rak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako si spreman danonoćno slušati nju kako se uzdiže i kako to i od tebe traži,go for it :? One su super ovako lijepe,šarmantne,karizmatične,ukratko zrače nečim unutrašnjim ali baš iz tog razloga što cijelo svoje vrijeme posvećuju ama baš sebi i u ama baš svakoj sekuni misle na koga naravno ako ne na sebe.Veoma često su snobovi,cijene više ono vizuelno i to je jako jako presudno u njihovom ocjenjivanju vas.Uvijek hoće da su u centru pažnje,a nedaj bože da neko kaže nešto,pa makar bila i istina,a da povrijedi njihovu taštinu uf bolje da se drži.Imao sam iskustva sa jednom i nije bilo baš ugodno a ti sad presudi sam :twisted:
 
dean:
Ako si spreman danonoćno slušati nju kako se uzdiže i kako to i od tebe traži,go for it :? One su super ovako lijepe,šarmantne,karizmatične,ukratko zrače nečim unutrašnjim ali baš iz tog razloga što cijelo svoje vrijeme posvećuju ama baš sebi i u ama baš svakoj sekuni misle na koga naravno ako ne na sebe.Veoma često su snobovi,cijene više ono vizuelno i to je jako jako presudno u njihovom ocjenjivanju vas.Uvijek hoće da su u centru pažnje,a nedaj bože da neko kaže nešto,pa makar bila i istina,a da povrijedi njihovu taštinu uf bolje da se drži.Imao sam iskustva sa jednom i nije bilo baš ugodno a ti sad presudi sam :twisted:

auuuuuu,ala nas ti ocrni.Ja sam Lav,a bilo je Rakova i mislim da to moze da uspe.samo napred!
 
kasice:
kako se slaze rak sa lavicom?
Ja sam Ružica i muško sam da nema zabune.
I ovaj...ja sam dijete iz mešanog braka. Otac mi je naime srpkinja, a mama hrvat. jesam li dobro rekao.
Zapravo mi je mama srbin, tata hrvatica.
I još mi je tata rakovica, mala krabica a mama Slavica, a nije muško.
I ovaj..one opanke, kao što rekoh. Možeš ih probati prodati.
Mislim da se najbolje slažu rakovica i krastavica.
I uh..izgleda da se moram javiti poslije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top