Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    70
Au, pa ti sve vreme to stvarno mislis, joj. :trlja:

Najzesce je ovo sa 60 km kolone tehnike to je bila takva zezancija pa su morali da demantuju sami.
To ni rusi ne poricu da su bili sa 64 kilomera dugom kolonom tenkova na 10 kilometra od centra kijeva, samo pravdaju povlacenje kako nisu oni ni hteli da zauzmu kijev, kako su hteli samo da pokazu celom svetu da su sposobni na takvu akciju, pa da ih je erdogan zamolio da se povuku....
a u stvari bili porazeni i naterani da se vrate odakle su i posli - u belorusiju
 
I sve si to isčitao iz 2 rečenice?
poštovanje dr. Psihologije

btw ak sad odradi Lakičevića.. u biti to je bar lako njegovi .gifovi govore za sebe
Screenshot_86.png
 
Koje 2 rečenice kad spamuješ najnižim video klipovima umiranja nad kojima se sladiš?

Budi barem iskren prema sebi i odgovori si na pitanje zašto to radiš? Kakvo ti zadovoljstvo pričinjava da gledaš nekog umirućeg momka na koga bacaju bombe da ga dokrajče? Imaš li objašnjenje, budi malo ti psiholog pa analiziraj svoje ponašanje?
Pa eto sad mi je baš gušt što sam tebi digao tlak...
ne onanišem kako ti kažeš postavio sam 2 videa, skoro bez ikakvih komentara...
Zašto se ti toliko pališ na to, je pitanje koje tebe treba zanimati.

 
Vidim klipove, ne znam već koji po redu, gdje okupatorski vojnik uzme AK sebi pod bradu i prosvira si mozak.
Evo pa uživaj, ovo je iznimka samo za tebe:

18+


Čekam objašnjenje umjesto da fantaziraš o mojoj mašti.
Ovo je verovatno moj poslednji komentar na tvoju poruku da ne ispadne da te ganjam, vec ti neko odgovorio, ko zna sta se desava bezizlazne situacije kada nema nade na spasenje i onda vojnik sebi oduzme zivot, tako je nazalost na frontu.

Trazis ovde dan i noc video materijale sa fronta, ludilo, toliko i vise ima sa druge strane, to uopste izgleda ne obracas paznju ili verovatnije i ne gledas i opet verovatno stvaras sebi sliku u glavu kako Ukrajinci nekako pobedjuju, dok je u stvari realnost vrlo surova za Ukrajinu, ako se ovako nastavi postoji velika opasnost da skroz uniste svoj ljudski i ekonomski potencijal.

Moglo je da bude drugacije po njih, ili nije, jer obican covek tu ne odlucuje, to je fake demokratija, i tako je ipak uglavnom u celom svetu.
 
Tvoje poslednje par poruke su katastrofa, sta radis jel se tesis ili sta, pa meni neki put zao kad vidim stradanje i onih nekih okorelih banderasa Ukrajinaca kamoli obicnog vojnika, ti ovde cerekanje na stradanje Ruskih vojnika, nije to dobro, moj iskreni savet smanji malo dozivljaj, podrzavas Ukrajinu ali nemoj da se unosis toliko u temu moze da te povuce tema u ekstremne situacije. To savetujem svima.

Dugo sam po raznim forumima i moje iskustvo moze tema da te povuce u ekstrem narocito kada je zustra i nemilosrdna rasprava.
Ti gresis sa svojom pretpostavkom. On ne voli Ukrajince, vec samo mrzi Ruse. Patoloska mrznja kod njih nema granica, zato se ovde likovi nasladjuju smrti pojedinaca sto je bolesno i sto kod Srba nije normalno.
 
Ја ценим да је погинуло до сада једно 700 000 украјинских војника и једно 150 000 руских. Када кажем украјинских, мислим и на стране плаћенике и добровољце из страних земаља. Само ме чуди зашто Руси не пусте оне "пит булове" из Северне Кореје и исламских земаља.
 
Pa eto sad mi je baš gušt što sam tebi digao tlak...
Nisi mi "digao tlak" nego si mi izazvao gađenje.


ne onanišem kako ti kažeš postavio sam 2 videa, skoro bez ikakvih komentara...
Komentare si postavio, a sama činjenica da si nešto takvo podelio govori sve o tebi.


Zašto se ti toliko pališ na to, je pitanje koje tebe treba zanimati.
Naravno "zašto se ti pališ na to" pitanje, stara fora iz osnovne škole, to je tvoj nivo. Eto ja ovde dolazim da bih se informisao o ratu i razmenio informacije i mišljenja, ali do toga ne možemo da dođemo zbog takvih kao što si ti, podivljalih provokatora koji su žedni krvi da bi se radovali.
 
Poslednja izmena od moderatora:
To ni rusi ne poricu da su bili sa 64 kilomera dugom kolonom tenkova na 10 kilometra od centra kijeva, samo pravdaju povlacenje kako nisu oni ni hteli da zauzmu kijev, kako su hteli samo da pokazu celom svetu da su sposobni na takvu akciju, pa da ih je erdogan zamolio da se povuku....
a u stvari bili porazeni i naterani da se vrate odakle su i posli - u belorusiju
10 km, :hehe: .....ajd cao...
 
To ni rusi ne poricu da su bili sa 64 kilomera dugom kolonom tenkova na 10 kilometra od centra kijeva, samo pravdaju povlacenje kako nisu oni ni hteli da zauzmu kijev, kako su hteli samo da pokazu celom svetu da su sposobni na takvu akciju, pa da ih je erdogan zamolio da se povuku....
a u stvari bili porazeni i naterani da se vrate odakle su i posli - u belorusiju
Bila bi to najskuplja pokazna vojna vježba u povijesti.
 

Back
Top