Kadafi
Primećen član
- Poruka
- 752
Биће нека руска офанзива скорије или мировни преговори, чим се оволико усташа сјатило одједном да ботује.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ne nego zato što im je Turska važnija od Grčke.Nije to bas tako jednostavno, Grci su pucem Generala Grivasa pokusali pripojiti ceo Kipar Grckoj pre turske intervencije i zato zapad mlako reaguje na tursku invaziju. Severni Kipar je u turskoj prici nezavisna drzava koju su priznali, nije anektiran.
Руси су зли. Америка воли све земље света и штити људска права и демократију. Она је попут Спарте, ослободитељ данашњег света. Шта вам није јасно? Руси су зли, они желе да униште све добро што је неко други градио. Они немају културу ни традицију.Ne nego zato što im je Turska važnija od Grčke.
Bugari koji botuju za FSB.
Neprocenjivo.
Nerealno je kojim intenzitetom Rusi 24/7 bombarduju celu Ukrajinu,onako nesto ne pamtim da sam video.Биће нека руска офанзива скорије или мировни преговори, чим се оволико усташа сјатило одједном да ботује.
Meni to nije mnogo važno.Ja sam Srbin a pošto je ruska politika naklonjena Srbima,podržavam Rusiju.Руси су зли оркови. Америка воли све земље света и штити људска права и демократију. Она је попут Спарте, ослободитељ данашњег света. Шта вам није јасно? Руси су зли, они желе да униште све добро што је неко други градио. Они немају културу ни традицију.
Da, psihicko oboljenje je botovati za najveceg neprijatelja Sluzbe koja ti kontrolise sve gradove u Drzavi, ali nije psihicko oboljenje botovati za tu Sluzbu.Cuj sad smo i Bugari a Srbin koji botuje za nato je psihicko oboljenje?
Opet blasfemises na Sluzbu casnu.Da, psihicko oboljenje je botovati za najveceg neprijatelja Sluzbe koja ti kontrolise sve gradove u Drzavi, ali nije psihicko oboljenje botovati za tu Sluzbu.
Vrh.
nulo,botuješ za zlotvore koji su ubijali nevine,rušili našu zemlju i oteli joj teritoriju.Da, psihicko oboljenje je botovati za najveceg neprijatelja Sluzbe koja ti kontrolise sve gradove u Drzavi, ali nije psihicko oboljenje botovati za tu Sluzbu.
Nije bot svako ko ne misli kao ti,a postovi su ti puni mrznje i pakosti.Da, psihicko oboljenje je botovati za najveceg neprijatelja Sluzbe koja ti kontrolise sve gradove u Drzavi, ali nije psihicko oboljenje botovati za tu Sluzbu.
Vrh.
Meni postovi puni mrznje i pakosti, a vi se ovde lozite na FSB-a.Nije bot svako ko ne misli kao ti,a postovi su ti puni mrznje i pakosti.
Idi popravljaj struju zelji,trebaju im takvi zestoki propagandisti
Za tebe Natobota šifra je 7.62.Da, psihicko oboljenje je botovati za najveceg neprijatelja Sluzbe koja ti kontrolise sve gradove u Drzavi, ali nije psihicko oboljenje botovati za tu Sluzbu.
Vrh.
Ti se lozis na nato pakt,znas da su domaci izdajnici gori nego okupator.Meni postovi puni mrznje i pakosti, a vi se ovde se lozite na FSB-a.
Hajde sa mnom da prosetas po Srbiji i Bugarskoj, pa da upoznamo sve glavne FSB ljubitelje po svim gradovima, da vidis kakvi su to humani likovi, i sta rade po tim gradovima.
А Руси то као не могу опет "демонтирати"?Литванија је понудила да демонтира своје затворене термоелектране и пребаци опрему у Украјину, - Галушченко
„Имао сам разговор са министром енергетике Литваније, генерално су предложили да се њихове термо станице, које су затворене, користе као донатори, односно да се растављају и добијају резервни делови који су нам потребни. енергетике Украјине.
Verovatno u Kijevu mole boga da Rusi upotrebe jednu nuklearku, samo da bi imali izgovor da se predaju.Nerealno je kojim intenzitetom Rusi 24/7 bombarduju celu Ukrajinu,onako nesto ne pamtim da sam video.
Samo neces videti na tviteru i ovim branko kockica ustaskim blogerima
Udri po smajlijima,pomisliće ljudi da si ozbiljan kada pišeš protiv Rusa.Руси су зли. Америка воли све земље света и штити људска права и демократију. Она је попут Спарте, ослободитељ данашњег света. Шта вам није јасно? Руси су зли, они желе да униште све добро што је неко други градио. Они немају културу ни традицију.
Ko ne skače taj je Moskalj!Je li ti drago što ginu ukrajinska djeca, gore ukrajinske kuće, ha?![]()