Raspad Sistema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel ovaj inkvizitor malo...Lud?Koji je njegov problem?I sta mu je sad Vlado zgresio(nek se malo okrene na Seku Aleksic)?I mi...Kao da smo neke pijanice...Sta reci...Covek nek ide malo kod psihijatra.Dajte mu ban.
 
Znaci iz svega ovog se mogu izvuci sledeci zaključci:
Savršeni smo samo:
Ja, Sizzlym , i jos poneka nindža :)
Yatim ova tema bwe previse generalizuje al stvarno previše znači npr. Bliz Sluša narodnjake :) i Georgijeva i još po nešto sa spiska. Ali je ipak ok devojka :) Imam ja prijatelje koji se uklapaju u sličan opis nekim je Metal bolest uopšteno. Ali svako ima pravo na svoje mišljenje.... Koliko god netačno bilo ;) Meni su narodnjaci odvratni a death i black metal su boleštine a psihodelija smara. to nek sluša ko voli ja neću. Bliz Blizz slusa narodnjake šta više one koji su meni najgori al ipak ja s njom nisam na ratnoj sekiri šta više ok smo skroz. To što bliz ima loš muzički ukus za razliku od njene sestre koja ima odličan ,savršen i sluša manje više isto što i ja :D (ovo je bilooo skroz neobjektivno :lol: ) Ja sad odoh da učim kako bih jednog dana slepio ovaj raspali sistem u jednu celinu a do tada.. pa prezivećemo nekako ;)
 
mozda mu je poruka ''deco, upisujte te muzicke skole!!!'' ??

ali samo polako - dolazimo do odgovora..polako ali sigurno...
1. ''ogovarali'' odecu iz teranove...
2. bilo je malo i o pijancenju napolju...
3. evo sad definisemo ''muziku''

sta bese treba dalje?
 
sta fali warcraft-u??? bas je extra igrica, mada ja licno vise volim heroes III of might and magic...
mada - imam brata koji je sposoban da igra to vise od 6sati...to je vec malo bolesno...dok ja ne mogu vise od sat vremena...
hm...mislim da je ovo pisac hteo da kaze.
pa dobro - ali moj brat vise ne spada u omladinu - vec bi trebao da se zeni... :D
mada, stvarno - cinjenica je da malo preteruju - a posto se vecina gleda, a to su decaci - ne mogu da komentarisem...
i uostalom - svakom igrice dosade, i recimo da su igrice samo Privremen nacin da se paznja usmeri na nesto drugo...

mislim da igrice i nisu neki problem

next!
 
Alexxandar:
Znaci iz svega ovog se mogu izvuci sledeci zaključci:
Savršeni smo samo:
Ja, Sizzlym , i jos poneka nindža :)
Yatim ova tema bwe previse generalizuje al stvarno previše znači npr. Bliz Sluša narodnjake :) i Georgijeva i još po nešto sa spiska. Ali je ipak ok devojka :) Imam ja prijatelje koji se uklapaju u sličan opis nekim je Metal bolest uopšteno. Ali svako ima pravo na svoje mišljenje.... Koliko god netačno bilo ;) Meni su narodnjaci odvratni a death i black metal su boleštine a psihodelija smara. to nek sluša ko voli ja neću. Bliz Blizz slusa narodnjake šta više one koji su meni najgori al ipak ja s njom nisam na ratnoj sekiri šta više ok smo skroz. To što bliz ima loš muzički ukus za razliku od njene sestre koja ima odličan ,savršen i sluša manje više isto što i ja :D (ovo je bilooo skroz neobjektivno :lol: ) Ja sad odoh da učim kako bih jednog dana slepio ovaj raspali sistem u jednu celinu a do tada.. pa prezivećemo nekako ;)

Pa to nenormalna po njegovom sablonu.Mogu i ja da kazem sad debili su oni koji slusaju to to to i to , koji se oblace tako i tako..mislim dajteeee :roll: Stvarno je smesno...
Uostalom sto bi ova drzava propala zato sto ja slusam to sto slusam? Nista smesnije u zivotu nisam cula!
 
