Rasizam!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vi niste današnjica, i vi niste sutrašnjica.Vi ste hiljadu godina pre vas, i vi ste hiljadu godina posle vas.
Hiljadu godina pre vas, vaša krv bila je zaštićena, tako da bi vi bili ono što jeste.
Zaštitite svoju krv, tako da bi i hiljadu godina posle vas, naslednici vaše rase znali da vam zahvale.
Ovo je smisao života: Da Bog izraste u krvi.
Ali samo čista krv jeste Bog!

Ima tu malo istine, ne mnogo ali ima. ''Treba malo da se razmisli, da se malo bolje razmisli, da se obrati paznja...." Radovan III
 
Dikan:
Ja ne sporim to što kažeš. Samo ja to ne nazivam rasama i podrasama.
Svi ljudi na svetu imaju zajedničke pretke. Homo sapiens je nastao u Africi.
Proširio se migracijama na Aziju i Evropu.
Geografska izolovanost pojedinih grupa i izloženost različitim klimatskim faktorima je dovela do mutacija
u genima. Te mutacije su napravile razlike samo u prilagodjenosti grupa pojedinim
geografski područijima i prirodnim uslovima u kojima žive.
Te razlike su samo kozmetičke, a ne i suštinske sada u 21. veku.
Npr. Afrikanci imaju jači imunitete na bolesti koje prenose insekti u Africi od Evropljana
i obratno. Ali budući razvoj medicine će to učinito nevažnim.
Sam termin rasa ja vezujem za genetsku manipulaciju ljudi kod životinja da bi se
unapredile njihove karakteristike.
Kod ljudi se sve odvijalo spontano i prirodnim tokom, a kako će svet u eri razvoja komunikacija
pstati jedno ogromno globalno selo glupo mi je da delim ljude po boji kože.
Ti kao vernik morao bi da znas da je Bog stvorio coveka,a ne majmun???? :shock:
 
Kao što je strah zarazan tako je i hrabrost i viteštvo. Onaj ko se boji smrti nikad neće uraditi ništa dostojno živog čoveka - srodnika! Ako tvoj narod - SRPSKI i nasleđe nisu vredni borbe, onda te pitam - šta je??
 
volunteer:
Adam i Eva su bili belci...A arijevska rasa znaci rasa koja vodi poreklo od Boga....

Dečko nacizam je bolest. Ti treba da se lečiš. Ko da ti se Hitler posrao u glavu pa sa tim govnetom u mozgu došo nešto da pametuješ i prosipaš nacističke tirade.

Svet bi bio lepši da nema nacističkog smeća . Idi skoči s mosta i učini ovaj svet boljim.
To je možda i najvići doprinos koji možeš da daš društvu
SMRT NACIZMU

Inače predanje o Adamu i Evi je Bog dao Jevrejima a oni nisu ''arijevsko'' smeće
 
Dikan:
Dečko nacizam je bolest. Ti treba da se lečiš. Ko da ti se Hitler posrao u glavu pa sa tim govnetom u mozgu došo nešto da pametuješ i prosipaš nacističke tirade.

Svet bi bio lepši da nema nacističkog smeća . Idi skoči s mosta i učini ovaj svet boljim.
To je možda i najvići doprinos koji možeš da daš društvu
SMRT NACIZMU
Ja se borim protiv nacizma...i ja kazem smrt nacizmu i sovinizmu...pogresno si razumeo mene..kao i danasnjicu u kojoj zivis!Hitler je bio ludak,o kome mislim dosta lose...Liberalizam je put kojim svi trebamo da krenemo u savremenom svetu,to je moje misljenje....
 
volunteer:
Ja se borim protiv nacizma...i ja kazem smrt nacizmu i sovinizmu...pogresno si razumeo mene..kao i danasnjicu u kojoj zivis!Hitler je bio ludak,o kome mislim dosta lose...Liberalizam je put kojim svi trebamo da krenemo u savremenom svetu,to je moje misljenje....

Pa od koga potiču Afrikanci i Kinezi?
Od majmuna u toj vašoj Hitlerovoj Bibliji. :evil:
A Evropljani od Boga.
 
Dikan:
Pa od koga potiču Afrikanci i Kinezi?
Od majmuna u toj vašoj Hitlerovoj Bibliji. :evil:
Ti si nepismen,slep ili sta vec?Nacizam jeste bolest i tacka...Hoces od mene nacistu da napravis iako znas da to nisam?!Svako ima pravo na slobodu misljenja i govora,to je liberalno shvatanje...Dogme ne postoje u nauci,ajde svako nek mucne svojom glavom i neka kaze sta misli,pa da pokusamo zajedno da dodjemo do istine!
 
volunteer:
Ti si nepismen,slep ili sta vec?Nacizam jeste bolest i tacka...Hoces od mene nacistu da napravis iako znas da to nisam?!Svako ima pravo na slobodu misljenja i govora,to je liberalno shvatanje...Dogme ne postoje u nauci,ajde svako nek mucne svojom glavom i neka kaze sta misli,pa da pokusamo zajedno da dodjemo do istine!

