РAT У СНС: Небојша Стефановић напао чланове СНС да су интересџије

Ја теби честитам јер си ретки напредњак који из уверења брани АВ. Ботови чекају директиву.

Ja tebi cestitam na logici.

Ma meni je nebitno ko će biti novi Mirko Cvetković,nego sam radoznao.Zanima me šta je u glavi Vučića i njegovih glasača?Svi se oni busaju u junačka anti-DOS prsa i kukaju da smo u teškoj situaciji zbog toga što su stranke DOS-a dugo vladale Srbijom.Sad sa ushićenjem prihvataju jednu od onih koja je učestvovala u kreiranju medijske propagande protiv istog ovog Vučića,a u korist tog DOS-a..Zanimljivo je da se nije zaustavila na 5. oktobru.Treba pročitati koga je sve optužila za reketiranja,kada je bila ona situacija sa vetroparkovima :D

Ne znam to moras njih da pitas, alicno sam i sama pobornik 5. oktobra s tim sto sam vise puta pisala da su te nade umedjuvremenu izneverene. Ovo je samo tracak nade da ce drzava biuti dobro organizovana sama od sebe a ne da cekamo drugoga spolja, da imamo valjda i sopstvenu pamet. A ncije opredeljenje me ne intersuje dok to zadrzava u 4 zida, licno nisam takve orjentacije, ali dajte bre sposobnog coveka i pustite ga da radi.

није ОНО геј под наводницима , него лезбача без наводника ......ето зашто

Bolje i "lezbaca" nego stranacki ficfiric nesposoban koji samo ceka platu od javnog uhlebljenja.
 
Ma meni je nebitno ko će biti novi Mirko Cvetković,nego sam radoznao.Zanima me šta je u glavi Vučića i njegovih glasača?Svi se oni busaju u junačka anti-DOS prsa i kukaju da smo u teškoj situaciji zbog toga što su stranke DOS-a dugo vladale Srbijom.Sad sa ushićenjem prihvataju jednu od onih koja je učestvovala u kreiranju medijske propagande protiv istog ovog Vučića,a u korist tog DOS-a..Zanimljivo je da se nije zaustavila na 5. oktobru.Treba pročitati koga je sve optužila za reketiranja,kada je bila ona situacija sa vetroparkovima :D

Колико се сећам приликом тог сведочења о рекетирању она је узела у "заштиту" СНС и АВ........:lol:

Ево шта је радила јуче - да "прослави" своје постављење......... .

Serbian Prime Minister football skills
 
Ma meni je nebitno ko će biti novi Mirko Cvetković,nego sam radoznao.Zanima me šta je u glavi Vučića i njegovih glasača?Svi se oni busaju u junačka anti-DOS prsa i kukaju da smo u teškoj situaciji zbog toga što su stranke DOS-a dugo vladale Srbijom.Sad sa ushićenjem prihvataju jednu od onih koja je učestvovala u kreiranju medijske propagande protiv istog ovog Vučića,a u korist tog DOS-a..Zanimljivo je da se nije zaustavila na 5. oktobru.Treba pročitati koga je sve optužila za reketiranja,kada je bila ona situacija sa vetroparkovima :D

Да, и мене интересују реакције свих оних који су Двери окарактерисали као америчке слуге јер их подржава "цијашица Јасмина Вујић". Иначе. Проф др Јасмина Вујић, доказани патриота и једна од најумнијих српкиња. Доказани борац за српске националне интересе и отворени критичар ММФ, НАТО и америчког " наметања демократије".
 
To se od slinavog očekivalo !
Da se oglasi i zaskoči...
Pa, jel' prvi pendrek ili nije ?
A, guru mu se ističe mudrim odlukama !

Objektivno, to kako se Vučić pos.rao po stranci i članstvu vrlo verovatno ulazi u red istorijski vrednih, epskih pros.erava.nja

Od 750.000 članova stranke on nije uzeo u razmatranje ni jednog jedinog (a ima tu i mnogo učenih ljudi, profesora, doktora nauka), čak ni forme radi, nego je predložio lezbaču, bez ikakvog iskustva, bez dana staža u državnim institucijama (samo neke NGO fore i neke paravan firme koje rade za strane interese).

Bukvalno im je rekao - stranka to sam ja, a vi ste bedni crvi glasači, odnosno pustio je Nešu Slinu da im to konkretno kaže.

- - - - - - - - - -


Serbian Prime Minister football skills
-

Nije samo da liči na brata Pantelu

Zovite je ANA - KACAM RASAN
 
Objektivno, to kako se Vučić pos.rao po stranci i članstvu vrlo verovatno ulazi u red istorijski vrednih, epskih pros.erava.nja

Od 750.000 članova stranke on nije uzeo u razmatranje ni jednog jedinog (a ima tu i mnogo učenih ljudi, profesora, doktora nauka), čak ni forme radi, nego je predložio lezbaču, bez ikakvog iskustva, bez dana staža u državnim institucijama (samo neke NGO fore i neke paravan firme koje rade za strane interese).

Bukvalno im je rekao - stranka to sam ja, a vi ste bedni crvi glasači, odnosno pustio je Nešu Slinu da im to konkretno kaže.