Metal je bolestina i depresija samo onom ko se u to ne razume.
Isto kao sto su i narodnjaci zaglupljivanje mase onom ko se u to ne razume. Zato umuknite wise i ne gurajte noseve dje im nije mesto
Sto se cike koji je postavio ovu temu tice, mozda je neki od Zmajcetovih Alter egoa/......to nikom nije palo na pamet?
 
A sta mislis da je Dragon kao neka budala i drkadzija.....daj molim te. Riba je dosla i svojim glupavim komentarima iznervirala je pola foruma ...cime je dokazala mentalnu nadmoc iskreno. To su ljudi koji nemaju sta pametnije da rade pa dodju i prozivaju, nadju svakom slabu tacku pa udaraju, i uspeva im samo tako.


A owo za Nu metal necu komentarisati, znam da pokusavas da me provociras posto imamo " slican " ukus:)
 
shta je, ne pecash se na te udice?
a da probam sa kachamkom? :mrgreen:

btw. kad si rekla Zmajche, ja sam pomislio na Zmaja013 il koji vecj broj... a na Blekicu sam i zaboravio. pa dobro, mozhda je i ona. bash me briga, na mene ne pali.


a osim toga, volim je.....
 
Zli Inkvizitor:
Debilna bagro,]
j..bote....Toliko isfrustriranih ljudi danas....Ovo je katastrofa...Koji bolesnik proziva Mango?Ma daj molim te...Osecam da ti dane provodish spavajuci za kompom,ovde neshto s..resh u nadi da cesh nekog uvrediti svojim bolesnim razmishljanjem...Ova tema nije zasluzila ni jednu jedinu ispisanu stranicu,a ne 7 koliko vec i ima...tako da...Uostalom svet je ovakav kakav je upravo zbog maloumnika poput tebe...
 
Sizzlym:
@jeele
HEROES JE ZAKON ! ! !
pored toga wolim i Red Alert:mrgreen:
Toooooo Siziiii ;) Dve igre uz koje sam izgubio najbolje godine zivota :) jaooooo ne mogu da docekam Red Alert 3 :) A herojiiii 3 ma ne prevazidjeni suuu posebno In The Wake of Gods ;)))
Da ne bude offtopic predlazem da ova tema bude kljuch,kljuch katanac :) I onako je tema josh jedno flejmovanje
 
Alexxandar:
Toooooo Siziiii ;) Dve igre uz koje sam izgubio najbolje godine zivota :) jaooooo ne mogu da docekam Red Alert 3 :) A herojiiii 3 ma ne prevazidjeni suuu posebno In The Wake of Gods ;)))
Da ne bude offtopic predlazem da ova tema bude kljuch,kljuch katanac :) I onako je tema josh jedno flejmovanje
Eh, i ja izgubih mladost uz te igre...[Heroje igram i dan danas svaki dan:D] (i nije offtopic, lepo nas chovek isprozivao sto to radimo:p)
 
Ajd i ja da se prikljucim...:) mozak mi je totalno ispran heroesima,cekam 5-icu ko najgori ovisnik...
uzas...Pazi ovaj zanimljiv podatak(setih se onog posta sa muz.skolama):
Uglavnom svi oni koji dugo idu u njih slusaju metal ili pank(znam jedno desetak primera)...u najboljem slucaju rock,ali tesko...:???:
 
Alexxandar:
Toooooo Siziiii ;) Dve igre uz koje sam izgubio najbolje godine zivota :) jaooooo ne mogu da docekam Red Alert 3 :) A herojiiii 3 ma ne prevazidjeni suuu posebno In The Wake of Gods ;)))
Da ne bude offtopic predlazem da ova tema bude kljuch,kljuch katanac :) I onako je tema josh jedno flejmovanje
JAOOOOO I JA:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
jedwa chekam!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top