U religiji postoje samo dogme.
Kakve veze ima Biblija sa naukom.
Ili vi moderni arijevci pokušavate da naučno dolažete
da je samo vas stvorio Bog, a ostele ne znam ko.....
O kakvoj arijevskoj rasi ti pričaš.
Komentarisao si moj post gde sam rekao da svi današnji ljudi potiču iz Afrike što je nauka
utvrdila, a ti si me prozivao da hulim na Boga.
Rekao si da samo belci potiču od Adama i Eve.
To lepo idi i objasni crncima hrišćanima koji ne veruju u te tvoje arijevske gluposti koje su
pre svega antihrišćanske i antipravoslavne i radjaju se u galvama samo nekih američkih
protestantskih sektaša.
Stavljaj belu kapuljaču na glavu i tornjaj se kod njih. :evil:
 
Dikan:
Kakve veze ima Biblija sa naukom. Ili vi moderni arijevci pokušavate da naučno dolažete
da je samo vas stvorio Bog, a ostele ne znam ko.....
O kakvoj arijevskoj rasi ti pričaš.
Komentarisao si moj post gde sam rekao da svi današnji ljudi potiču iz Afrike što je nauka
utvrdila, a ti si me prozivao da hulim na Boga.
Rekao si da samo belci potiču od Adama i Eve.
To lepo idi i objasni crncima hrišćanima koji ne veruju u te tvoje arijevske gluposti koje su
pre svega antihrišćanske i antipravoslavne i radjaju se u galvama samo nekih američkih
protestantskih sektaša.
Stavljaj belu kapuljaču na glavu i tornjaj se kod njih. :evil:
To sto crnci ne poticu od Boga ne znaci da ne mogu da zasluze carstvo nebesko...Drugo,Arijevci i jesu tu da bi sirili veru,ja nemam nista protiv crnaca...Nauka je dokazala da je covek nastao od majmuna u Africi...i to su tamnopute rase...A Biblija kaze da je Bog stvorio coveka,znaci to su bele rase!Ne poredi me sa nikim ,kao ni ja tebe sto nisam...Ti vredjas a ovamo se pozivas na ravnopravnost!
 
volunteer:
To sto crnci ne poticu od Boga ne znaci da ne mogu da zasluze carstvo nebesko...[/B]Drugo,Arijevci i jesu tu da bi sirili veru,ja nemam nista protiv crnaca...Nauka je dokazala da je covek nastao od majmuna u Africi...i to su tamnopute rase...A Biblija kaze da je Bog stvorio coveka,znaci to su bele rase!Ne poredi me sa nikim ,kao ni ja tebe sto nisam...Ti vredjas a ovamo se pozivas na ravnopravnost!



Majko moja!! :shock:
 
volunteer:
Ljudi to je samo moje misljenje....

Takvih koji dele tvoje mišljenje je na sreću malo.
Obično su iskomleksirani ljudi koji ništa nisu uradili u životu pa su se samoproglasili ''višom''
rasom odnosno arijevcima.
Oni nikakve veze sa hrišćanstvom nemaju jer je za hrišćanina
svaki čovek (beo, crn, žut ,ružičast) ikona Božija.
 
SVI koji zagovaraju netrpeljivost među Evropljanima su podmukle , izmanipulisane budale, ljigavi mazohisti, ili degenerisani podstrekači džihada. Dzihad je monumentalno zlo i najveća opasnost koja preti Evropi.
Podmuklim te krajnje pogubnim delovanjem prljavih islamista, masona itd. a uz obilatu podršku mazohista, budala, komunista, stranih plaćenika, perverta (pedera, lezbejki, feministkinja), naš narod je temeljno izmanipulisan i postepeno uništavan! Mi smo obmanuti i navođeni da se svojevoljno samouništavamo prihvatanjem svega ne-evropskog (turbo-folka, rapa, džeza, regea; praznoverja, kineske "medicine", moderne »umetnosti«...) kao i kampanjama za abortus što dovodi do smanjenja i onako niske stope nataliteta, ili sistematskim cepanjem tkiva nacije i sejanjem unutrašnjeg razdora, što je najgore što nas je moglo zadesiti.
Ne treba , nikoga mrzeti, ali se zato treba cuvati od uticaja sa strane, naravno negativnog uticaja. To nije rasizam to je nesto sasvim drugo.........
 
Dikan:
Takvih koji dele tvoje mišljenje je na sreću malo.
Obično su iskomleksirani ljudi koji ništa nisu uradili u životu pa su se samoproglasili ''višom''
rasom odnosno arijevcima.
Oni nikakve veze sa hrišćanstvom nemaju jer je za hrišćanina
svaki čovek (beo, crn, žut ,ružičast) ikona Božija.
Svaki covek ikona Bozja?Znaci po tebi su i TITOi Staljin I Hitler ikone Bozje????
Opet nas uce dss-ovci,oni su najpametniji oni sve znaju,njihove vladike sire pravoslavno hriscanstvo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top