Rasta uhapšen u centru Beograda

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.291
Prema pisanju beogradski portala, on je uhapšen sa nekoliko paketića marihuane u centru grada.
Policija će obaviti pretres stana pevača.
Reper, inače, kako prenose mediji, javno na društvenim mrežama objavljuje video-snimke na kojem se vidi kako uživa marihuanu, a to čak radi i pred ćerkicom Tarom, koju je dobio sa pevačicom Anim Nikolić.
Rastu je jednom prilikom ekipa jedne televizije snimila kako puši džoint pred tinejdžerima. Rasta se, kako prenosi "Blic", prvo slikao sa njima, a onda i zapalio. Inače, kako dodaju, Rasta, inače, puši džoint kako na svojim nastupima.
Jednom prilikom Rasta je čak rekao da smatra da "travu treba probati sa 18 godina".
"Ja sam tu napravio grešku, bio sam mnogo mlad. Treba je probati kad si zreo i kad možeš da shvatiš šta je to."
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=02&nav_id=1741607
Sudeći po videima koje je postavio na stroriju Instagrama, reper je noć pre nego što je navodno priveden, čuvao ćerkicu s kojom se zajedno kupao u kadi.
https://www.kurir.rs/stars/3541523/uhapsen-rasta-u-centru-beograda-policija-pretresa-i-reperov-stan

Ovi sa Estrade vise i ne kriju da se drgiraju ili da duvaju , još se i hvale po društvenim mrežama..
Neverovatno sta nas narod slusa i za sta daje pare.
 
Rasta jeste smrdljivko ali trava je rekreativna droga.

Ja bih pre u zatvor stavljao alkose.
Alkohol je teska droga.

U redu je kada se nesto koristi u zdravstvene svrhe, nije u redu kada se zloupotrebljava.

Alkohol nije gori od trave... Od alkohola mozes da dobijes cirozu jetre, a od trave sizofreniju, psihozu, itd... A da ne pricamo da je trava uvod u jos teze droge tipa spid, ekseri, itd......
 
Alkohol nije gori od trave... Od alkohola mozes da dobijes cirozu jetre, a od trave sizofreniju, psihozu, itd... A da ne pricamo da je trava uvod u jos teze droge tipa spid, ekseri, itd......
Bravo,konačno neko ko zdravo rezonuje
Muka mi je od ovih ljudi što tvrde da je alkohol štetniji od vutre
Što se zalažu za legalizaciju...za medicinske svrhe....
how yes no :hahaha:
 
Trava je rekreativna droga.

Nikad neces cuti da je neko popusio dzoint i tukao zenu. Vise je u fazonu da se skloni u drugu sobu kao zeno pusti me idi u pm kvaris mi trip.

Dok alkosi su cesto naglaseno agresivni i maltretiraju ukucane i okolinu.
Nisam čuo da je iko navaren tukao ženu ali sam video ljude koji se pretvore u retardirane,umrtvljene,nesposobne za život biljke koje mrzi da se okupaju a kamoli da dignu guzicu i urade nešto sa svojim životom
 
Prema pisanju beogradski portala, on je uhapšen sa nekoliko paketića marihuane u centru grada.
Policija će obaviti pretres stana pevača.
Reper, inače, kako prenose mediji, javno na društvenim mrežama objavljuje video-snimke na kojem se vidi kako uživa marihuanu, a to čak radi i pred ćerkicom Tarom, koju je dobio sa pevačicom Anim Nikolić.
Rastu je jednom prilikom ekipa jedne televizije snimila kako puši džoint pred tinejdžerima. Rasta se, kako prenosi "Blic", prvo slikao sa njima, a onda i zapalio. Inače, kako dodaju, Rasta, inače, puši džoint kako na svojim nastupima.
Jednom prilikom Rasta je čak rekao da smatra da "travu treba probati sa 18 godina".
"Ja sam tu napravio grešku, bio sam mnogo mlad. Treba je probati kad si zreo i kad možeš da shvatiš šta je to."
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=02&nav_id=1741607
Sudeći po videima koje je postavio na stroriju Instagrama, reper je noć pre nego što je navodno priveden, čuvao ćerkicu s kojom se zajedno kupao u kadi.
https://www.kurir.rs/stars/3541523/uhapsen-rasta-u-centru-beograda-policija-pretresa-i-reperov-stan

Ovi sa Estrade vise i ne kriju da se drgiraju ili da duvaju , još se i hvale po društvenim mrežama..
Neverovatno sta nas narod slusa i za sta daje pare.
Svi ti koji se drogiraju,pijance,prave razne nezrele incidente,nose naziv da su "umetnici".I sto je najgore,takvi tipovi,ucestvuju na raznim exitima,festivalima,gde izigravaju "zvezde' i pretstavljaju san mladim generacijama,da postanu kao oni,ili barem,da fizucki lice,na te dekadentne
likove,koji su uprljali muzicku mapu srbije.
 
Alkohol me odveo u marihuanu marihuana u psihodelike da lje od toga nisam nista probao i ne mislim probati.
Mozda jedino medicinsko cisti MDMA da mi netko ponudi, tu bi valjda napravio iznimku, da dobijem privid onoga sto se naziva srecom.
Od ostalih stvari, speed sam vidio jednom u zivotu, na stolu vikendice u Sv. Ivanu Zelini.
Ni na kraj pameti mi nije bilo da probam, kako prije dvadeset godina kada sam to prvi i zadnji put vidio, tako ni danas.
 
Dobro, i bez obrazloženja je uvek ostavljao utisak nekakvog džankija,
nisam iznenađena da je uhapšen.
pametnoj i uspesnoj osobi droga svakako nije potrebna
samo budale i nesigurni koriste marihuanu i ostale opijate
@Nina , uviđam dobru nameru ali se ovakve stvari dešavaju i pametnim, i uspešnim ljudima.
Droga nikome nije potrebna, to je tačno. Nije ni alkohol. Ni cigarete.
Zašto ih onda ima na tržištu? Nekih ispod ruke, nekih javno?
Nikada nisam bila uživalac droga, hvala dragom Bogu, ali sad da po nekoj opkladi treba da nađem istu u roku od sat vremena-našla bih je.
Druga stvar je što se em ne kladim, em mi nije stalo da dokažem ovu tvrdnju bilo čime, ali obrazom stojim iza nje.
Toga svega prosto ima na svakom koraku, da nema-ljudi bi u nekom momentu prestali da traže, ili bi nestalo nekako ljudi koji to traže... Logički.
 
pametnoj i uspesnoj osobi droga svakako nije potrebna
samo budale i nesigurni koriste marihuanu i ostale opijate
Pravilan iskaz ove vaše poruke bi bio-
pametan-glup, uspešan (šta je uspešan čovek inače?)-gubitnik, bogat-siromašan, građanin-seljak, odrasla osoba-dete, bilo gde, bilo kada-samo se drži dalje od toga, sklanjaj se od zla, pobediti zlo je lako, u jednoj odluci stoji veliko ''Mrš!''.
Izvući se iz zla je mnooooogo teško.
 

Back
Top