- - - - - - - - - -

-

Nije samo da liči na brata Pantelu

Zovite je ANA - KACAM RASAN

зна шредер најбоље кога има у странци , а пошто су сви углавном мало тупљи , онда је слина добио задатак да детаљно појасни
 
Ma meni je nebitno ko će biti novi Mirko Cvetković,nego sam radoznao.Zanima me šta je u glavi Vučića i njegovih glasača?Svi se oni busaju u junačka anti-DOS prsa i kukaju da smo u teškoj situaciji zbog toga što su stranke DOS-a dugo vladale Srbijom.Sad sa ushićenjem prihvataju jednu od onih koja je učestvovala u kreiranju medijske propagande protiv istog ovog Vučića,a u korist tog DOS-a..Zanimljivo je da se nije zaustavila na 5. oktobru.Treba pročitati koga je sve optužila za reketiranja,kada je bila ona situacija sa vetroparkovima :D

U tijelo Vučića je ušao Čedo.To je naučio kada je obilazio daleki Tibet,dubokom meditacijom i kokainom.Šalim se.
Ne pita se Vučić ništa vjeruj mi drug,i ona i on i SNS kompletan je pravljen u stranoj kuhinji.
 
Stvarno , da izbacim na netu igru SNS pokemoni...mislite da bi dobro prosla?

Vec vidim zaposlene u drzavnoj upravi kako obozavaju hvatanje Vucic pokemona, Barnabic pokemonku....
Jer to su slihtare u srzi, iako su nezadovoljni ovako....Za to im sluze pokemoni Dacic i Tadic.....

Uveo bih i posebne eliksire, to nadjes i imas u inventaru, pa kad zelis popijes i onda imas 50% sanse vise da ti se javi pokemon....
Ili eliksir "zadnji u mesecu" koji omogucuje isto to ali samo kad su datumi preko 20tog
Ili eliksir "prvo da stanes" koji omogucava pojavu saobracajnih pokemona od 1 do 8og u mesecu 200% verovatnoce.....
 
(...) Zanima me šta je u glavi Vučića i njegovih glasača? (...) Sad sa ushićenjem prihvataju jednu od onih koja je učestvovala u kreiranju medijske propagande protiv istog ovog Vučića (...)

Нео-радикале од странке данас занима само корист - неко да запосли дете код тзв. "страног инвеститора", неко због "комбинација", али корист у сваком случају. Више ту нема горљивог национализма из времена СРС, остала је само мржња, а која се лако после овога може усмерити према самој СНС.
Они који нису успели да се окористе, а и даље су чланови / активисти СНС, к*'рац су прихватили "са усхићењем" избор Ане Брнабић за премијера; напротив, оваква ствар ће продубити мржњу између сиромашних и богатих чланова СНС, односно оних који су се дебело окористили ( а да би се окористио у СНС, мораш прво да платиш "тамо где треба") и оних који су добили пар сендвича, коју килу брашна, пар оловака и упаљача - или ништа.
 
Poslednja izmena:
Objektivno, to kako se Vučić pos.rao po stranci i članstvu vrlo verovatno ulazi u red istorijski vrednih, epskih pros.erava.nja

Od 750.000 članova stranke on nije uzeo u razmatranje ni jednog jedinog (a ima tu i mnogo učenih ljudi, profesora, doktora nauka), čak ni forme radi, nego je predložio lezbaču, bez ikakvog iskustva, bez dana staža u državnim institucijama (samo neke NGO fore i neke paravan firme koje rade za strane interese).

Bukvalno im je rekao - stranka to sam ja, a vi ste bedni crvi glasači, odnosno pustio je Nešu Slinu da im to konkretno kaže.

- - - - - - - - - -

-

Bravo za post !
Rek'o si sve...
 
Нико од њих неће заиста смети да гласа против.

Дробе иза кулиса, као и ми на Форуму, кад дође тренутак гласања, сви ће дићи два прстића.

Ispostavice se da su morali tetki da odnesu lek.
Bolje da se izgube, nego da im se upise glas protiv.

Hoce li Ceda ili neko drugi da uskoci, ako bude zafalilo poslanika? :think:
 
Zasto da me bude sramota, samo zato sto je "gej"? Bolji su stranacki "esnafi" vec 25 godina dase vise ne zna ko sta radi i ko je sta pokrao?

treba da te bude sramota sto podrzavas nekoga ko je americki spijun i agent, i pritom bezbozna lezbejka

A amerikanci su okupatori i neprijatelji Srbije
 
Ispostavice se da su morali tetki da odnesu lek.
Bolje da se izgube, nego da im se upise glas protiv.

Hoce li Ceda ili neko drugi da uskoci, ako bude zafalilo poslanika? :think:

I opozicija će da pripomogne ako bude trebalo. Ovim izborom ih je AV uništio.

Nego, kad će biti zasedanje skupštine oko tog izglasavanja?
 
I kad oči suze vlaže
I nevješto kad se laže
Ili kada tijelo gori
to je ljubav, to se voli
to je ljubav, to se voli
to je ljubav to se voli

DCWjEgRXYAEKSa0.jpg


- - - - - - - - - -

Pazite, ovaj idiot cak priznaje da u stranci ima hrpu olosa koji je dosao do fotelja bez ikakvih radnih biografija i kvaliteta.

Da, slina je glup, on se često izlane, ali na te njegove reči niko ne obraća previše pažnje, zato sve to i prolazi bez velike pompe.
 
Ispostavice se da su morali tetki da odnesu lek.
Bolje da se izgube, nego da im se upise glas protiv.

Hoce li Ceda ili neko drugi da uskoci, ako bude zafalilo poslanika? :think:

Hoce, uskocice svi kojhi su juce bili na prijemu kod izaslanika Angele Merkel. Ovo je vrh "demokratskih zahteva EU" koja nema alternativu ni za DS, Jankovica, DJB, Tadica, Canka, Cedu,...
Dakle, ovi moraju da podrze Anu jer ce u protivnom biti svrstani uz "fasiste" tipa Dveri, SRS,DSS,...
 

Back
Top