Rat u Ukrajini (19)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    134
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bih to zapravo politički odradio, isto kako su nedugo i Rusi, znači da sam ja u Londonu, ja bih usvojio doktrinu preventivnog nukelarnog udara, u slučaju kritične ugroženosti Velike Britanije, znači ako ruski seljober počne nešto srati o potapanju Britanije može očekivati britanski nuke na glavudžu, preventivno, jbg, takva je doktrina, e to bih ja napravio da sam neki šaraf u Londonu :kafa:

Pa nek ruski seljo sere i dalje o nekakvom potapanju Britanije, ti ćeš Britaniju potapati seljačino azijska :kafa:
Eh zla sudbino! Nisi šaraf ni u Zagrebu ,a kamoli u Londonu.
 
Орикс

goodfellas-wiseguys.gif
 
Ne mogu mu ništa, osim da ga isprate pogledom. Prva sila sveta ne može da obori kineski špijunski balon. Prvevisoko im je. na skoro 30 km visine. :mrgreen:

US Air Defense Command: We continue to monitor the Chinese high-altitude spy balloon

TELEMMGLPICT000324086757_trans_NvBQzQNjv4BqzOzo6ELwBycNbgAJoYyavAHvBYl_5GwiA0jYuw28brk.jpeg
ono sto ih ovde muci je
da sa balonom upravljaju Kinezi i salju gde hoce , cas ovamo cas za kanadu pa opet za montanu ili druge drzave.
i to ih zabrinjava , jer im nije poznato kako oni to upravljaju jer da je samo po vazdusnoj struji , bilo bi i oso , ovako.
i normalno i sve snimaju , ne ,moze se sve sakriti..
 
Tako imperije umiru,uvlace svijet u haos.

U ovoj dekadi definitvno cemo videti kraj Americke imperije.

Ne radi se samo o pobedi Rusije i Kine na nekim bojistima vec o tome da ostatak sveta van Zapada vec decenijama vapi za nekom alternativom. Naime dugo je Amerika bila jedina prosperitetna zemlja i ako nisi sa njom bio dobar bio si osudjen na vecno siromastvo.

Ali to danas niej tako. Svet se globalizovao. Kina takodje sada moze da pumpa lovu i investicije kao nekoc Amerika i cak i vise i sve vise ce i moci.
 
ono sto ih ovde muci je
da sa balonom upravljaju Kinezi i salju gde hoce , cas ovamo cas za kanadu pa opet za montanu ili druge drzave.
i to ih zabrinjava , jer im nije poznato kako oni to upravljaju jer da je samo po vazdusnoj struji , bilo bi i oso , ovako.
i normalno i sve snimaju , ne ,moze se sve sakriti..

cudne stvari se desavaju i u Americi. Nisu valjda poslali sve Himarse za Ukrajinu pa sad nemaju cime da skinu ovaj balon?
 
U ovoj dekadi definitvno cemo videti kraj Americke imperije.

Ne radi se samo o pobedi Rusije i Kine na nekim bojistima vec o tome da ostatak sveta van Zapada vec decenijama vapi za nekom alternativom. Naime dugo je Amerika bila jedina prosperitetna zemlja i ako nisi sa njom bio dobar bio si osudjen na vecno siromastvo.

Ali to danas niej tako. Svet se globalizovao. Kina takodje sada moze da pumpa lovu i investicije kao nekoc Amerika i cak i vise i sve vise ce i moci.
Pa upravo gledaj investicije Afrika i Azija,cak i Evropa od strane Kine,amerika vise ne moze parirati,mislim sta parirati americka infrastruktura posleratna sve se raspada.Uskore ce Kina da gradi po americi posto su ovi nesposobni.Za 100 godina danasnja amerika ce biti Severno Americke Kineske teritorije.
 
ono sto ih ovde muci je
da sa balonom upravljaju Kinezi i salju gde hoce , cas ovamo cas za kanadu pa opet za montanu ili druge drzave.
i to ih zabrinjava , jer im nije poznato kako oni to upravljaju jer da je samo po vazdusnoj struji , bilo bi i oso , ovako.
i normalno i sve snimaju , ne ,moze se sve sakriti..
Postoji li bilo kakav dokaz da je balon kineski ili lupetaju ofrlje?
 
Na Kubi su bile ruske rakete u Ukrajini nema americkih ni danas, Ameri su onda dilovali sa Rusima a ne jadnim Kubancima, vidoviti Putin vidi rakete kojih nema i izivljava se na Ukrajincima, pi.da.


To što nije bilo raketa je samo tehnička stvar jer je danas potrebno mnogo manje vremena za instalaciju.

Moje pitanje glasi: zašto Ukrajina nije dala garancije da tih sistema neće biti u njoj?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top