Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I taj Z rat da se okonča...x.

Ko vuče putinu kiticu?
F2GNFXEWMAALIaN
 
Руске снаге имају шестоструку надмоћ у односу на Оружане снаге Украјине по броју артиљеријских граната коришћених на бојном пољу – главнокомандујући Оружаних снага Украјине Александар Сирски.
 
Lider političkog pokreta „Ustani, Francuska“ Nikola Dipon-Enjan:

Mir je moguć ako se Ukrajina demilitarizuje, ako NATO ostane na svom mestu i ne krene napred. I ako shvatimo, u malim umovima zapadnih ljudi, da je ovaj rat samoubistvo Evrope u 21. veku, koji igra na ruku Kini, čineći nas ekonomski zavisnim od Sjedinjenih Država i dajući snagu islamizmu na našem jugu.

Ako ne shvatimo da postoje prioriteti i izbori koje treba napraviti, onda će Evropa nestati iz istorije zbog jednog apsurdnog sukoba.

[Kakve garancije imate da Putin neće ići napred?]
Ovo je suluda propaganda! Sve su to gluposti. Znate, kada bi SAD videle kineske baze i rakete kako dolaze u Meksiko, mislim da bi reagovale. Kada bi Francuska videla kineske i ruske baze u Monaku ili Valoniji, sa raketama usmerenim na Pariz, mislim da bismo reagovali.


Tako da u jednom trenutku moramo zaustaviti ovaj bratoubilački sukob između Slovena, između hrišćana, moramo sagledati stvarne pretnje. I zapanjen sam nedostatkom istorijske vizije među našim liderima, to me tera da saosećam sa Evropom.

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top