Rat u Ukrajini (17)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    130
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
b01ed30138e1ffb7f65e17e91721cd26.jpg
 
Hahaha bila je neka ukrajinska protuofenziva prošlih dana u Bahmutu. Rusi umučali, Zelenski došao u grad dijeliti medalje.
Svatko nek izvuče mišljenje za sebe.
Naravno, svako ima pravo da bira medije koje prati. Jedino što su mediji u EU i Americi pod žestokom kontrolom i moraju da pišu šta im se naredi. Neokumuizam i jugoslovenstvo ubijaju nehrišćansku EU.
 
Dok god ukropi dolaze u bahmut na jeftini odstrel, ne mora on da padne uopšte.

Samo neka nastave da ga brane, do poslednjeg :mrgreen:
A šta se ti sad petljaš? Čovijek lijepo kaže na ruskim vijestima skoro su potpuno osvojili Bahmut, ja ga lijepo pitam što misli za koliko će ga u potpunosti zauzet da bacimo okladicu i eto tebe sa ovim glupim mitovima da više ginu ukrainci nego rusi :hahaha:
 
Dok god ukropi dolaze u bahmut na jeftini odstrel, ne mora on da padne uopšte.

Samo neka nastave da ga brane, do poslednjeg :mrgreen:
Поштовани господине председниче и министре одбране. Наш поздрав из близине града Бахмута... Не знам како да назовем ово без псовки, али све ово, пред вама, је све што је остало од нашег вода после недељу дана гранатирања..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top