Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    70
3,14čikin duh sa sjekirom se javio ničim izazvan.
Najnoviji izum našeg spalatskog genija Picojnera, kome ni naš Tesla da je živ ne bi mogao izaći na crtu :
attack-helicopter-prototype-with-autoloader-gun-turret-by-v0-r3ujwxifvvpa1.png


Krv nije voda i njegov pradida koji je zidao Dioklecijanovu palaču bio bi ponosan !
 
Najnoviji izum našeg spalatskog genija Picojnera, kome ni naš Tesla da je živ ne bi mogao izaći na crtu :Pogledajte prilog 1554621

Krv nije voda i njegov pradida koji je zidao Dioklecijanovu palaču bio bi ponosan !
PS. Samo malo pojašnjenje ovo što strši naprijed nije Picko, to je haubica koja se više ne mora lagano utovarat !
 
Svi će izginuti.
I to je svemirska pravda.
Tvoje poslednje par poruke su katastrofa, sta radis jel se tesis ili sta, pa meni neki put zao kad vidim stradanje i onih nekih okorelih banderasa Ukrajinaca kamoli obicnog vojnika, ti ovde cerekanje na stradanje Ruskih vojnika, nije to dobro, moj iskreni savet smanji malo dozivljaj, podrzavas Ukrajinu ali nemoj da se unosis toliko u temu moze da te povuce tema u ekstremne situacije. To savetujem svima.

Dugo sam po raznim forumima i moje iskustvo moze tema da te povuce u ekstrem narocito kada je zustra i nemilosrdna rasprava.
 
Tvoje poslednje par poruke su katastrofa, sta radis jel se tesis ili sta, pa meni neki put zao kad vidim stradanje i onih nekih okorelih banderasa Ukrajinaca kamoli obicnog vojnika, ti ovde cerekanje na stradanje Ruskih vojnika, nije to dobro, moj iskreni savet smanji malo dozivljaj, podrzavas Ukrajinu ali nemoj da se unosis toliko u temu moze da te povuce tema u ekstremne situacije. To savetujem svima.

Dugo sam po raznim forumima i moje iskustvo moze tema da te povuce u ekstrem narocito kada je zustra i nemilosrdna rasprava.
Lepo je otišao sa teme kad je uvideo da idu ka porazu, onda ga je nešto nateralo da se vrati kad je situacija prešla iz loše u beznadežnu, od tada se samo srozava sve brže, nekad je barem imao poneku inteligentnu poruku, sada samo fraze ispaljuje.

Očigledno ga mnogo pogađa.
 
ukrajina je najžešći napad rusije izdržala bez pomoći nato pakta.
2022ge su iz belorusije iznenada i mučki krenule oklopne armije ka kijevu dok su istovremeno otpočete akcije duž linija sa okupiranim teritorijama. Ukupno je na ukrajinu nasrnulo preko pola milijuna ruskih soldata i nekoliko tisuća tenkova. Na kijevski aerodrom je spuštena desantna divizija specijalaca, prethodno su rusi zračnim napadima onesposobili ukrajinske radare, raketne sustave, baze... Na 10 kilometara od centra kijeva je stigao vrh 60 kilometarske kolone tenkova i teške artiljerije. Nitko u svetu nije pružio pomoć ukrajini, svi su mislili da će je ruska armija razbiti i zauzeti za nekoliko dana, jedino su ponudili čizme, ljekove, šljemove i evakuaciju zelenskog i njegovih najbližih. Putin je već počeo da piše emotivan tekst govora kojim će označiti veliku pobjedu rusije a lukašenko je dao svoju maršalsku uniformu na hemijsko čišćenje da bi se pojavio na svečanom koktelu u kremlju u čast ruskog trijumfa.
Ali ukrajinci se nisu uplašili niti obeshrabili, narod je masovno ustao da da otpor okupatoru i pomahnitalim koljačima i zlikovcima, borio se svatko i mlad i star i žene i starci svim što su imali. Čak i goloruki su izlazili pred kolone ruskih tenkovskih divizija, prkosili do zuba naoružanim krvolocima. Tek nekoliko mjeseci makon toga, kad se ceo svet uvjerio u herojstvo ukrajinaca, zapad je počeo postepeno i malo po malo da pruža pomoć ukrajini, najpre su to bile puške i streljivo, po koji protuoklopni bacač, terensko vozilo, zastareli tenkovi i zrakoplovi još iz vremena sssr loji su trulili u magacinima.. Kako je prolazilo vrijeme i sve više izlazilo na površinu slabost i nesposobnost ruske armije i kako je bledeo mit o ruskom nadmoćnom oružju, tako je svjet slobodnije, udruženije počeo slati pomoć ukrajini.
telo od skoro su ukrajinci dobili zapadno oružje a i to je staro od 30 do 50 godina
Au, pa ti sve vreme to stvarno mislis, joj. :trlja:

Najzesce je ovo sa 60 km kolone tehnike to je bila takva zezancija pa su morali da demantuju sami.
 
🤡
„Русија врши саботажу у Европи да би пореметила војне испоруке Украјине“

У то нас убеђује амерички Њујорк тајмс. Како пише лист, обавештајне службе САД и ЕУ „бележе пораст саботажних активности“.

Примери укључују паљење складишта у Енглеској, фабрике боја у Пољској, стамбених зграда у Летонији, па чак и продавнице Икее у Литванији.
 
I sve si to isčitao iz 2 rečenice?
poštovanje dr. Psihologije
Koje 2 rečenice kad spamuješ najnižim video klipovima umiranja nad kojima se sladiš?

Budi barem iskren prema sebi i odgovori si na pitanje zašto to radiš? Kakvo ti zadovoljstvo pričinjava da gledaš nekog umirućeg momka na koga bacaju bombe da ga dokrajče? Imaš li objašnjenje, budi malo ti psiholog pa analiziraj svoje ponašanje?
 

Back
Top