Rat u Ukrajini (30)

Kada će se rat završiti?


  • Ukupno glasova
    76
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nešto mi se javlja da će posle čišćenja Avdejevke na zapadu početi naglo da se šire raznoraztni "nesrećni slučajevi " pogibije aktivnih i bivših vojnika i oficira, kojekude ? :kafa:
Ma šta ti to serendaš, čoveče? Samo si popio previše rakije pa maštaš gluposti. Nemoj da širiš teorije zavere kao neki napaljeni deda na klupi ispred prodavnice. Ajde lepo sedi, odmori mozak, ne lupetaj gluposti.
 
Војни канали: руски полетање МиГ-31к. Аларм широм Украјине!
GEh2pbSWEAAwJb1
Nešto razmišljam, ŠTA AKO GREŠKOM ZAKAČI ONU SA NUKLEARNIM PUNJENJEM ?:think:
 
Uskovi u ruskim zatvorima su stvar Rusije.Ne soli ni Rusija pamet SAD što je smrtnim kaznama po zatvorima ubila najviše ljudi na svijetu.Kontaš totalno je van pameti da jedna Francuska ili Njemačka priča o presudjenom opozicionaru u Rusiji, kako je umro i zašto pogotovo ne u uslovima sada kada njemačko i francusko oružje koriste ti isti Ukrajinci koji ubijaju Ruse po Donbasu ili Rusiji.Ukrajinci ubiju lika iz pregovaračkog tima jer je pomislio da treba pregovarati sa Rusima.Niko se od ovih lažnih moralista nije ni počešao.Kažu izdajnik.lol
Ukratko mani se patetike prijatelju u uskovima rata i situaciji u kojoj se nalazi Rusija danas...Izdaja se ne prašta u ozbiljnim državama.

Neće biti da ruska država presuđuje svojim protivnicima (čitaj svi koji ne misle kao establišment) samo u zatvorima
Drugačije vesti čujemo

Ako je tebi to normalno, da se presuđuju ljudima po kratkom postupku meni nije i neće mi nikada biti
Stambolić, Ćuruvija, Cvijan, Oliver... Navaljni i ostala brojna ekipa u Rusiji ... Epštajn i gomila drugih za koje se sumnja da su otišli bogu na istinu pre vremena zbog interesa establišmenta u USA

Meni nije problem da sve to spakujem u isti koš a vama koji nešto branite a isto to na drugoj strani napadate, ostavljam da se sami borite sa savešću, čim je pronađete.
 
❗🇷🇺🇺🇦 Руска војска јуриша на Ласточкино након заузимања Авдејевке

Фронт тренутно иде дуж линије Ласточкино-Северно. Руске јединице управо сада јуришају на село Ласточкино. Мало је вероватно да ће украјински милитанти моћи дуго да издрже, пошто је насеље под ватреном контролом руских јединица које се налазе у коксари Авдејевској и у суседним рејонима, извештавају Војни дописници Русской весны.

GGjoEVDXYAAgciz
 
Ta...Sta da ti kazemo,nekako smo razocarani ovim nato pulenima,samo beze,nekako su neodlucni...Nema se to sa kime posteno ni potuci...Taman pocne igranka,oni uhvate put pod noge(doduse ne svi,jel da :D) i beze prema Kijevu.
Ovako je to izgledalo u zenitu okupacije

Screenshot_20220516-193736_Chrome.jpg


Od tada ste pometeni oko Kijeva,Harkiva,Hersona...još je Crno(pod)morska flota pola pod morem pola na suhome ....nije ni čudo što se radujete ovom seocetu.
 
Pogledajte prilog 1500441
Ovog je kako CNN tvrdi ubolo june na rodeu u Alabami ?
Oće to, oće.
Mislim dešava se.
Al ređe?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Molim vas, dragi gospodine, nemojte se spuštati na tako niske nivoe. Tvrdnje bez čvrstih dokaza samo su izvor besmislenih spekulacija. Umesto toga, možemo raspraviti temeljna pitanja i promovisati razumniju i kritičniju analizu medijskih izveštaja.
 
Neće biti da ruska država presuđuje svojim protivnicima (čitaj svi koji ne misle kao establišment) samo u zatvorima
Drugačije vesti čujemo

Ako je tebi to normalno, da se presuđuju ljudima po kratkom postupku meni nije i neće mi nikada biti
Stambolić, Ćuruvija, Cvijan, Oliver... Navaljni i ostala brojna ekipa u Rusiji ... Epštajn i gomila drugih za koje se sumnja da su otišli bogu na istinu pre vremena zbog interesa establišmenta u USA

Meni nije problem da sve to spakujem u isti koš a vama koji nešto branite a isto to na drugoj strani napadate, ostavljam da se sami borite sa savešću, čim je pronađete.
jel nemaš predstavu koliko je glupo ubiti nemoćnog protivnika u zatvoru...koja gnjida bi bio. A zašto bi to uradio?
 
Poslednja izmena:
Глас Мордора:

Знате ли како изгледа проституција? Е овако.
БМВ је представио свој нови модел у Јапану. Постер је једноставно прекрасан.
За оне у тенку на фотографији je Москва Сити. Дизајнер девојка је поново све помешала))

 
🇷🇺 У Авдејевки су руски борци почели да евакуишу цивиле

Људима је обезбеђена медицинска нега, одећа и храна. Волонтери помажу око смештаја.

©Вестник Апокалипсиса

GGjpGJ_WkAA8kwV

GGjpGOZXsAELJiO
Ma jok, bre, sada šmekaju te ruske borbe ljude iz Avdejevke, kući ih voze na sigurno. Ko bi rekao da će neki humanitarac pomoći, a ne samo da drlja oružje. Ma ko je ovde apokalipsa, je l' da?
 
🇷🇺 NYT: „Санкције нису оковале Русију – стална моћ Москве понижава Сједињене Државе и Запад.

Запад је 2022. увео највеће санкције у историји Москви. Данас се чини да Русији иде добро, а њена економија стално расте. Требало је да се спусти у средњи век, али производи војну и другу опрему, такође је пронашла добављаче технологије и зарађује милијарде упркос гушењу ембаргом на нафту и гас. Континуирана снага Москве је понижавајући исход за Сједињене Државе и њихове савезнике, који контролишу више од половине светске економије. Користећи је као оружје, покушали су да од председника Владимира Путина направе парију. Али показало се да је руска економија изненађујуће прилагодљива и пријатељска са Кином. Руси се такође усуђују да верују да је „цео свет против нас, али ми се добро носимо“.

Када Кина буде желела да запрети Тајвану или Индија буде желела да изврши ударе на страној територији, они ће знати да их САД неће учинити изопштеницима, као што нису учиниле Русију. То је разоткрило границе америчке моћи“.

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top