Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uspoređuješ pigmeja Stradiju sa 6,5 milijuna i 40 milijuna pre rata ....

To je NEUSPOREDIVO....6 X brojnija ....

Tko moj Niš sa 1,1 mil pučana, ko Harkiv.

Jel sada KUŽIŠ POANTU.
Ti si sa neke planincuge gde jos nije stigla struja. Da bi pisao na forumu pesacis 20 kilometara do prve bandere.
Budi uporan. Mozda jednog dana i do tebe stigne civilizacija
 
7oZb.gif


Screenshot_20240511_225937_org.telegram.messenger_edit_6711250942605623.jpg
 
Videće oni kad dođe FFffff-16
Стиже. Скоро ко шешељ ал стиже!
Već drugi član kaže da je obavezno čuvati uniformu neprijatelja pri ruci, u slučaju potrebe. A i haljine nisu naodmet :lol:
Други предвиђа рокове за напредовање - Руси пробили све рокове
 
Активна дејства на харковском правцу, па активна дејства на херсонском правцу, а нигде нису активирали главнину снага. Где и кад нико осим њих не зна. Мозак померају непријатељима и гига-глупанима у НАТО команди.

_____

вантематски додатак упису:

Још сам нешто хтео да напишем, али о том по том, кући сам дошао раније ради наше Теје Доре, иако презирем Евровизију. Међутим, морам да признам, по први пут сам чуо представника/е Хрватске и не могу да не кажем да је имао врло убдељив, упечатљив, рекао бих импресиван наступ, по мени убедљиво најбољи иако је "лукс лајк Рамштајн".

По мени је фаворит, а како ће ЕУ глупани гласати, видећемо.
 
Активна дејства на харковском правцу, па активна дејства на херсонском правцу, а нигде нису активирали главнину снага. Где и кад нико осим њих не зна. Мозак померају непријатељима и гига-глупанима у НАТО команди.

_____

вантематски додатак упису:

Још сам нешто хтео да напишем, али о том по том, кући сам дошао раније ради наше Теје Доре, иако презирем Евровизију. Међутим, морам да признам, по први пут сам чуо представника/е Хрватске и не могу да не кажем да је имао врло убдељив, упечатљив, рекао бих импресиван наступ, по мени убедљиво најбољи иако је "лукс лајк Рамштајн".

По мени је фаворит, а како ће ЕУ глупани гласати, видећемо.

 
A jbga nisu jos objavili ni u Zoni Sumraka ni na Radiju Golija

Ukljucuj stampariju z:D


*******osima trebaju stotine milijardi za rat

photo_2024-05-11_23-52-14.jpg

Недовољна подршка: Украјина тражи више средстава за рат

Украјински министар правде Денис Маљуска рекао је да годишњи пакет замрзнутих руских средстава од 3 милијарде евра који је одобрила ЕУ није „скоро ништа“ у контексту потреба за војном подршком Украјине.

Министар је у интервјуу за Politico нагласио да су Украјини потребне стотине милијарди евра за покривање војних и невојних трошкова.

Маљускс је било критичан према цифри од 3 милијарде евра, тврдећи да то неће значајно утицати на сукоб с обзиром на тренутни недостатак муниције и других критичних ресурса.
 
Ovo zvuči dosta ruski

🐦‍⬛🇷🇺🇺🇦Руска војска ухватила је милитанта из батаљона Кракен* Главне обавештајне управе Министарства одбране Украјине у области Харков.

Његово име је Иља Гоод са позивним знаком Коломар. Има високо образовање, правник. Пореклом из Херсонске области. У батаљон је ступио добровољно у новембру 2022. године.


Затим је учествовао у борбама са Оружаним снагама Русије, укључујући покушај инвазије украјинских диверзаната у Белгородској и Курској области у марту 2024.

За разлику од обичних војника, у Кракену* плаћају 3 пута више, ни оружје се не може поредити, све у Кракену* је увозно, сами Кракенити су тактични, лепи, али има доста хомосексуалаца који једва крију своје "склоности" (према Коломару).

Сада Иља Гуд „комуницира“ са руским војним обавештајцима и одговараће за своје злочине.

*Терористичка организација забрањена у Руској Федерацији

photo_2024-05-11_23-59-50.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top