rastanak

S_K_V_O:
Tako je ludi! :D
A ima zvezda kol'ko hoces.Evo ja cu da ti skinem 5 ko od sale samo zato sto si mi simpa. :wink:
* *
* *
*
Kosmos je em beskonacan, em se siri. :wink:
P.S.*
Hvala S_K-V-O za zvijezde bas lijepo sijaju svih pet !!
A tvoji komentari i savijeti strava su i mnogo mi prijaju hehehh :wink:
ma dobro ti kazes netreba bacat zvijezde pred svakoga neko to nezna da cijeni !
a i ti si simpa :)
 
ludi_zanesenjak:
A da sam barem jednom osjetio miris njene kose,
okus njenih usana i ociju njenih mednih sjaj,
u svom zivotu njene korake tihe,lagane,bose,
mislim da ne bih trebao umrijeti pa da vidim raj :cry:

Ihh bre zanesenjak, pa zar na pocetku nisi iskritikovao one koje pate, a eto tebe u toj kozi, za samo par dana... nije fino, haaaaaa?
 
jagodica:
e, glup si, i razmisljash pishom
zato ne ide
ne draga moja jagodice ja ne razmisljam "pishom" kako vi kazete tako sam razmisljao kad sam imao 17-18 godina ,vec nasuprot tome slijedim srce a um mi sasvim nesto drugo kaze mozda je to i glupost kako vi to nazivate ko zna ...
E sad sve da vam i obijasnim bojim se da necete mozda skontati no nema ni veze u svakom slucaju hvala vam na komentaru i budi te pozdravljeni , ciao!
:roll:
 
Danas mi se javila ona ,najljepsa u mojim ocima sasvim obicnom porukicom Dobar dan ! !
Neznam zasto ali nekako me obuzela neka toplina oko srca a bas sam bio OK do tada .
Cijeli dan smo se dopisivali( 8 sati pomislit ce te da sam lud a ja mozda i jesam ali za njom izgleda da sam zaljubljen ) i pricali smo o svemu.
Rekao sam joj ma svasta sam joj rekao ni Aleksa Santic nebi bolje i odlucio da necu odustati od nje CEKACU JE jer prvi put u zivot znam da je ona prava djevojka za mene .
Ja znam da ce se dogoditi ono sto je neizbijezno i zato necu da ubrzavam nista izgleda da sam se ovog puta pravo zaljubio ! Dugo sam razmisljao o njoj ...

Ljubavna strast dovodi ljude u stanje kad prestanu da jedu, da spavaju da rade, kad gube svoj dusevni mir.Mnogi se plase kad se ona( ta strast ) pojavi, jer unistava sve sto su dotada postigli i stvorili ..
Drugi pak postupaju potpuno suprotno predaju se bez razmisljanja, nadajuci se da ce im ljubav rijesiti sve probleme.Pustaju drugoj osobi svu odgovornost za vlastitu srecu i pripisuju joj svu krivicu za eventualni neuspijeh.Neprestalno su u euforiji jer se dogodilo nesto cudesno, prekrasno a pomalo bolno neka neopisiva osijecanja....
Neznam sta mi je raditi dali okrenuti ledja strasti ili joj se slijepo prepustiti sta je mnaje destruktivno stvarno neznam ..... Ona ta D......a je prosjecan djevojka mnogi se nebi ni okrenuli zanjom mala, crna opaka svadjalica a mom srcu tako draga hm ...
Nekad sam bio player i nemilosrdno gazio zenska srca vodao high maintanance chicks uzivao u zivotu sad je valjda doslo vrijeme da i neko moje srce zgazi :(
ALI JA NEODUSTAJEM !!!
 

Back
Top