- Poruka
- 11.007
Имамо и ми, луди брате, Сармате ...pa, imaju krstarece
ne vidim zasto ga ne bi rusili


Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Имамо и ми, луди брате, Сармате ...pa, imaju krstarece
ne vidim zasto ga ne bi rusili
"Cinik je (zao) čovek koji svemu zna cenu, a ničemu (pravu) vrednost."️
939 dan, najveca ekonomija Evrope cvrsto stoji uz Ukrajinu.![]()
znaci na 100.000 mrtvih rusa ide 600.000 mrtvih ukrajinaca a na 8000 unistenih ruskih tenkova ide 32.000 unistena ukrajinska tenkaSetimo se da su americki generali predvidjali da ce Ukropi pregaziti Ruse do Krima.
Nije se desilo niti ce.
Trpite kolosalne gubitke . Na Kursku na 1 ruskog vojnika gine 6 vasih. Na 1 unisten oklop Rusa , Rusi unistavaju cak 40 vasih!
Pitanje je vremena samo kada ce te se potrositi i onda ce rat biti gotov.
СНС западњаци не постоје. А Драган је уважени гост свих ,,режимских" медија. Знаш зашто? Зато што су ти ,,режимски" медији Оаза Руске Мисли у Србији.Dragan Petrović opet piša po SNS zapadnjacima i to na njihovim medijima
Bajhahahaahah idi slušaj njegov intervju na Balkan Info šta ima da kaže o PinkuСНС западњаци не постоје. А Драган је уважени гост свих ,,режимских" медија. Знаш зашто? Зато што су ти ,,режимски" медији Оаза Руске Мисли у Србији.
НДХ1 и Нова СС шире русофобију, ипак.
Ни ја не волим Пинк, они јесу више прозападни.Bajhahahaahah idi slušaj njegov intervju na Balkan Info šta ima da kaže o Pinku
Biće da si i ti, druže zastavniče, počeo da razmišljaš glavom, onom pravom ...znaci na 100.000 mrtvih rusa ide 600.000 mrtvih ukrajinaca a na 8000 unistenih ruskih tenkova ide 32.000 unistena ukrajinska tenka
Sto se guras kad ne znas o cemu se radi.Imaće, greška, reč, šlifa, još, mlađeg
Jaoooo jaoooo
Đurice nemoj više
Dok se u EU smrzavaju u RF temperatura nocu i u jutro ne padaju ispod 30 stepeni.
Ni Hollywood ne bi bolje specijalne efekte snimio.
Sve za Specijalnu vojnu operaciju ..
Rekao Lukasenko, a njegovi ruski pajtasi ga nisu demantovali, putinisti sa Krste ponavljali do besvesti jedno nedelju dana posle oladili kad su ukapirali da ruska vojska i nije onakva kakvom su je oni zamisljali.Jedino što Rusi nikad nisu rekli da će to da traje tri dana, dok NATO jeste. Lagano čoveče.
To je najbolja temperatura ko je voli...Dok se u EU smrzavaju u RF temperatura nocu i u jutro ne padaju ispod 30 stepeni.![]()
On me shvaća da su u laži kratke noge.Rekao Lukasenko, a njegovi ruski pajtasi ga nisu demantovali, putinisti sa Krste ponavljali do besvesti jedno nedelju dana posle oladili kad su ukapirali da ruska vojska i nije onakva kakvom su je oni zamisljali.
Ni Hollywood ne bi bolje specijalne efekte snimio.
Sve za Specijalnu vojnu operaciju ..
Kakve veze ima NATO?Koliko je NATO osvojio poslednjih mesec, dva, godinu, dve, tri...?
...