LakicevicB
Veoma poznat
- Poruka
- 13.904
Ima li notepad liste "potvrđenih" gubitaka ?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Nema još noveIma li notepad liste "potvrđenih" gubitaka ?
Odličan je GLONASS, a Rusi imaju dugme za isključivanje i uključivanje GPS-aPoznato je da ruski GLONASS nije ni blizu GPS-u po preciznosti, a tek nepostojeća sredstva određivanje ciljeva je tragična priča ruske vojske.
Pa prodje više od mesec dana, đe zapelo ?Nema još nove
Koliko su do sada Rusi bacili tih navođenih bombi, 3000 po Rusima?Odličan je GLONASS, a GPS ne radi

Postavio sam prije dva dana. Ne pratiš, upadaš u diskusije o kojima nemaš pojma, ceriš se jer se osjećaš kao budala.Pa prodje više od mesec dana, đe zapelo ?
Evo da malo uživaš u nepreciznosti FEBEKoliko su do sada Rusi bacili tih navođenih bombi, 3000 po Rusima?
Što su postigli? Jedno veliko ništa!![]()
Normalno, vidi kako su ih Rusi unakazili. Odrezali im krila.

Padaju po poljima usred ničega, po naseljima na ceste. Ako je to preciznost koliko onda Rusi fulaju kad su neprecizni.Evo da malo uživaš u nepreciznosti FEBE
FAB O'clock
Nemoj suditi po onome sta ostaje iza bombe vec sta je bilo pre.Koliko su do sada Rusi bacili tih navođenih bombi, 3000 po Rusima?
Što su postigli? Jedno veliko ništa!![]()
Slabo je to, samo su produžili domet bombi, ali ništa od preciznosti.Nemoj suditi po onome sta ostaje iza bombe vec sta je bilo pre.
Tu se odlučuje sudbina intervencije a ne kod Kurska.Ni japanske kamikaze nisu odlučili sudbinu rata pa neće ni sirote ukrajinske kamikaze kojima nisu ni rekli da su kamikaze.Oni japanski su bar znali da nema povratka.Snažan prodor grupe armija:
naši su oslobodili Ivanovku, Sviridovku, Lisičnoje i ušli u Grodovku!
Situacija za Kijev u strateški važnom smjeru Pokrovsk ubrzano se pogoršava.
Ovo piše vojno-analitički resurs Deep State, koji radi za Glavnu obavještajnu upravu. Prema njihovim podacima, 3 naselja su u potpunosti prešla pod kontrolu grupe trupa "Centar".
O situaciji u susjednom smjeru Toretsk izvještava 32. brigada Oružanih snaga Ukrajine. Naveli su da ruske diverzantsko-izviđačke skupine prodiru u Toretsk, a glavne bitke se odvijaju u urbanom razvoju Severny i Zhelezny. Situacija je teška.
Pogledajte prilog 1593116
Svraka je kod tebe dobro odradila posao.Dok gledamo kako francuske i američke navođene bombe 3-4 za redom pogode istu zgradu, kod Rusa nesto pojedinačno gdje se ne vidi ni smisao gdje su pale usred polja.
Zarobljenik prica sta mu se naredi.Da, i Rusija je, prvi put u svojoj višemilenijumskoj istoriji, potpisala kapitulaciju ... Prekrsti se, pokaj se, zamoli Boga da ti oprosti za gluposti i sigurno će ti lakše biti ...Mržnja ubija dušu onih koji mrze!