužničko ropstvo
Naplatiće od njega isto kao i od USAID-a…
 
Najmanje je vazno da li ga Putin priznaje da li je ili ne pitaju se Ukrajinci, Rusi bi hteli da na mesto Zelenskog dodje neki novi Janukovic. Najbolji primer Venecuela, Madura Ameri odavno ne priznaju ali je on jos uvek predsednik i ne mogu pregovarati sa onim likom koga poturaju vec duze vreme.
И то је проблем.
Или Зеленски или Јануковић.
Тако смо и дошли довде ђе смо сада.
 
:per:
EC70EA80-6DD8-4DAC-B30B-00789F4537D8.jpeg
 

President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy just announced that In the spring, summer, or fall, Russian President Putin will deploy his forces on the territory of Belarus and drag it into the war. He also says Poland may be next, or the Baltic countries.​


Нова атомска. Она са Корејом престала да делује.
 
Sala ti nije nimalo duhovita, sve u vezi nuklearnog oruzja su strogo cuvane tajne ne izlaze u javnost dok se ne upotrebi, cute Rusi ali i Ukrajinci o tome da li ga imaju ili ne, ko ga ima i ko ce ga upotrebiti doznacemo tek kada negde vidimo pecurku visoko na nebu, suvise kasno nazalost.

Не лупетај. Сваки ималац атомског оружја је веома познат у свету. Зна се свака атомска бојева глава колико кило(мега)тона има и где је распоређена.
 
Rusi bi hteli da na mesto Zelenskog dodje neki novi Janukovic.

Опет лупеташ. Све је сажето у циљевима СВО, Зеленка су оставили ту где је и када је прихваћен план о мирењу. Нажалост.

Ако, којим невероватним случајем, имаш неко сазнање о супротном надам се да ћеш га овде документовати, да сви знамо а не овако, да тумарамо по мрачном незнању.
 
Не лупетај. Сваки ималац атомског оружја је веома познат у свету. Зна се свака атомска бојева глава колико кило(мега)тона има и где је распоређена.
Ajde nam onda ispricaj gde su izraelske i koje su snage jer ih oni zvanicno nemaju, nisu nikada ucestvovali u dogovorima onih koji ih zvanicno imaju.
 
Опет лупеташ. Све је сажето у циљевима СВО, Зеленка су оставили ту где је и када је прихваћен план о мирењу. Нажалост.

Ако, којим невероватним случајем, имаш неко сазнање о супротном надам се да ћеш га овде документовати, да сви знамо а не овако, да тумарамо по мрачном незнању.
Zelenka su ostavili zato sto za sada samo mogu da mu puse pod prozorom isto kao i ostali koji ga zbog nekih svojih cudnih razloga mrze, ustvari ne mogu ni to.
 
RAT U UKRAJINI Ruski raketni napad na Odesu, poginula jedna osoba; Rusija i Ukrajina razmenile po 150 zarobljenika

Rat u Ukrajini traje 1.079 dana. Rusija i Ukrajina razmenile su ratne zarobljenike po formuli "150 za 150", uz posredovanje UAE. Oslobođeni ruski vojnici trenutno se nalaze u Belorusiji, gde im se, kako je saopšteno, pruža neophodna psihološka i medicinska pomoć, a takođe su dobili i priliku da stupe u kontakt s porodicama. Poslednjih dana intenzivirani su kontakti između Sjedinjenih Američkih Država i Rusije, ali akteri iz Moskve i Vašingtona izbegavaju da otkriju više detalja o toj, prvoj, fazi pregovora. Razgovore o kraju rata je, načelno, podržao i ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski. Za sada, sve strane gomilaju preduslove za prekid neprijateljstava. Kijev pominje i nuklearno oružje, kao ključno sredstvo sprečavanja budućih akcija Rusije.

Ključni događaji:

U ruskom raketnom napadu na obast Odese poginula jedna osoba, druga u teškom stanju
Rusija i Ukrajina razmenile po 150 ratnih zarobljenika
Zelenski: Putin će rasporedi trupe u Belorusiji i pokušati da uvuče druge zemlje u rat
Putin: Dalekoistočni marinci se bore u Kursku čvrsto, vešto i smelo
Zelenski: Kurska operacija bi mogla da postane važan deo pregovaračkog procesa
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top